СЕО тексти: як писати заголовки для просування

 1. Вас також можуть зацікавити наступні публікації:
 2. 1. Користуйтеся стоп-словами якомога рідше
 3. 2. Найважливіші ключові слова заголовка повинні дублюватися в тексті
 4. 3. Тема кожного тексту зобов'язаний бути унікальним
 5. 4. Текст title не бажано повторювати в тезі h1
 6. 5. Тема тексту - відображає його суть, але не набір ключів
 7. Послуги веб-студії з підготовки текстів і оптимізації сайту під просування
 8. Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

СЕО тексти - це важлива частина просування, але це зовсім не означає, що ці тексти будуть нечібельнимі і без міри нашпиговані ключовими словами. Якщо ви розумієте як правильно писати заголовки, ваші СЕО тексти будуть добре працювати на вас і в той же час приносити користь вашим клієнтам.

Якщо ви вирішили написати статті самостійно або думаєте замовити тексти для свого сайту, вам буде корисно ознайомитися з правилами ефективних заголовків. Адже від того як написані тексти для сайту залежить дуже багато чого. Вони важливі і для просування сайту (для пошукових машин) і мають величезне значення для кожного користувача.

Але текст без заголовка - як людина без імені: чи не оклікнешь і не клацнеш. Тому ми продовжуємо розповідати вам про правила створення гарного заголовка (тег title).

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

1. Користуйтеся стоп-словами якомога рідше

Замовлення статей на сайт у недосвідчених копірайтерів несе в собі небезпеку отримання великого обсягу тексту при мінімумі важливою і цікавою інформацією. Текст рясніє великою кількістю вступних слів, що не несе смислове навантаження. До такого роду зайвим словами відносяться стоп-слова. До стоп-словами можна віднести:

 • Стоп-слова не уявляють цінності для ранжирування сторінок
 • Найбільш продуктивними ключовими словами є іменники, дієслова і пов'язані з ними прикметники. Решта - стоп-слова
 • Вказівні та присвійні займенники - свій, цей, мій, той і так далі
 • Протівітельние і розділові спілки: а, зате, але, або: або, або: або
 • Частинки: адже, якщо, дійсно

У тексті такі слова доречні, тоді коли вони роблять текст привабливим і читабельним. Заголовки - справа інша, тут все це зайве. Заголовок повинен бути багатообіцяючим, але стислим, без зайвих слів.

2. Найважливіші ключові слова заголовка повинні дублюватися в тексті

Пошуковики вже давно вміють боротися з примітивізмом в накрутці ранжирування, зіставляючи заголовки сторінок з їх змістом.

 • При написанні статей для сайту необхідно використовувати ключові слова з заголовка в основному тексті, розміщеному на сторінці, щоб переконати пошуковик відповідно заголовка змісту
 • Якщо title на думку Google або Яндекс недостатньо релевантний змісту, пошуковики просто перепишуть його для сниппета видачі. Тому варто відразу виконати роботу добре і правильно - не факт, що переробка пошуковиків вас влаштує більше.

3. Тема кожного тексту зобов'язаний бути унікальним

Всі статті для сайту повинні мати унікальні заголовки!

Не може бути декількох сторінок з однаковими заголовками - це нонсенс, який свідчить про невисоку якість сайту. Будь-яка зміна відмінка іменника або відмінювання дієслова в заголовку змінює його URL та робить унікальним

4. Текст title не бажано повторювати в тезі h1

І title і h1 є описом суті сторінки. Однак перший потрібен, щоб сформувати сниппет видачі, а другий - заголовок, який бачить користувач на відкритій їм сторінці.

 • За таким принципом їх розрізняють і пошуковики, тому багато модулі SEO для затребуваних CMS мають окреме поле для введення вмісту title.
 • Зміст тега h1 важливо для ранжирування сторінок. Якщо ви просто повторіть в ньому текст з title, значить, втратите можливість додаткового використання ключового слова .
 • Чи не переписуйте текст заголовка повністю - досить злегка його видозмінити, щоб не загубилася привабливість фрази.

5. Тема тексту - відображає його суть, але не набір ключів

Якщо ви вирішили замовити статті і вимагаєте вмістити в заголовки максимум ключових слів - це може призвести до негативних наслідків \ !:

 • Пошуковики сприймуть це, як заспамленності сторінки
 • Сайт буде знижений у видачі
 • Сайт буде викинутий з індексу
 • Буде відмовлено в індексуванні сайту

В ідеалі заголовок повинен бути виразним, лаконічним і чітко вводить в суть основного тексту. Це посприяє поліпшенню позиції сайту в CTR і видачі. Замовити грамотно написані і головний виконавчий директор оптимізовані тексти, які будуть корисні і цікаві вашим користувачам, ви можете в веб-студії АВАНЗЕТ. Завжди раді допомогти!

Послуги веб-студії з підготовки текстів і оптимізації сайту під просування

Хочете мотивуючі тексти для вашого сайту?

Тоді не гайте часу, звертайтеся, зробимо на «відмінно»!

Залишити заявку

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Якщо вам потрібно зробити сайт, який буде продавати, але залишилися питання, зателефонуйте нам щоб отримати консультацію, або заповніть форму, щоб замовити тексти і статті для сайту. Бажаємо успіху і процвітання вашому бізнесу!

← Поділитися з друзями!