Seo sprint - Як залучити рефералів? -

""

Привіт друзі! Вирішив вам сьогодні розповісти про те як залучити рефералів на Seo sprint не складним способом. Мені багато хто задає питань по залученню рефералів, у когось не виходить це зробити, а способів на сам справі то багато.

Потрібно всього лише щось робити, у мене теж по початку не дуже виходило залучати рефералів, а потім все пішло і початок вийдуть.
Взагалі я хотів розповісти про цьому способі в своїх відео курсах « Щодо заробітку на Seo sprint ». Але потім вирішив спалити цю тему сьогодні. відео курси через це не втратять своєї цінності, там буде ще не мало способів привернути рефералів.

Ті хто ще не заробляє на seo sprint, ось вам моя стаття « Як заробити в інтернеті на Seo sprint ». Тепер давайте перейдемо ближче до теми. І так, як можна залучити рефералів на Seo sprint? У цьому нам допоможе відмінний сервіс з розміщення не дорогий реклами у вигляді рекламної строчки. Таку позицію ви можете побачити у мене в самому верху блогу.

Ця рекламна рядок як ви розумієте платна, але коштує вона дуже навіть не дорого. Під наприклад, у мене вона коштує всього 0.4 $ за 1000 показів, це виходить менше 15 рублів. А кліків по ній в середньому 15-20. Ви вже напевно здогадуєтеся до чого я увазі? Ось за допомогою цієї рекламної рядки можна і потрібно залучати рефералів.

Як це зробити? Ну для початку вам потрібно зареєструватися на проекті Nolix ( Реєстрація тут ). Натиснувши на посилання ви тут же потрапляєте на сайт, де вам потрібно натиснути на «Рекламодавцям» і натиснути «Реєстрація».

Після цього ви відразу ж потрапите на наступну сторінку, де вам потрібно заповнити форму і натиснути «Зареєструватися».

Після реєстрації ви тут же потрапляєте на сторінку, де вам потрібно ввести свої дані, зазначені під час реєстрації та натиснути на «Увійти».

Після входу ви потрапите на сторінку, де ви повинні натиснути у верхньому правому кутку на «Підбір майданчиків для реклами» далі в випадає меню натиснути на «Сайти з рекламною рядком».

Після цього, ви потрапите на сторінку, де ви будите шукати відповідні сайти, для розміщення на них рекламної строчки.

Виберіть режим. Тут вам потрібно вибрати яка повинна бути відвідуваність і ціна у сайту на якому ви будите розміщувати рекламу. Я зазвичай ставлю як показано на картинці, але ви можете вказати налаштування за своїм бажанням.

Я зазвичай ставлю як показано на картинці, але ви можете вказати налаштування за своїм бажанням

Вибір тематики. Тут вам потрібно поставити галочки на сайти схожої тематики вашої реклами. Так як ми шукаємо людей для заробітку в інтернеті, можна вказати - Інтернет, Фінанси, Форуми, Робота. Але можна звичайно і інші тематики вказати наприклад - Ігри, Розваги, так як на цих сайтах багато молоді, які теж не проти заробити.

Але можна звичайно і інші тематики вказати наприклад - Ігри, Розваги, так як на цих сайтах багато молоді, які теж не проти заробити

Після цього з'являються сайти згідно вашим налаштувань. Тепер вам потрібно вибрати відповідні сайти для розміщення реклами.

Тепер вам потрібно вибрати відповідні сайти для розміщення реклами

Тепер розповім вам, на яких сайтах-майданчиках, найкраще розміщувати рекламу. Вам потрібно дивитися на - Середній CTR, Покази на добу, Ціна.

CTR - Це число кліків у відсотковому співвідношенні за весь час розміщення реклами на сайті. Наприклад, якщо ви розмістили рекламу на 1000 показів і по ній скликали 10 разів, то CTR у сайту буде 1%. Раджу вибирати сайти з CTR перестав менше 0.70.

Покази в добу - Це число показів рекламної строчки на сайті. Чим більше показів тим більше вашу рядок побачать відвідувачі сайту. Наприклад, людина зайшла на сайт, перейшов на будь-яку сторінку на сайті, це вже 1 показ, перейшов на другу сторінку, це вже 2 показу, і так далі.

Перед тим як розміщувати рекламу на сайті, вам потрібно перейти на нього і подивитися про що цей сайт, яка у нього аудиторія. Після цього зробити йому оцінку, і подумати, чи будуть кликати по ваше рекламі люди, відвідувачі цього сайту. Як оцінити сайт? Ну просто подивіться про що він, про що статті у нього, і подумайте, чи буде відвідувачам цікава ваша реклама.

Далі ставимо галочку на вподобаному сайті. Я ось вибрав сайт який називається «Золота шахта». Ціна за 1000 показів 0.5 $ -15 рублів. CTR у сайту не поганий, аудиторія у сайту це люди які хочуть заробити, так що кліки буде з будь-якого.

CTR у сайту не поганий, аудиторія у сайту це люди які хочуть заробити, так що кліки буде з будь-якого

Після того як вибрали сайт вам потрібно скласти заголовок, який буде відображатися в рекламній рядки, і вставити посилання, по якій будуть переходити люди коли клацають по рекламі. Текст оголошення намагайтеся вибирати дзвінке, такий на який захочеться клікнути. Я вирішив написати « Тут запрацює навіть дитина ».

Я вирішив написати «   Тут запрацює навіть дитина   »

Рада, якщо у вас є можливість дати посилання не на сам проект Seo sprint, а наприклад, на відео ролик на ютубі. В якому ви докладно розкажіть як зареєструватися на Seo sprint і як заробляти, тобто, Seo sprint відео інструкція. А в відео, ви вже скажіть людям, щоб зареєструватися на проекті Seo sprint, перейдіть по лінку нижче.

Для чого це потрібно? Ну дивіться, людина клацає на вашу посилання, і потрапляє прямо на Seo sprint, і у нього встають волосся дибки! Чому? Тому що, він не зрозуміє як заробити на цьому проекті, і що для цього потрібно робити. Розумієте для чого потрібно робити відео і давати на нього посилання? Думаю так. Якщо у вас немає такої можливо це не страшно, але людей ви більше привернете саме якщо у вас буде відео або якийсь текст, з інструкцією по Seo sprint.

До речі ви від мене отримуєте листи в розсилки, ось навіть цей лист з якого ви перейшли на цю статтю. Це односторінкові сайти, робити їх дуже просто. У них ви зможете написати інструкцію Seo sprint і навіть вставити своє відео і картинки, і посилання. Сьогодні я не буду розповідати вам про те як робляться односторінкові сайти, але обов'язково розповім про це пізніше. Щоб не пропустити цю інформацію раджу підписатися на оновлення , Якщо ви до сих пір на них не підписані, або додати мій блог в закладки.

Так, тепер вам потрібно оплатити замовлену рекламу. Як це зробити? У правому верхньому куті в меню, вам потрібно натиснути «Поповнити баланс». І ви потрапите на нову сторінку, де вам потрібно вибрати спосіб оплати і натиснути «Далі».

Після того як ви поповніли баланс можна оплатити рекламу на сайті який ви вибрали, натиснувши на «Оплатити». Як це зробити, подивіться на зображенні вище, де я писав текст оголошення та посилання.

Після оплати, ваша рекламна строчка буде крутиться на обраному сайті. У мене вона виглядає ось так.

У мене вона виглядає ось так

Щоб стежити за статистикою кліків по вашій рекламної рядки, вам потрібно в меню зліва, натиснути на «Рекламні кампанії».

Щоб стежити за статистикою кліків по вашій рекламної рядки, вам потрібно в меню зліва, натиснути на «Рекламні кампанії»

І ви потрапите на список ваших оплачених рекламних рядків. Вам буде видна вся статистика кліків по вашій рекламі. Ось на прикладі нижче, ви бачите що я купив на сайті під назвою «Золота шахта», 1000 показів. Тепер я буду стежити за статистикою, думаю що кліків 30 буде по будь-кому. У мене не одна рекламна рядок, їх більше 10. Це я як приклад виділив одну.

Це я як приклад виділив одну

Ось таким ось, таким от не хитрим способом можна залучати рефералів куди бажана. Та й взагалі можна розміщувати будь-які реклами чогось, які ви захочете. І саме цікаве, на розміщення реклами та пошуку сайтів для цього, піде хвилин 10-15.

Загалом, спробуйте цей спосіб, можливо у вас вийде залучати рефералів. І чим більше у вас буде розміщено реклами на сайтах, тим більше буде ефект. Уявіть, якщо ви купити 10000 показів, витративши рублів 100-150, скільки буде кліків по ній.

Я ще буду писати про способи залучення рефералів, так що обов'язково стежте за оновленнями. Якщо буде щось не зрозуміло, сміливо пишіть мені в коментарях всі ваші запитання.

А не сьогодні все, сподіваюся я все докладно розписав, і ви зрозуміли як залучити рефералів на Seo sprint за допомогою рекламної строчки

Стаття скопірова з сайту http://vse-vklycheno.ru

І так, як можна залучити рефералів на Seo sprint?
20. Ви вже напевно здогадуєтеся до чого я увазі?
Як це зробити?
Як оцінити сайт?
Для чого це потрібно?
Чому?
Розумієте для чого потрібно робити відео і давати на нього посилання?
Як це зробити?