SEO в Колорадо-Спрінгс

 1. Більш високий рейтинг означає більше клієнтів
 2. Пошукова оптимізація - SEO
 3. Мобільні веб-сайти
 4. Що ми робимо?
 5. Наша обіцянка Вам

Так, ми в Web Frontier присвячені успіху малого бізнесу в Колорадо-Спрінгс. Ми розуміємо, що інтернет-маркетинг є не тільки складним для власника малого бізнесу, але він також може бути недоступним у фінансовому відношенні. Ми віримо в малий бізнес і віримо, що допоможемо вам потрапити на першу сторінку Google з бюджетом, який ви можете собі дозволити. Так, ми в Web Frontier присвячені успіху малого бізнесу в Колорадо-Спрінгс

Більш високий рейтинг означає більше клієнтів

Це факт, що якщо ви не перебуваєте на першій сторінці Google, то ваш сайт, ймовірно, не буде видно багатьма людьми. Більшість людей, коли вони користуються пошуковою системою, відвідають сайти на першій сторінці. Саме там вони вирішуватимуть займатися бізнесом. Google пишається тим, що надає своїм користувачам найбільш релевантну інформацію про те, що їхні користувачі хочуть знайти. Це означає бути на першій сторінці; Ваш сайт повинен бути максимально інформативним та максимально доречним. Ваш сайт повинен показати ваш досвід у своїй галузі. Ви повинні бути найбільш авторитетним веб-сайтом стосовно вашого бізнесу. Бути кращим є одним з аспектів досягнення рейтингу на першій сторінці.

Пошукова оптимізація - SEO

Основна ідея пошукової оптимізації або SEO полягає в тому, щоб почати мислити як ваші клієнти. Якщо ви думаєте, як ваш потенційний клієнт, ви придумаєте ідеї або ключові слова, які ваш клієнт буде шукати при використанні пошукової системи. Іноді це досить очевидне явище, наприклад, якщо ви стоматолог, то, ймовірно, ваш потенційний клієнт шукатиме термін «стоматолог» і Основна ідея пошукової оптимізації або SEO полягає в тому, щоб почати мислити як ваші клієнти можливо, також додати ім'я міста свого місцезнаходження. Маючи це на увазі, було б доцільно, щоб ця інформація була на вашому сайті. Якщо я шукаю стоматолога в Колорадо-Спрінгс, то інформація, а також терміни стоматолог і Колорадо-Спрінгс повинні бути на першій сторінці вашого сайту.

Google захоплюється типом кодування, яке можна додати до веб-сайтів, що називаються розміткою схем. Загалом, терміни, які розмітка схеми складаються з - це кодування, яке повідомляє Google, де ви знаходитесь, що ваша компанія, які типи соціальних веб-сайтів, з якими ви пов'язані, та іншу корисну інформацію, яка полегшить їм більше розповісти про ваш веб-сайт . Ми додаємо розмітку схеми до всіх сайтів, з якими ми працюємо.

Мобільні веб-сайти

Починаючи з травня 2015 року, пошукові запити для мобільних пристроїв обігнали пошукові запити на робочому столі. Більшість людей зараз шукають в Інтернеті телефони та планшети, що означає, що ваш сайт має бути мобільним. Такий же дизайн часто не можна використовувати як для перегляду мобільних пристроїв, так і для робочого столу. Стандартний веб-сайт на робочому столі може здатися мініатюрним на телефоні і, ймовірно, не з'явиться на екрані без прокрутки. Це призводить до того, що користувачі часто пропускають сайт. Google навіть починає віддавати перевагу пошукам мобільних пристроїв на сайтах, які підтримують мобільний зв'язок. Ви повинні мати мобільний дружній сайт! Це вже не варіант. Ми гарантуємо, що наші клієнти мають мобільні веб-сайти. Таким чином, ви готові для клієнтів, чи шукають вони послуги на своїх телефонах або на робочих столах.

Що ми робимо?

Коли бізнес шукає послуги Colorado Springs SEO і вони приходять до нас, ми починаємо з всебічного аналізу вашого сайту.

 • Ми подивимося на ваш сайт, як Google дивиться на нього. Це означає, що ми будемо шукати інформацію на вашому сайті, яка буде повідомляти шукачам, що вони шукають. Google хоче запропонувати шукачам найбільш релевантну інформацію для їхнього пошуку. Ми будемо шукати вашу головну тему або послугу і переконайтеся, що вона описана належним чином. Ми також шукатимемо всю вашу контактну інформацію, щоб переконатися, що шукачі знайдуть вас, коли вони шукатимуть певну область. Ми також шукаємо розмітку схеми, яка є фоновим кодом, який надає Google інформацію про місцезнаходження, тему та соціальний сайт.
 • Ми розглянемо весь ваш код, щоб переконатися, що він правильно оптимізований для тих, хто шукає вас.
 • Ми переконаємося, що у вас є всі основні соціальні сайти, які зараз необхідні для хороших рейтингів, таких як бізнес Google, Facebook і т.д. Ми можемо створити їх, коли це необхідно.
 • Ми перевіряємо, чи знаходитеся ви на картах Google.
 • Ми перевіримо посилання на ваш сайт, щоб переконатися, що вони є хорошими посиланнями, а також побачити, які посилання необхідно додати до вашого портфеля зворотного зв'язку.
 • Ми вивчимо ваш конкурс, щоб зрозуміти, чому вони стають краще за вас.
 • Після нашого аналізу ми підготуємо план для перенесення вашого сайту на першу сторінку Google. Це буде включати:

Наша обіцянка Вам

Ми працюємо невпинно і етично, щоб принести вам кращі результати SEO Колорадо. Ми були успішними для інших малих підприємств, і ми будемо успішними для вас. Ми віримо, що нам вдасться, коли ВАШ успіх!

Що ми робимо?