SEO-тексти і журналістика

  1. Seo - тексти зауваження 1 Seo - тексти не є простими журналістськими або рекламними статтями. ...

Seo - тексти

зауваження 1

Seo - тексти не є простими журналістськими або рекламними статтями. Адже вони не тільки пишуться авторами, а й просуваються фахівцями з просування.

Основна відмінність простого тексту від Seo:

  • Присутність в тексті спеціальних ключових слів, які дозволяють ідентифікувати матеріал;
  • Можливість підняти рейтинг тексту практично у всіх пошукових системах;
  • Можливість вибирати необхідну або відповідну тему до номера передачі або друкованого засобу масової інформації.

При написанні подібного матеріалу важливо враховувати кваліфікацію фахівця - копірайтера, який займається вирішенням даного питання. Крім того, важливо врахувати унікальність отриманого тексту і не забути його перевірити за допомогою спеціальної програми антиплагіат.

Для того щоб Seo - стаття була написана грамотна і відповідно до технічного завдання, копірайтер повинен отримати наступну інформацію:

  • Ключові слова, найкраще розміщувати їх у вигляді списку, так вони простіше будуть сприйматися автором, а вам буде простіше перевірити їх наявність або відсутність в готовому тексті.
  • Необхідно навпроти кожного ключового слова вказати необхідну кількість, яка повинна бути вставлено в готовий текст.
  • Важливо вказати свої вимоги до стилю. Тут можна говорити про те, про що можна писати, а про що не слід. Можна вказати стиль майбутнього тексту, наприклад, розмовний стиль не підійде для ділового видання, і навпаки.
  • Важливо не забути вказати обсяг статті, в іншому випадку, вам доведеться самостійно або за додаткову плату проводити коректування готового матеріалу.

Нічого не зрозуміло?

Спробуй звернутися за допомогою до викладачів

При написанні подібного матеріалу не варто забувати про те, що його основна роль просунути товар або послугу, а також познайомити нових споживачів з продукцією. Не варто сильно захоплюватися саме рекламування товару або послуги, так як це може злякати читача, що призведе до відмови в прочитанні журналістського матеріалу до кінця.

Сучасні періодичні засоби масової інформації досить часто вдаються до Seo - матеріалами в своїх виданнях. Такі статті можна виділити спеціальною позначкою: на правах реклами, і тоді читач зможе самостійно вирішувати, чи варто йому читати цей текст.

зауваження 2

Варто відзначити, що Seo - статті часто дублюються з одного номера в інший, що призводить до відмінного закріпленню прочитаного матеріалу.

Деякі фахівці пропонують і інші варіанти розміщення Seo - текстів. У першому номеру публікується початок, у другому продовження, і тільки в третьому читач може побачити товар або послугу, про які йшла мова попередні два номери. Подібний метод відмінно працює, наприклад, при підготовці до виходу нового товару або послуги, редакція видання немов підігріває інтерес читацької аудиторії.

Чи може журналіст бути Seo - фахівцем

Безсумнівно, професійна кваліфікація журналіста дозволяє писати Seo - статті для публікації, тим не менш, не варто забувати про те, що журналіст, все ж, має трохи іншу спрямованість і може не зовсім до кінця розкрити основну думку.

зауваження 3

Сьогодні існують спеціальні агентства, які займаються написанням подібних матеріалів. Кожна редакція має повне право внести до статті свої зміни, скорегувати, і інші.

Якщо журналіст може якісно виконувати і свої професійні функції, і готувати важкі рекламні Seo - тексти, його необхідно берегти. Так як в результаті цього редакція має можливість значно знизити фінансові витрати на забезпечення нового номера відповідним матеріалом.

Нічого не зрозуміло?