SEO управління брендами

 1. Репутація бренду сьогодні
 2. Стратегії SEO для брендів
 3. Оптимізація веб-сайтів
 4. Пропозиції підприємств
 5. Портали соціальних медіа
 6. Прес-реліз
 7. Зворотні посилання
 8. Стратегії SEO для управління репутацією
 9. Потягнувши позитивні результати вгору
 10. Боротьба з негативними результатами
 11. Коли потрібно найняти компанію з управління репутацією
 12. Про Майкла Адена Керролла

Якщо ваш бренд існує протягом будь-якого періоду часу, хтось десь, мабуть, мав щось солене, щоб сказати про це в Інтернеті.

Якщо ви не звертаєте уваги на свій бренд репутації управління SEO, ви залишаєте свою репутацію до долі. Це величезний ризик для вашого бізнесу і велика користь для ваших конкурентів. Занадто багато компаній не роблять достатньо для позитивного та активного управління репутацією свого бренду. Замість цього багато хто потрапив поза охороною негативної преси.

Але вам не доведеться чекати, щоб сталося щось погане. Замість цього ви можете взяти під свій контроль репутацію бренду в Інтернеті за допомогою більш активної стратегії SEO.

Репутація бренду сьогодні

Керування брендами та репутацією продовжує розвиватися в сучасній веб-ері. Це не є сюрпризом, оскільки SEO, стратегії побудови посилань і маркетинг змісту також розвивалися. Крім того, веб-сайт наповнений ще більшим вмістом - деякі з них написані вашими клієнтами про ваш бренд.

Проте сьогоднішнім користувачам мережі немає весняних курей. Сьогоднішній інтернет-споживач є молодшим, більш технічно підкованим і більш виразним, коли мова йде про онлайнову інформацію. Масове тисячолітнє покоління не підпадає під "фальшиві новини" так часто, як це робили їхні батьки. Це добре і погано. Добре в тому сенсі, що погану рецензію з боку забутого клієнта можна ігнорувати; погано в тому сенсі, що ваш бренд-менеджмент повинен бути обережним щодо більш суттєвих проблем з PR.

Пошукові системи також стали більш підкованими, з алгоритмами, які ретельно зважують семантику пошуку та забезпечують більш багаті результати пошуку для брендів і продуктів. Відгуки, години та місцеположення, кілька сторінок сайту, канали Twitter, профілі Вікіпедії та Crunchbase та багато іншого, тепер регулярно з'являються для загального пошуку добре оптимізованої присутності бізнесу в Інтернеті - що може допомогти мінімізувати наслідки поганої преси або огляд. Тим не менш, чутки в Інтернеті все ще можуть приступити, генеруючи багато поганих частин рейтингу прес-статей з одного пункту.

Стратегії SEO для брендів

Першим кроком до управління репутацією бренду в Інтернеті в сучасному середовищі є серйозне ставлення до SEO. Будь-яка стратегія повинна починатися з SEO для ключових слів бренду. Це тому, що першою річчю, яку потенційний новий клієнт робить після того, як він почує радіопередачу або побачить друковану об'яву, - це назва вашого бренду. Те, що вони знайдуть, може бути арбітром того, чи вони перетворяться.

Оптимізація веб-сайтів

Ваша стратегія бренда SEO повинна починатися з вашого власного сайту. Створіть структуру веб-сайту, яка надає пошуковим системам, журналістам і блогерам безліч варіантів підключення до змісту, специфічного для ключових слів вашого бренду. Він повинен починатися з цих основних змістовних сторінок:

 • Про сторінку - Включіть повну історію своєї компанії, персоналу, віхи тощо та включіть цей вміст до ключового слова вашого бренда.
 • Сторінка контактів - Надайте клієнтам, блогерам та журналістам контактну інформацію, щоб зв'язатися з вами, знову включивши ваші ключові слова. Також пов'яжіть ручки та профілі в соціальних мережах.
 • Сторінка медіа - медіа-сторінка може допомогти протидіяти цим негативним результатам пошуку, пропонуючи потік позитивних прес-релізів, преси третіх сторін, відгуки тощо. Включіть свої ключові слова.
 • Сторінка соціальних медіа - Ви можете скористатися окремою сторінкою для повторної функції та посилання на властивості соціальних медіа для пошукових систем, а також провідний магніт для отримання нових соціальних послідовників.

Пропозиції підприємств

Пошук за місцем розташування значно збільшився за останні пару років, що дещо полегшує цю частину роботи. Ми вже писали про це бути сертифікованим партнером агентства з Yext - фірма, яка допомагає компаніям динамічно зв'язуватися з клієнтами в Інтернеті на більш ніж 100 сайтах, що містять інформацію про видавці. Крім очевидних SEO та місцевих маркетингових переваг, отримання перерахованих з Yext пропонує підприємствам контроль і послідовність, коли справа доходить до їхньої інформації про список.

Портали соціальних медіа

Портали соціальних медіа залишаються великою рентабельністю для SEO бренда з двох причин:

 1. Сайти соціальних медіа є одними з найпопулярніших у світі сайтів.
 2. Ви значною мірою контролюєте вміст профілів соціальних мереж.

Надійні соціальні медіа-профілі в соціальних мережах, що мають найбільше відношення до вашої бізнес-ніші, можуть зробити сильний вплив на ваш SEO, а також на взаємодію з клієнтами. Ви можете заповнити статтю для підказок стратегії для кожної соціальної мережі, але тут наведені ключові нотатки для кожного з них:

 • LinkedIn - присутність LinkedIn є обов'язковою умовою для бізнесу B2B, оскільки вона допомагає вам стати перед впливовими особами середнього рівня та особами, які приймають рішення. Профіль компанії і детальні розділи продуктів і послуг допомагають вашій присутність добре класифікувати і висувають велике перше враження.
 • Facebook - майже кожен у Facebook, у тому числі навіть найдрібніші підприємства. Отримайте максимальну віддачу від своєї бізнес-сторінки, заявивши користувацьку URL-адресу Facebook, пов'язану з брендом, створивши кількість послідовників понад 1000, і повністю заповнивши свій профіль, включаючи інформацію про контакти та місцезнаходження та візуальні активи бренду.
 • Twitter - Подібно Facebook, майже кожен може розпочати Twitter. Завершіть свій профіль і розкрийте ваш твіт-канал за допомогою автоматизованих твітів для нових повідомлень у блозі та виберіть цільові твіти з улюблених блогів і джерел новин. Розвивайте своїх послідовників, твітуючи конференції та беручи участь у розмові про промисловість.
 • Instagram - Підприємства продуктів, послуг, комерційних, роздрібних, харчових продуктів і способів життя можуть отримати велику користь від облікового запису Instagram. Це ще один зручний для налаштування обліковий запис, який ви заповнюєте за допомогою зображень, підписів і хеш-тегів. Найкращі ділові інстаґрації відображаються в результатах пошуку Google.
 • SlideShare - Підприємства B2B можуть скористатися профілем SlideShare, який, ймовірно, є однією з причин, чому LinkedIn придбав його кілька років тому. Активи презентацій для клієнтів, конференцій, інвесторів і багато іншого можна використовувати в мережі для створення надійності бренду та широкого поширення позитивного вмісту бренду.
 • YouTube - Компанії, які ефективно використовують YouTube, дійсно можуть пожинати нагороди. Відео не для всіх, і він не дуже підходить для деяких напрямків бізнесу, але правильне зіставлення може призвести до мільйонів переглядів і найкращого рейтингу пошуку для вмісту бренду.

Прес-реліз

Коли справа доходить до PR, вам не доведеться чекати, коли журналісти прийдуть до вас. Поява прес-релізів і прес-доповідей відбувається в Інтернеті. Є десяток сайтів, на яких ви можете надіслати останні позитивні новини бренда; Деякі з них можуть вільно підкорятися, набори з більш високого калібру стягують плату. Ви також можете надсилати вміст безпосередньо до ваших медіа-з'єднань, хоча більшість репортерів першим кроком з історією в даний час є пошук сайтів подання для відповідних PR матеріалів вашого бренду. Для кращого SEO, інженер ваші релізи з вашими кращими ключовими словами брендів протягом усього. Багато торгових точок просто скопіюють + вставляють значні частини вашого точного PR-слова.

Але не просто відправляйте ваші випуски в ефір, стежте за допомогою Google Alerts для підбору вашого релізу. Зрештою, мета PR-кампанії полягає у створенні великого переліку позитивних згадок про ваші бренд та ключові слова бренду - перед тим, як клієнт або журналіст мають схильність писати негативний.

Зворотні посилання

Нарешті, робити SEO для репутації бренду в ці дні означає старанне будівництво посилання. Зрештою, найкращий захист - це добре зло. Всі інші ваші роботи з вмісту SEO не допоможуть захистити або відновити ваш бренд від репутаційних атак, якщо ви не зміцните свої позитивні згадки про бренд.

Робіть це, створивши посилання на згадки про веб-сайт високопоставлених третіх сторін. Не бійтеся надсилати свої останні новини або віхи безпосередньо будь-яким журналістам або блогерам, з якими ви побудували відносини. Списки електронної пошти також можуть допомогти генерувати зворотні посилання від ваших абонентів.

Ефективне побудова посилання потребує зусиль, але воно того варте. Зворотні посилання є як і раніше один з факторів рейтингу для пошуку. Відмовлятися від поганих зв'язків і розвивати відносини з сайтами високих авторитетів.

Стратегії SEO для управління репутацією

Коли мова йде про застосування цих основних стратегій бренда SEO до активного управління репутацією, є два ключових поняття, які потрібно розуміти:

 1. Ви не можете «проштовхнути» конкретні результати, тільки «підтягнути» кращі.
 2. Ви можете "володіти" ключовими словами негативних брендів, щоб відповісти на критику та перенаправити її.

Потягнувши позитивні результати вгору

Коли негативний результат пошуку з'являється для пошуку вашого бізнесу або продукту, ви можете викликати компанію з управління репутацією, сподіваючись, що вони зможуть підштовхнути цей поганий результат, а отже, і повернути ваші позитивні результати. Але це не так, як SEO працює.

Коли незручний результат пошуку з'являється у ваших пошукових виданнях, єдиний наскрізний "висхідний" - підтягуючи інші більш позитивні результати пошуку для ваших сторінок, продуктів, преси та соціальних медіа.

Щоб заглушити один або більше негативних результатів з високим рейтингом, може зайнятися деякою роботою. Вам знадобиться від 10 до 20 різних позитивних результатів високого рейтингу, щоб поховати цей поганий результат на зворотних сторінках видань. Таким чином, в цьому сенсі, управління репутацією практикує кращі практики SEO - але в масштабі від 10 до 20 сторінок.

Тепер ви бачите, чому вам дійсно потрібно подумати про те, щоб отримати позитивний контент, перш ніж вам знадобиться.

Боротьба з негативними результатами

Коли трапиться PR-катастрофа, ви можете подумати, що боротьба з нею буде схожа на викид води з океану. Це, звичайно, може відчувати себе таким чином. Але це дійсно працює.

Брати це зрив PR для United Airlines. У той час, зображення безпеки аеропорту перетягування літнього кровотеча лікаря по проходу і з літака були скрізь. «Відмовлений інтернат» увійшов до публічної лексики.

Проте протягом тижня пошук Google для "єдиних авіаліній" завершує роботу до "об'єднаних авіаліній, які відмовилися від компенсації на борт", що вже перетворило цей негативний імідж на більш нейтральний результат.

Проте протягом тижня пошук Google для єдиних авіаліній завершує роботу до об'єднаних авіаліній, які відмовилися від компенсації на борт, що вже перетворило цей негативний імідж на більш нейтральний результат

Більш того, United зуміла володіти найкращими результатами SERP зі своїми бренд-сторінками.

Більш того, United зуміла володіти найкращими результатами SERP зі своїми бренд-сторінками

Завдяки цьому ваш бренд може активно вирішувати негативні результати пошуку. Нижче наведено кілька загальних підказок:

 • Розробити та розповсюдити прес-релізи, які безпосередньо стосуються негативних або хибних настроїв. Переконайтеся, що ви використовуєте конкретні мінус-слова, використані для негативного вмісту бренду.
 • Створіть позитивний освітній контент (наприклад, United Contract of Carriage explainer), пов'язаний з негативними ключовими словами бренду. Ваш вміст не повинен бути статтею. За необхідності створюйте електронні книги, блоги, довідники, інфографіку, відео та багато іншого.
 • Розпочніть кампанію з позитивної рецензії, якщо негативні відгуки викликають проблеми з репутацією. Це може мати форму конкурсів, стимулів, запитів на службу тощо.
 • Відредагуйте медіа-сторінку свого веб-сайту, щоб включити посилання та посилання на свій позитивний вміст бренду, який протистоїть назагальним результатам для цих мінус-слів.

Ще можна сказати, але це основна ідея того, як сьогоднішні бренди можуть керувати своєю онлайн-репутацією за допомогою SEO. Управління - це як проактивний проект, так і довгостроковий проект.

Коли потрібно найняти компанію з управління репутацією

Для великих підприємств проблеми з репутацією можуть мати реальні витрати. Об'єднані акції значною мірою відновилися зараз, але в перші години своєї кризи побачив свої запаси різким падінням . Ставки є високими, а робота з управління репутацією вашого бренду є постійним проектом. Для багатьох підприємств, кращий курс є найняти компанію управління репутацією добре розбирається в SEO.

Як агентство цифрового маркетингу з повним спектром послуг, Kaleidico готова допомогти Вам або Вашій компанії у вирішенні широкого кола онлайн PR, управління репутацією та негативних питань SEO. Використовуючи найкращі практики та корпоративні знання, ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні та подоланні цих завдань за допомогою перевірених стратегій, які працюють, незалежно від вашої галузі чи конкретної проблеми з репутацією.

Не чекайте! Пам'ятайте, якщо ви не займаєтеся SEO для вашого бізнесу, інші - конкуренти, сердиті клієнти, навіть фальшиві "новини" - це може зробити для вас

Майте більше запитань щодо SEO та управління репутацією ? Зателефонуйте нам 313-338-9515 або електронною поштою [email protected] щоб дізнатися, як може допомогти наше цифрове агентство з повним набором послуг.

Про Майкла Адена Керролла

Майкл Керролл - креативний директор Kaleidico Digital Marketing. Колишній політичний оператор, журналіст і, мабуть, найбільш вражаюче, льодогенеруючий, його різноманітний досвід робить для незвичайного креативного директора - але ми впевнені, що це суть. Письменник, візуальний оповідач і стратегічний мислитель, улюблена частина Майкла про провідну команду Kaleidico - це виклик, який створює наш різноманітний портфель клієнтів. Він є скаженим споживачем поганих фільмів і хороших книг, є частковим до волосся на обличчі і має вражаючу схожість з коалою.