SEO в Нью-Йорку (Нью-Йорк)

SEO в Нью-Йорку (Нью-Йорк) SEO в Нью-Йорку (Нью-Йорк)   Це безкоштовна біла книга SEO про компанію весільного освітлення з Нью-Йорка, яка найняла компанію NYC SEO, щоб зробити пошукову оптимізацію для свого веб-сайту для освітлення весілля

Це безкоштовна біла книга SEO про компанію весільного освітлення з Нью-Йорка, яка найняла компанію NYC SEO, щоб зробити пошукову оптимізацію для свого веб-сайту для освітлення весілля. Наш клієнт мав базовий веб-сайт. Веб-сайт був дуже старий, зареєстрований у Network Solution (NetSol) у 1995 році. Негативним було те, що сайт мав веб-дизайн, який не був таким прийнятним навіть тоді, але наявність фреймів на вашому сайті зараз неприйнятно. Тим не менш, попередня компанія SEO була по суті додала мета-теги до веб-сайту, додала близько 800 слів на домашню сторінку, подала сайт до декількох сотень каталогів в Інтернеті (всі посилання вказали назад з самою URL-адресою). клієнту щомісячна плата, що вони піднімалися вище за квартал. Як багато людей знають, Google розміщує значну кількість ваги в алгоритмі віку веб-сайту. По суті, сайт заробляє більше довіри, коли стає старше. Цей сайт був на кілька років старший за Google, тому він, безумовно, відповідав цим критеріям. Більше того, рейтинги не були поганими, кілька рейтингів на першій сторінці, і деякі рейтинги другої сторінки. Однак, як і багато малого бізнесу, у 2008 році клієнт мав менше бізнесу. Тому вона почала шукати шляхи скорочення витрат.

Перше, на що вона дивилася, - це її реклама. Компанія SEO в Нью-Йорку їла до $ 550 на місяць. Вона почала з ними за 100 доларів на місяць. Ціни йшли на північ на кожному кварталі. Клієнт не мав наміру платити, коли дзвінки надходять, але коли дзвінки зменшилися майже на 70%, наш клієнт назвав SEO Company в Нью-Йорку, щоб запитати, чи можуть вони повернутися до початкової ціни. Саме тоді нашому клієнту повідомили, що підвищення цін вбудовано в їхню модель ціноутворення. Вони починають вас на дуже низькому місячному плані, але вони збільшують ці ставки щоквартально. Таким чином, наш клієнт запитав їх, що якщо вона скасувала рахунок і перезапустила рахунок пізніше, вона знову отримала б базову ціну в $ 100. SEO компанії в Нью-Йорку не сподобалося це питання, тому вони сказали їй, якщо вона скасовує, вони не будуть приймати її сайт назад. Таким чином, наш клієнт пішов у пошуках авторитетної компанії SEO, щоб взяти на себе її SEO-кампанію.

Коли клієнт вперше зателефонував до нашого офісу, перше запитання, яке вона поставила нам, полягала в тому, що наш щорічний внесок зросте щороку. Ми сказали: ні, у нас є клієнти, які були з нами протягом багатьох років. Ми не збільшуємо ціни, ми їх дідуємо. Потім вона розповіла нам про його випробування з іншою фірмою SEO в Нью-Йорку, зазначеною вище. Таким чином, ми принесли на її рахунок на нашу сторону, і ми рекомендували їй скинути її кадрів сайту для більш оновленого сайту тему WordPress. У нас є ресурси, щоб зробити це в будинку, поки сайт не вимагає багато роботи на бекенда, ми можемо швидко поставити сайти WordPress. Так клієнт погодився. Ми побудували ділянку через пару днів і подзвонили їй. На сайті взагалі не було SEO, просто основні сторінки, колонтитули, головне меню, контактна форма тощо. Ми використали весь її власний зміст, і він володіє образами. Тому ми продовжили роботу з SEO.

Ранжування клієнта на першій сторінці Google для кожної з наших ключових фраз менш ніж за 2 тижні! Знову ж таки, цей тип швидкого часу виконання не характерний для більшості сайтів, але якщо у вас є сайт з 1995 року, і він працює з тих пір, і домен ніколи не знижувався, то у вас є дуже хороший знімок отримувати великі рейтинги пошукових систем дуже швидко, особливо якщо ваші ключові фрази географічно орієнтовані. Клієнт сказав, що вона платить майже $ 7000 на рік за свій SEO, і тепер вона платить менше $ 1200 на рік (і одноразову плату за сайт WordPress, який ми побудували), і вона має набагато кращий рейтинг, ніж коли-небудь! Важливою складовою є те, що дзвінки почали повертатися назад, і її бізнес-освітлення на весілля знову почав забирати.

Ось що ми дізналися:

SEO не повинна бути просто SEOing і exicisting веб-сайт, незалежно від того, в якому стані він знаходиться. . Google і Bing намагаються надати допомогу веб-майстрам у цьому відношенні. Ви можете надати їм свій сайт, і вони дадуть вам повідомлення, якщо, наприклад, вони не можуть сканувати ваш сайт, або якщо у вас занадто багато помилок 404 тощо, але ви, як власник веб-сайту, повинні зробити свій внесок у переконання гідний сайт, щоб представити ці сканери, коли вони потрапляють на ваш сайт. Більше того, чому втрачають клієнтів, які можуть дивитися на ваш сайт і відчувати, що немає нікого, хто б підтримував цей сайт. По суті, наявність оформленого сайту повідомляє відвідувачам саме це!

Урок SEO:

Основною метою SEO є отримання цільового трафіку на веб-сайті. Вибір ключової фрази є частиною цього процесу, але не менш важливою є презентація, яку сайт робить відвідувачам, коли вони опиняються на сайті. Якщо у вас є страшний веб-сайт, відвідувачі залишать ваш сайт. Це збільшить ваш показник відмов, що, звичайно, говорить пошуковим системам, що люди здебільшого швидко залишають цей веб-сайт. Пошукові системи будуть поступово починати ранжувати інші сайти над вашим сайтом, оскільки вони дуже серйозно ставляться до високого рівня відмов. Завдання пошукової системи полягає у створенні результатів пошуку префектів для будь-якого даного пошуку. Якщо більшість людей залишає ваш сайт майже як тільки вони приземляються на вашому сайті, пошукові системи будуть брати до уваги. Зрештою, ваш рейтинг збільшиться. Люди часто запитують нас, як Google знає про високий показник відмов, тим більше, що вони не встановили Google Analytics на своїх сайтах. Ну, ви шукаєте Google. Тому, коли хтось натискає назад, і натискає на інші результати пошуку, представлені в Google SERPS, Google буде знати точний час, коли хтось натиснув на ваші результати пошуку, і точний час, коли хтось натиснув на наступний результат пошуку. Таким чином, Google знатиме, чи дуже швидко люди залишають ваш сайт. Це лише один із способів, який Google знає. Припускаючи, що користувач не використовував Chrome, веб-переглядач Google або пошуковий запит увійшов до свого облікового запису Google, коли вони виконували пошуковий запит.