SEO STT2 є кращими плагінами для збору ключових слів / WordPress Themes, Plugins & Development


Щоб проаналізувати ключове слово, досить складно, особливо якщо ключові слова потрібно використовувати для ключового слова з досить високим рівнем конкуренції. Багато альтернатив, які ми можемо використовувати, щоб знайти ключові слова, які часто шукаються користувачами Інтернету, одним з яких є використання SEO SearchTerms Tagging 2, де цей плагін служить для збору декількох ключових слів, які часто використовуються пошуковими системами. Існування цього додатка дуже корисно, тому ми можемо краще оптимізувати статтю, яку ми збираємося написати. Тим не менш, ми повинні використовувати цей плагін з розумним, це тому, що цей плагін є одним з декількох типів плагінів для пошуку рейтинг переходів досить висока.

Що стосується існуючих налаштувань в меню налаштувань плагіна, то вони повинні бути пристосовані до потреб. Якщо ви використовуєте цей плагін неадекватно і не у відповідності з додатком і функцією бажаного SEO, то, звичайно, це може ускладнити ваше існування, одна з яких є стаття, яку вам важко отримати перше місце в пошукових системах, особливо Google. Оптимізацію цього плагіна можна налаштувати за допомогою деяких параметрів, ввівши потрібні параметри, такі як кількість ключових слів, які потрібно зібрати, і деякі інші параметри підтримки.

Якщо ви зацікавлені в цьому плагіні, ви можете переглянути панель меню панелі інструментів, яка знаходиться у вашому обліковому записі, написавши "SEO Search term tagging 2", особливо якщо ви хочете шукати через меню. Що стосується процесу інсталяції, то вона не сильно відрізняється від інших плагінів, де потрібно всього лише зробити деякий процес реєстрації безпосередньо.