SEO з ASP.NET 4 і Visual Studio 2010

Мій   остання стаття для журналу MSDN   з'явився в Інтернеті і надруковано кілька тижнів тому Мій остання стаття для журналу MSDN з'явився в Інтернеті і надруковано кілька тижнів тому. У цій статті йдеться про пошукову оптимізацію з найостаннішими та найновішими інструментами.

Не так давно експерти SEO зробили б платформу .NET як поганий вибір технологій для роботи в SEO, але багато чого змінилося лише минулого року. Під час роботи над статтею я обмінявся деякими електронними листами Карлос Агілар Марес , який продав мене по функціях в SEO Інструментарій і URL Rewrite розширення для IIS. SEO інструментарій буде сканувати ваш сайт і попередити вас про те, що пошукові системи не люблять бачити - як погані перенаправлення, відсутні атрибути ALT, зламані гіперпосилання та кілька канонічних форматів. Інструментарій можна використовувати для керування роботами і файлами мапи сайту, і навіть знайти зловмисне програмне забезпечення на своєму сайті . Модуль Rewrite URL може дати вам оптимізовані та дружні URL-адреси, не відмовляючись від переваг продуктивності кешування режиму ядра.

У наступному році ситуація стає ще кращою з деякими можливостями, які підтримують команди ASP.NET і Visual Studio. Прочитати статтю для більш докладної інформації.