SEO sprint

Реклама на буксах: отримуємо досвід, оцінюємо роботу.

Неодноразово чую про марність сервісу, витрати часу і роботі за копійки. Як оцінити корисно проведений час ні хто не уточнював. Швидше за все це якийсь коефіцієнт, відношення часу просиджування за комп'ютером на метри перегорнути стрічки в соціальних мережах. Якщо це так, то рекламний сервіс SEO sprint дає фору багатьом ресурсів в інтернеті. За кількістю отриманої інформації про просування сайтів та видів заробітку в інтернеті букси безперечні лідери. Важко знайти місце в мережі де зібралося б таку кількість підприємців і любителів легкої наживи. Апдейт статті з новими подробицями.

Аудиторія на подібних проектах специфічна і різношерста. Відверті шахраї і творці справді феєричних проектів змагаються між собою за місце під сонцем. Вистачає і тих хто за допомогою партнерської програми заробляють на роботі рефералів. Виконуючи завдання на SEO sprint, на власні очі стикаєшся з готовим працюючим проектом. Приносить творцеві грошову винагороду при мінімальних вкладеннях. Не рідко я зависав на сайтах з цікавими ідеями як в мережі так за її межами. В основному звичайно це простий розлучення на гроші, так як обмежень, що просувається контенту мало.

SEO sprint це сервіс створений спеціально для організації та просування інтернет-проектів. В умовах звичайно негативного ставлення з боку пошукових систем, це треба враховувати. Збільшити трафік причому якісний і знайти цільову аудиторію можна створенням зрозумілих завдань, тестів і рекламних листів.

За умовно невеликі гроші організувати серфінг (перегляд сторінок Інтернету) не складе труднощів. У мінімально комплектації такого роду реклама обійдеться в 5 копійок за пару очей. На 15 рублів виділених на серфінг отримував 329 переглядів цільової сторінки. Зауважте що цю суму я зібрав протягом дня заробляючи на перегляді реклами. Конверсія перевершила очікування, так як сторінка в завданні несла прибуток потенційним клієнтам.

Читання листів (всередині сервісу) найпростіша комплектація обійдеться в 9 копійок. Дасть рекламі ще й додаткове поле для введення на ваш погляд необхідної інформації яка описує ваш продукт. Це можливість перед переходом на сторінку рекламодавця спантеличити користувача нехитрим змістом тексту.

Один з «дорогих» в плані реалізації, 40 копійок за користувача це завдання тест. Де відвідувач запрошується на ресурс і проходить квест виконуючи нехитрі завдання пошуку в статтях підказок і відповіді на них в звітній формі. Трапляються і ті учасники клікабельних подорожей які виставляють свідомо невірні підказки тим самим намагаючись безкоштовно накрутити сайт (не забувайте таким користувачам відписатися на стіні і прибрати їх завдання з поля видимості). Для просування, як і для веселого серфінгу мабуть оптимальний варіант співвідношення ціни якості. Як для користувача так і рекламодавця. Тести проходяться за хвилину а отримає можна від двох до чотирьох копійок або ж позиції у пошукових систем за якісний органічний трафік.

Ну і нарешті для тих, хто шукає заробіток. Категорія виконання завдань принесе очікуваний дохід для виконавця і свободу дій для рекламодавця. Завдання обмежені тільки вашою фантазією. Створюйте витончені тортури виконавцям, платите за реальну роботу. Будь то ходіння по вашому сайту з переглядом зазначених завдань, кліки по рекламі або реєстрації.

На сайті попереджають, що на телефон і Мороженко заробити легко, вони ж створювали проект для реальних заробітків за допомогою реферального системи (залучення виконавців або роботодавців за власним реферальним посиланнях) в двох рівнях і можливістю повернення відсотка реферального винагороди до 90%.

Виведення коштів за допомогою сервісу WebMoney , Yandex.Money , Perfect Money , Payeer e-Wallet , Payza проходять швидко протягом 5 хвилин. сюди біткоіни складати.

існують певні нюанси, щоб уникнути листувань з тих. підтримкою реєструвати аккаунт на Google.mail для використання авторизації за допомогою капчі.

mail   для використання авторизації за допомогою капчі

Як можна сумніватися в чесності цієї людини. Клянеться здоров'ям і MD5 у нього працює відмінно. Найголовніше, прошу зауважити це не ФЕРМА. «Краща гра року» перл. бл

Проекти спонсори сеоспрінта. Всілякі фермери, схеми заробітку і готові боти з викачування грошей з центробанку. Доставляють вам роботу, прямо з глибин даркнетанет і запрошують ознайомитися за 70 копійок (бонус такої). Це мабуть самий відчайдушний заробіток в інтернеті. Тебе тричі взують поки ти знайдеш свіжий шаблон. Причому він буде сумнівної якості зібраний з гівна і палиць. Задонатішь букси під зав'язку і чекай, стрельне чи ні. Того гляди хто в блозі заїкнеться і накриється бізнес наколінний, мідним тазом. Щиро бажаю хлопцям відбити витрачені кошти. Вкласти знання і досвід в більш прозорі проекти.

Ну а тим хто оплачує комісію на введення коштів, бажаю удачі вона благоволить дійсно сміливим.

Пишіть свої коментарі, робіть репости. І я буду знати, що вам було так само цікаво як і мені, коли я готував цю статтю. На цьому все, дякую всім!

Заробляти в SEO sprint Частина I