SEO тенденції: оповіщення пінгвінів

Круглий стіл Минулого тижня повідомили, що інсайдер Google, Джон Мюллер, почав давати дуже важкі натяки на те, що реліз Penguin 4.0 знаходиться на горизонті . Це і гарна новина, і погана новина для всіх вас SEOers в юридичному світі.

Ви, напевно, пам'ятаєте, що Penguin - це фільтр Google, який засуджує те, що він вважає посиланнями на "спам". Як тільки у вас є штраф на пінгвінів на своєму рейтингу, він залишається там, поки Google знову не запуститиме Penguin. Навіть якщо ви зробите всі необхідні речі для очищення вашого профілю посилання, ви не отримаєте ніякої користі для вашої важкої роботи, поки Penguin не прийде знову. Google не запускає фільтр Penguin протягом 85 тижнів. З іншого боку, якщо ви ризикували якістю посилань, які ви вказуєте на веб-сайт вашої юридичної фірми, у вас залишилося дуже мало часу, щоб потрапити в правий бік закону Google, перш ніж пінгвін прийде. Отже, всі орієнтуються.

Як і круглий стіл пошукової системи, Годинник пошукової системи на цьому тижні приділяє увагу питанням зв'язку. Ми також подивимося Земля пошуку для деяких посилань.

Маючи проблеми з вашим файлом Google Disavow? Завантажуйте одночасно одну лінію

Найпростіший спосіб позбутися поганих зворотних посилань - використання системи Google Disavow. На жаль, ви, можливо, спробували це, і виникли проблеми з тим, щоб система прийняла ваш файл. Якщо у вас є такі неприємності, ви не єдині. Ось короткий відгук про те, як обійти проблему. Очевидно, існують певні символи, з якими система Disavow має проблеми, і якщо один з URL-адрес у вашому файлі містить один з цих символів, то весь файл викидається. Якщо це звучить схоже на проблему, яку ви подали на сайт вашої юридичної фірми, спробуйте відправити URL-адреси за один рядок.

Веб-користувачі вважають, що більшість вихідних посилань є комерційними

Це дослідження викликає два тривожні аспекти, що спричиняють сприйняття зв'язку. Якщо передбачається, що платити зворотні посилання, користувачі не будуть натискати на них. Веб-серфери загальновідомо стійкі до реклами. Друга проблема полягає в тому, що платні посилання є однією з цілей Пінгвіна. Вони класифікуються як "спам". Як знає будь-який юрист, іноді сприйняття є більш потужним, ніж реальність. Рейтинг багатьох веб-сторінок потрапив як побічний збиток не тому, що вони зробили щось неправильне, а тому, що трюки, які вони використовували для залучення рейтингових очок, небезпечно близькі до фактичних порушень права Google. Якщо ви отримуєте зворотний зв'язок на чужому сайті, і вони роблять його nofollow, то ви не отримаєте жодного зв'язку сік, переданий на ваш сайт, і посилання буде марною з точки зору рейтингу.

Завантажте наш безкоштовний посібник та дізнайтеся про важливість ключових показників ефективності (KPI)

Які є справжні цілі кампаній зі створення посилань?

Давайте відійдемо від тривожної теми покарань Google і подумаємо про щасливі думки. Якщо ви стурбовані будь-якою хитрою тактикою побудови посилань, яку найнята рука може виконати від імені сайту вашої юридичної фірми, то, можливо, просто краще повернутися до дошки для малювання. Якщо ви заплатили комусь іншому для створення профілю посилання, спробуйте планувати свою власну стратегію створення посилань. Як тільки у вас є ваші цілі на місці, ви можете перевірити через існуючі зворотні посилання і відмовитися від будь-яких, які не вписуються у ваш новий план. Google завжди стверджує, що найкращим способом зберегти добру сторону закону Google є створення справжніх, цілеспрямованих, безшумних маркетингових стратегій для вашого веб-сайту. Якщо ви це зробите, ви повинні бути в безпеці від Penguin.

Аутріч-зв'язок зі створенням посилань: підготовка відповідає умові

Якщо у вас є стратегія юридичної фірми, вам необхідно визначити відповідні, відповідні сайти, на яких ви бажаєте отримати посилання. Тоді ви повинні переконати людей, які запускають ці сайти, щоб насправді дати вам посилання. Це простіше сказати, ніж зробити, особливо коли ви вважаєте, що закон Google говорить, що ви не можете платити за ці посилання. Насправді отримання правильної посилання на правій сторінці права сайту є каменем спотикання, що більшість будівельників посилатися проти. Ця стаття дає деякі поради щодо подолання цієї стратегічної перешкоди.

Чи пов'язані внизу колонтитули посилання на ключові домінуючі Google?

Ось новини про чит, який, здається, працює дуже добре. Ця стратегія може бути легко реалізована для юридичної фірми. Наприклад, ви можете написати про 10 різних сайтів про вашу практику, зосередивши увагу на різних типах клієнтів. Потім ви надасте взаємні посилання на всіх ваших сайтах. Тим не менш, це хитра стратегія, яка може бути забита Penguin 4.0. Тримайте на спробі що-небудь подібне це до Penguin є навколо. Враховуючи, що минуло 85 тижнів з моменту запуску Penguin, ви, швидше за все, матимете достатньо часу, щоб експериментувати з кодами, як тільки Penguin 4.0 закінчив свої раунди.

Дізнайтеся про те, як наші послуги з оптимізації пошукових систем можуть підвищити ефективність вашої юридичної практики Дізнайтеся про те, як наші послуги з оптимізації пошукових систем можуть підвищити ефективність вашої юридичної практики.

Маючи проблеми з вашим файлом Google Disavow?
Чи пов'язані внизу колонтитули посилання на ключові домінуючі Google?