SEO Стажер

Як Інфотех є професійно орієнтованою компанією веб-дизайну та веб-розробки, розташованою в Нью-Делі, Індія. Ми надаємо живу підготовку проектів в пошуковій оптимізації для випускників ІТ / свіжих, які готові зробити свою кар'єру в широкому процвітаючому полі Інтернет маркетингу.

KIPL в основному зосереджується на розвитку здібності студента до ентузіазму і отримання логічних ідей. Ми даємо можливість стажисту працювати на живих проектах, що допоможе слухачеві у майбутньому.

SEO - це процес оптимізації веб-сторінок, щоб отримати більш високий рейтинг і покращити видимість на сторінках результатів пошуку, коли користувач здійснює пошук за допомогою ключового слова.

Зараз більшість компаній отримують онлайн, щоб розширити свій інтернет-бізнес. Або безпосередньо, або опосередковано, їм потрібні SEO експерти. Ви можете взяти на роботу тисячі компаній, які входять в онлайн-бізнес і які потребують постійного співробітника SEO. Наша програма навчання SEO може зробити вас експертом в інтернет-маркетингу, де ви можете заробити великі гроші від відомих програм, як Google AdSense і партнерський маркетинг.

Можливості в області SEO зростають дуже швидкими темпами. SEO - це кар'єра, яка пропонує свободу; Ви можете працювати в організації або запустити власне підприємство. Якщо ви працюєте в організації, з невеликим досвідом, ви можете легко передбачити відмінну зарплату.