SEO Toolkit Spotlight: Величний SEO

 1. Величний SEO завантажується з функціями
 2. Використання Majestic SEO для відновлення з Penguin 2.0
 3. Пакети та ціноутворення
 4. Остаточний вердикт

Ось у Хлопці пошукової системи ми пишаємося своєю спритністю; ми швидко виконуємо запити клієнтів і реагуємо на оновлення алгоритму Google, керуючи нашими повсякденними завданнями. Як гравець в технології та веб-грі, перевага нашої конкуренції завжди важлива. І ми б не змогли зберегти нашу конкурентну перевагу без різноманітних інструментів, які ми маємо в своєму розпорядженні щодня.

Хлопці пошукової системи

Як стратег SEO, інструмент, який я використовую найбільше, коли я працюю Величний SEO . Majestic пропонує безліч інструментів, щоб дійсно глибоко поглянути на даний сайт. Подібно до багатьох інших онлайн-сервісів (включаючи пошукові системи), Majestic SEO компілює те, що я особисто вважаю найбільшим і найбільш повним набором даних. Незважаючи на те, що вони не є єдиною службою, яка надає такий вид звітності, на основі мого досвіду, показники, які використовує Majestic SEO, є найбільш вигідними та точними на ринку. З сторінки «Величність» Про нас “,

Majestic SEO обстеження і карти в Інтернеті і створив найбільшу комерційну базу даних Link Intelligence у світі . Ця Інтернет-карта використовується SEO, Новими Спеціалістами ЗМІ, Менеджерами Партнерства та онлайн-експертами з маркетингу для різноманітних застосувань, що оточують онлайн-популярність, включаючи будівництво посилань, управління репутацією, розвиток трафіку веб-сайту, аналіз конкурентів та моніторинг новин. Оскільки посилання на дані також є складовою частиною рейтингу пошукових систем, розуміння власного профілю посилання, а також веб-сайтів конкурентів може розширити можливості раціонального вивчення позиціонування в пошукових системах. Majestic SEO постійно переглядає веб-сторінки і бачить близько мільярда URL-адрес на день .

Величний SEO завантажується з функціями

Найбільш часто використовуваним інструментом Majestic, безумовно, буде Site Explorer. Його простий у навігації інтерфейс дозволяє аналізувати та узагальнювати великі набори даних, щоб переконатися, що ви бачите всю найціннішу інформацію про сайт на одній сторінці. Просто введіть URL-адресу, яку ви хочете дослідити, натисніть кнопку "Досліджувати" та "вуаля"!

Після того, як ви ввели свою URL-адресу, ви зняли її, щоб знайти підсумок оглядача. На цій сторінці відображаються всі види цінної інформації, наприклад:

 • Кількість зовнішніх зворотних каналів
 • Посилаючись на кількість доменів
 • Посилаючись на IP-адреси
 • Посилаючись на підмережі класу C
 • Заголовок сторінки
 • Якірний розподіл тексту
 • 5 найцінніших посилань
 • Графіки виявлення зворотного посилання

Хоча ця сторінка відображає лише резюме, можливість відобразити важливі фрагменти кожного розділу є основою для професійного аналізу сайту. Існують кліки, які дозволяють заглибитися в кожний розділ, як ви побачите нижче:

Натисніть, щоб збільшити.

Використання Majestic SEO для відновлення з Penguin 2.0

22 травня, Про це заявив Метт Каттс що Google почав розгортати оновлення алгоритмів, відоме як Penguin 2.0. Веб-майстри швидко помітили, що багато сайтів, які втратили рейтинг на сторінці результатів пошуку (SERP), мали щось спільне - через оптимізований якірний текст. Те, що колись було життєздатною стратегією, зараз не схвалюється. Без такого інструменту Величний SEO Explorer Зауваживши ці тенденції, було б набагато важче.

Натисніть тут, щоб збільшити.

Пакети та ціноутворення

Інша річ, яка любить Majestic SEO - це багаторівнева структура ціноутворення . Для початку, якщо ви зацікавлені в вивченні сайту, який ви володієте, є вільний доступ, пройшовши через швидкий процес перевірки . Цей безкоштовний доступ поширюється тільки на вивчення вашого власного сайту, але для середнього власника веб-сайту або власного маркетингового хлопця, це ідеальний смак того, що йде з щомісячним ціноутворенням.

Перший платний пакет - це Срібний рівень на рівні $ 49,99 на місяць. У порівнянні з двома основними конкурентами Majestic, цей рівень початкового рівня є найдоступнішим. Цей пакет пропонує все, що потрібно окремому або малому бізнесу, включаючи 60 докладних звітів на місяць, а також максимум 5 мільйонів аналізованих зворотних посилань.

Другий платний рівень - золотовалютний рівень - $ 149,99 на місяць. У порівнянні з конкурентами Majestic, цей пакет середнього рівня залишається найдоступнішим. Основні відмінності у пакетах «Срібло» та «Золото» - це збільшення кількості деталізованих звітів, що дозволяється щомісячно (300 на місяць), а також збільшення максимальної кількості аналізованих зворотних посилань (25 мільйонів). Цей рівень надасть багато функціональних можливостей і має багато виділених ресурсів навіть для великої корпорації на рівні підприємства.

Останнім, найбільшим ярусом є Platinum. Щомісячно на величезних $ 399,99 вам пропонується можливість запустити приголомшливі 950 звітів на місяць і проаналізувати до 100 мільйонів зворотних посилань. Велика різниця в рівнях Gold і Platinum - це можливість доступу до Majestic API, що надає розробникам легкий доступ до аналізу бази даних і вилучення інформації для створення власних звітів.

Остаточний вердикт

У Хлопці пошукової системи ми підписалися та використовувалися Величний SEO щоденно більше 3 років. Ми не зможемо впоратися з великим обсягом клієнтської звітності та аналізу даних, які ми розглядаємо без інструментів, що надаються компанією Majestic SEO, і рекомендуємо її всім, хто шукає комплексний спосіб аналізу веб-сайту. З постійними оновленнями та підтримкою, команда за Majestic продовжує вражати нас, і ми з нетерпінням чекаємо на підтримку наших відносин з компанією на довгі роки.

8 липня 2013 - Опубліковано користувачем  Бредлі Льюїс  до  Пошукова оптимізація 8 липня 2013 - Опубліковано користувачем Бредлі Льюїс до Пошукова оптимізація .

Щоб зв'язатися з автором, електронні листи можна надіслати: [email protected]

com

Автор: bradley Хлопці пошукової системи (TSEG), підрозділ Cloud [8] Sixteen, Inc., надають послуги SEO на ексклюзивній основі з 2007 року.