SEO - Що таке Houston Search Engine Optimization

  1. Пошукова оптимізація в Х'юстоні

Стратегії пошукової оптимізації є унікальними для кожної компанії Houston SEO і побудовані з безлічі різних методів для залучення трафіку органічно до вашого сайту, сподіваємося, переводячи в нових клієнтів. Пошукові системи використовують алгоритми, які враховують, як створюється веб-сайт, унікальний вміст, зручність для користувачів, посилання, відео, зображення й навіть локальні списки, наприклад, Карти Google, щоб надати список сайтів у порядку, що потрапляє до кінця -користувач.

Отримати безкоштовний аудит SEO

Пошукова оптимізація в Х'юстоні

Органічні або первинні результати пошуку на основних пошукових системах, таких як Google, Bing і Yahoo, базуються на елементах, які пошукові системи вважають релевантними запиту пошукача або пошуковим термінам. Кожна компанія SEO має різні стратегії для підвищення рейтингу веб-сайту в пошукових системах, але головна мета полягає в залученні органічних або не оплачуваних пошукачів через пошукові системи в пошукових системах. Найпростіший спосіб переглядати деякі стратегії пошукової оптимізації - це вивчити " Періодична система SEO . "

Щоб допомогти нашій команді у наданні конкретної цінової пропозиції, заповніть нашу безкоштовна оцінка сайту .

Нижче наведений не включений список способів, з яких Bizopia починає процес створення веб-сайту та онлайнової маркетингової кампанії, і є зразком деяких різних процесів SEO, які наша команда використовує у користувальницькому веб-дизайні та розробці веб-сайтів:

Оцінка онлайн-присутності та бренд-маркетингу

На основі інформації, зібраної під час онлайн-присутності та оцінки репутації в Інтернеті, з наступним інформаційним збором основних гравців у компанії, формулюється пропозиція, що включає необхідну роботу. Ця пропозиція може включати в себе дизайн і макет, навігацію, кольори, фон, вибір сімейства шрифтів, зображення, виправлення зламаних і мертвих посилань, мета-теги, копіювання в Інтернеті, перевірка HTML, сумісність з браузером і роздільною здатністю, час завантаження, поточний рейтинг пошукової системи, сайт статистики та сторінок помилок. Всі ці фактори мають певний вплив на залучення пошукових павуків і відвідувачів вашого сайту.

Конкурентні дослідження (дослідження ключових слів і конкурентів)

Конкурентні дослідження проводяться для того, щоб допомогти нам отримати чітку картину поточного рейтингу пошукової системи за вашими конкурентами. Це дослідження включає в себе вивчення сайтів всіх ваших конкурентів, які вже мають високий рейтинг пошукових систем, щоб виявити ключові слова, для яких вони в даний час. Потім ми аналізуємо ваші поточні мета-теги та відтворюємо їх на основі ключових слів, виявлених завдяки нашому дослідженню вашої галузі.

Копірайтинг та створення вмісту

SEO копірайтинг - це процес написання унікального контенту для вашого сайту. Вміст має бути багатим на ключові слова, але зручним для пошукових систем, залишаючись привабливим для читача. Ключові слова, що стосуються вашої компанії або веб-сайту, стратегічно використовуються на вашому веб-сайті, так що ваш сайт має підвищені шанси на високий рейтинг, коли роботи пошукових систем сканують ваш веб-сайт. Завдяки прямому та цілеспрямованому трафіку на ваш веб-сайт вашим клієнтам буде надана конкретна інформація, яку вони шукають. SEO копірайтинг - це послуга, яка оцінюється відповідно до конкретних потреб і бюджету вашого сайту. Див. SEO Копірайтинг для більш докладної інформації.

Розробка назви тегів

Найбільш важливим тегом, закладеним у коді вашого веб-сайту, є тег заголовка. Назва теги відіграють вирішальну роль у загальному рейтингу вашого сайту і коли стратегічно розроблені, ці слова або фрази допомагають шукачам, як вони з'являються в списках на сторінках результатів пошуку (SERPs). Найбільш релевантні ключові слова або ключові фрази в тезі заголовка найкраще підсумовують вміст сторінки веб-сайту, а пошукові системи застосовують тег відповідно до свого конкретного алгоритму.

Мета-тег Опис

Не менш важливим є тег мета опису. Цей тег містить короткий опис вмісту вашої веб-сторінки. Опис з'являється в SERPS (сторінках результатів пошуку) трохи нижче гіперпосилання тега заголовка. Ми переконаємося, що мета-тег опису є чітким, стислим, переконливим і коротким, а також включає ключові слова. Використані слова повинні «дражнити» або переконувати зацікавленого відвідувача і потенційного клієнта, щоб перевірити ваш сайт далі. Кожна сторінка повинна і буде однозначно налаштована так, щоб кожна веб-сторінка мала різноманітний опис описів метатегів.

Мета ключові слова Tag

Незважаючи на те, що теги не є релевантними як теги заголовка та опису, теги ключових слів все ще визнаються деякими пошуковими системами. Ми включаємо кілька ключових слів для вашого сайту, які мають відношення лише до вмісту веб-сторінки, до якої вони призначені. Лістинг ключових слів, які фактично не відображаються на сторінці, вважається пошуковими системами спамом. Насправді, саме ця практика надає тезі ключових слів нерелевантним для багатьох пошукових систем.

Створення XML і XHTML

Створення XML і XHTML сторінки мапи сайту дозволяє павукам і відвідувачам пошукової системи більш швидко і легко сканувати через ваш сайт. Мапа сайту XHTML допомагає відвідувачам швидко переглядати сторінки вашого сайту на предмет інформації, яку вони шукають. Відвідувачі побачать всі сторінки Вашого веб-сайту в організованому форматі дерева гіперпосилання. Мапа сайту XHTML налаштована як посилання в області нижнього колонтитула на всіх сторінках вашого веб-сайту. XML sitemap створюється і подається до пошукових систем.

Поточне створення посилань

Посилання з надійного веб-сайту на ваш власний, подібно до "голосу" популярності в очах пошукових систем. Більш релевантні вхідні посилання або "голосування", тим більше цінують і довіряють пошукові системи, які бачать ваш сайт. Індустріальні вхідні посилання на ваш веб-сайт дадуть вам ще більш релевантне «голосування» порівняно з посиланнями з не пов'язаних веб-сайтів. Існує два специфічних типи методів побудови посилань: перший - це одностороння зв'язок, а інша - взаємне посилання. Односторонні посилання - це веб-сайти, які мають посилання на ваш сайт. Взаємні посилання подібні до односторонніх посилань, за винятком того, що вони вимагають від вас посилатися на цей сайт, так що, по суті, ви б торгували посиланням з іншим відповідним веб-сайтом.

Існують різні способи розробки кампаній для створення посилань для вашого веб-сайту. Ось кілька прикладів.

  • Пошукова оптимізована прес-реліз . Це найпотужніший спосіб збільшити вхідні посилання та трафік веб-сайту. Вона повинна бути своєчасною, актуальною, добре написаною та розповсюдженою.
  • Пов’язати запити з надійними сайтами . Ця стратегія включає запит інших веб-сайтів обмінюватися (торгувати) посиланнями з відповідними веб-сайтами, пов'язаними з промисловістю, шляхом поширення посилання на свій сайт з вашого власного сайту.
  • Соціальні мережі . Використовуючи сайти соціальних мереж, такі як Twitter або Facebook, ви можете допомогти з іншими людьми та веб-сайтами в подібних спільнотах.

Швидкість завантаження веб-сайту

Час завантаження веб-сайту впливає не тільки на відвідувачів веб-сайту, але й на павуків пошукових систем. Існує багато факторів, що спричиняють причину повільного завантаження веб-сайту: помилки HTML, розміри файлів, методи проектування на основі таблиць, занадто багато зображень і погана оптимізація зображення. Ви можете придумати павука пошукової системи як відвідувача, який використовують пошукові системи, щоб знайти корисні веб-сайти, які можна додати до своїх сторінок результатів пошуку. Якщо павуки не можуть правильно і своєчасно сканувати ваш сайт, вони або частково ігноруватимуть вміст веб-сайту, або повністю переглядатимуть веб-сайт разом.

Подання пошукової системи та каталогу

Ваш сайт буде правильно подано вручну всім основним пошуковим системам і каталогам. Кожна пошукова система та каталог мають різні правила для подання веб-сайтів; ми дотримуємося кожного з пов'язаних вимог до пошукових систем.