SEO тенденції знати в 2018 році

  1. Збільшення голосового пошуку
  2. Пошук відео та зображень
  3. Mobile-First Index
  4. Значення швидкості сторінки

Термін "SEO", інакше відомий як "пошукова оптимізація", зростав у популярності за останні пару років. Багато цифрових аборигенів і маркетологів використовують SEO для своєї переваги, включаючи кожне ключове слово, що можна уявити, у вміст, який вони пишуть. Цього року вона лише продовжуватиме розвиватися. Очікується, що очікування Google будуть набагато жорсткішими.

Отримання оптимального трафіку на сайті в 2018 році вимагатиме певного стратегічного планування, оскільки очікується, що люди починають більше покладатися на пошук смарт-голосу, відео та зображень. Це, як кажуть, ось кілька SEO тенденції знати в 2018 році:

Збільшення голосового пошуку

"Ей Alexa, не могли б ви сказати мені, хто буде грати на Jazz Fest в цьому році?"

Візьміть секунду, щоб помітити, як це розумне голосове запитання було висловлено у розмовному тоні. Хоча люди, як правило, вводять ключові слова з коротким хвостом у пошукові панелі, ніхто не говорить так природно. Зростання продажів смартфонів у 2018 році для таких пристроїв, як Google Home та Amazon Echo, зробить ще більший підйом в інтерактивному голосовому пошуку. У 2018 році, це буде все більш важливим для SEO будівельників, щоб включити довгохворі ключові слова в запити. Замість того, щоб просто покладатися на те, щоб зробити ключове слово "Jazz Fest", найбезпечніша ставка для SEO буде полягати у тому, щоб зробити фрази (наприклад, питання вище) частиною вашого фокусу.

Переконайтеся, що ваш SEO є життєздатним з природним мовленням моделей буде нагальною в цьому році. Незалежно від того, кого SEO вибирає для свого сайту, він повинен бути сумісним з чудовими висловлюваннями, які можуть мати більшість людей. Наприклад, такі слова, як “збираюся” та “причина” будуть важливими для включення, оскільки вони є частиною щоденної мови людей.

Голосовий пошук, безумовно, буде важливою тенденцією до знань у 2018 році.

Пошук відео та зображень

Досягнення обох пошук відео та зображень будуть важливі тенденції SEO знати в 2018 році. Це незаперечно, що Інтернет став набагато більш візуальним місцем. Замість того, щоб люди йшли в Інтернеті, щоб читати щось, вони виходять в Інтернет, щоб побачити щось, і це дуже важливо для SEO, щоб адаптуватися. Оскільки ці люди йдуть в Інтернет, щоб побачити речі, вони можуть бути більш схильні шукати зображення чи відео, а не сторінку. Оскільки вони виглядають на візуальних засобах пошуку, таких як Google Images і Pinterest, важливо оптимізувати SEO на весь зображення та відео. Бренди та підприємства, ймовірно, повинні витрачати ще більше часу на якісний візуальний контент для цих цілей.

Mobile-First Index

Дуже важливою тенденцією до SEO в 2018 році є індекс для мобільних пристроїв. Оскільки люди витрачають ще більше часу, дивлячись на екрани телефону, бренди та підприємства повинні будуть робити акцент на мобільному телефоні. Пошукові системи мають можливість класифікувати ключові слова по-різному на мобільних пристроях із традиційних настільних комп'ютерів, і важливо переконатися, що вміст для мобільних пристроїв створюється для того, щоб сторінки добре оцінювалися за допомогою мобільного пошуку.

Очікується, що більше мобільних користувачів шукатимуть інформацію в той час як на ходу, бренди та підприємства матимуть велику владу на ринку на місцевому рівні. Це означає, що всі власники малого бізнесу в Новому Орлеані мають більше можливостей для доступу до мобільних користувачів.

Значення швидкості сторінки

Пошукові системи класифікують сторінки більше, ніж просто використовувані ключові слова Пошукові системи класифікують сторінки більше, ніж просто використовувані ключові слова. Швидкість сторінки або кількість часу, необхідного для завантаження сайту, може сильно вплинути на рейтинг. Чим швидше завантажується сторінка, тим вища позиція. У 2018 році буде надзвичайно важливо переконатися, що сторінка може завантажуватися менше трьох секунд . Google і інші пошукові системи очікують цього.

Щоб дізнатися, чи достатньо швидко завантажується сторінка вашого бренду чи компанії, перевірте її. Є багато поглиблених аудит сайту інструменти, які можна використовувати для перевірки відповідності сторінки очікуванню часу завантаження сторінки Google. Якщо сайт не відповідає очікуванням, хороша ідея подивитися на сайт і подивитися, де він потребує поліпшення у включеній компресії або зменшених перенаправленнях. Чим швидше сайт, тим краще SEO.

Будучи вперед в грі SEO завжди цікаво, але отримати там важко з кількістю контенту, який існує сьогодні. З усіма SEO аванси ми бачимо в цьому році, знаючи, що стратегія домогтися успіху. Ось чому Оптимізм в Інтернеті тут, щоб допомогти. Якщо ваш бренд або бізнес намагаються оцінити високі позиції в результатах пошуку, у нас є рішення для вас.