SEO з Jekyll і Siteleaf

 1. Карта сайту
 2. Структуровані URL-адреси
 3. Jekyll-SEO-Tag
 4. Налаштування модуля jekyll-seo-tag
 5. Використання модуля jekyll-seo-tag
 6. Оптимізуйте для спільного використання
 7. Пишіть на SEO
 8. Будьте обізнані
 9. Будьте доступними
 10. Будьте зрозумілі
 11. Будьте в курсі ключових слів
 12. Будьте щедрими

SEO (пошукова оптимізація) допомагає вашому сайту мати шанс з'явитися в результатах пошуку і змусити людей органічно виявити ваш сайт

SEO (пошукова оптимізація) допомагає вашому сайту мати шанс з'явитися в результатах пошуку і змусити людей органічно виявити ваш сайт.

Ось наші головні поради, які слід враховувати при оптимізації SEO вашого сайту Siteleaf:

Карта сайту

Мапи сайтів може допомогти пошуковим системам знайти інформацію та вміст на вашому сайті, особливо якщо ваш веб-сайт особливо великий. Мапи сайтів можна створювати за допомогою додатку Jekyll зі списку білих списків jekyll-sitemap .

Щоб увімкнути додаток jekyll-sitemap, додайте до Gemfile свого сайту наступне:

І запустити розшарування. Потім додайте це до файлу _config.yml свого сайту:

url: "http://example.com" # назва хоста та протокол для плагінів сайту: - jekyll-sitemap

Збережіть, опублікуйте і все готово! Це автоматично створить /sitemap.xml для вас.

Структуровані URL-адреси

У Siteleaf ви можете редагувати URL-адресу мого веб-сайту або повідомлення, що є відмінним способом заохотити користувачів до перегляду вашого сайту, а також бути необхідними для SEO. Google рекомендує використання описових ключових слів у URL-адресі, оскільки сканери та користувачі можуть визначити, який вміст сайт буде включено.

Наприклад:

"Семантично точна" URL-адреса точно описує призначення URL-адреси. Це семантично точна URL-адреса: https://rogertheracoon.com/tips/winter-menu

Це просто заплутаний безлад: https://rogertheracoon.com/880jdufl

З семантично точною URL-адресою, якщо з якої-небудь причини назва цієї сторінки не відображається, людина може прочитати URL-адресу і зможе вгадати вміст сторінки. Ці знання заохочуватимуть їх натискати на посилання, замість того, щоб відлякати їх від масиву букв і цифр, які вони не розуміють.

Структуровані URL-адреси корисні, коли користувачі надають доступ до вашого веб-сайту через соціальні медіа-мережі або онлайн-форуми, які не відображаються текст якоря веб-сайту .

URL-адреси є незначним фактором ранжування для SEO, тому використання URL-адрес, багатих ключовими словами, може покращити видимість вашого сайту, оскільки їх власні структуровані URL-адреси не мають значного впливу на перехід до вершини Google.

Jekyll-SEO-Tag

Ми любимо jekyll-seo-tag підключати. Його білий список GitHub Pages, щоб ви могли використовувати його на будь-якому з наших планів. Використання додатка jekyll-seo-tag допомагає оптимізувати ваш веб-сайт для пошукових систем і мереж соціальних медіа, додаючи теги метаданих для індексування та відображення вмісту вашого сайту.

jekyll-seo-tag додає до вашого сайту такі теги метаданих:

Плагін jekyll-seo-tag працює для більшості веб-сайтів лише за кілька кроків. Я рекомендую прочитати це повідомлення в блозі з 2016 року зрозуміти, що саме робить для вас плагін для jekyll-seo-tag.

Налаштування модуля jekyll-seo-tag

Щоб увімкнути додаток jekyll-seo-tag, додайте до файлу Gemfile наступного:

А потім додайте це до файлу _config.yml свого сайту:

плагіни: - jekyll-seo-tag

Нарешті додайте це право перед </head> у шаблоні вашого сайту:

Використання модуля jekyll-seo-tag

Плагін jekyll-seo-tag міститиме будь-який з наведених нижче списків, якщо він включений у _config.yml вашого сайту.

 • title - назва вашого веб-сайту (наприклад, веб-сайт Racoon's, блог Fox's Blog). Google покаже лише перші 50-60 символів заголовка, тому будьте точні.
 • опис - короткий опис вашого сайту (наприклад, веб-сайт з подарунками для любителів сови). Це відображається під заголовком у результатах пошуку. Вам потрібно спонукати когось натиснути на ваше посилання менш ніж за 320 символів.
 • url - повна URL-адреса вашого сайту
 • автор - глобальна інформація про автора
 • Логотип - URL-адреса логотипу на всьому сайті (наприклад, /assets/fox-selfie.png)

Ви можете додати обробку щебетати сайту, ввівши:

twitter: ім'я користувача: rogertheracoon

Для Facebook можна використовувати такі властивості:

 • facebook: app_id - ідентифікатор програми для Facebook
 • facebook: видавець - URL-адреса сторінки Facebook або ідентифікатор видання
 • facebook: admins - ідентифікатор користувача Facebook для довідки про домен, пов'язаний з особистим обліковим записом

Ви можете додати один або кілька цих властивостей, ввівши:

facebook: app_id: 987654321 Видавець: 987654321 admins: 987654321

Ти можеш вказати соціальні профілі використання соціальних:

 • name - якщо ім'я користувача або організація відрізняється від імені сайту
 • посилання - масив посилань на профілі соціальних медіа.

Ви можете додати один або кілька цих властивостей, ввівши:

social: name: Roger the Racoon: - https://twitter.com/rogertheracoon - https: //www.instagram/rogerracoon - https://www.facebook.com/roger.racoon

Використовуйте google_site_verification для перевірки права власності за допомогою інструментів для веб-майстрів Google або перевірте право власності на кілька служб відразу, ввівши:

webmaster_verifications: google: 987654321 bing: 987654321 alexa: 987654321

Відкрийте капелюхи Бен Балтер і учасники з відкритим вихідним кодом, які зробили це jekyll-seo-tag плагін реальність!

Оптимізуйте для спільного використання

Оптимізуйте для спільного використання

Ви можете побачити, як ваш сайт буде виглядати, коли спільно використовуються Facebook Обмін відладчиком або з Twitter Валідатор картки .

Ця робота виконується шляхом зривання вашого веб-сайту та надання вам інформації, отриманої з ваших метаданих SEO. Відладчик спільного використання Facebook також повідомить вам, чи є якісь відсутні типи SEO, які можна включити в майбутнє.

Якщо ви переробляєте або додаєте купу нового вмісту на ваш сайт, варто запустити свій сайт через них, щоб перевірити, що модуль jekyll-seo-tag працює, як ви очікуєте.

Фейсбук не автоматично переносить новий вміст на URL-адреси. Це хороша практика, щоб вручну очистити сайт, використовуючи його відладчик, щоб переконатися, що ваш новий вміст відображається, коли користувачі обмінюються вашим веб-сайтом. Запуск вашого сайту через отладчик гарантує, що коли ваша тітка Шелі поділить ваш новий блог, вона покаже ваші останні фотографії, а не ті страшні selfies з минулого року.

Пишіть на SEO

Пишіть на SEO

Будьте обізнані

Ви хочете, щоб люди прийшли на ваш сайт? Там треба щось там читати! Зробіть своє дослідження. Інформаційний вміст, що використовує ключові слова та загальні фрази, допоможе веб-сканерам знайти вміст та залучити аудиторію до вас.

Будьте доступними

Подивіться на те, що інші люди пишуть у вашій області і зверніть увагу на їхній тон. Лабораторія та пекарня можуть бути пов'язані з властивостями дріжджів. Але глядачі, які шукають наукове дослідження дріжджового виробництва, дуже відрізняються від тих, хто просто хоче підібрати певний смачний хліб.

Будьте зрозумілі

Не пишіть загадкові заголовки. Веб-сканери переглядають заголовки, щоб перевіряти вміст і класифікувати вашу сторінку. Не примушуйте людей працювати на інформацію, яку вони шукають. Інакше вони розчаруються і залишать ваш веб-сайт.

Будьте в курсі ключових слів

Використання різноманітних ключових слів і фраз чудово підходить для SEO. Якщо ви зробили дослідження, додавши ці ключові слова, це має бути легким.

Переконайтеся, що ваші ключові слова включені у спосіб, який досі залишається природним для реальних людей, які читають ваші повідомлення. Не забувайте використовувати довгі ключові слова; ці короткі фрази допоможуть точно націлити вашу аудиторію.

Можна використовувати Планувальник ключових слів Google Adwords як спосіб пошуку альтернативних слів або фраз, так що ви не повторюєте себе знову, і знову, і знову.

Будьте щедрими

Не бійтеся направляти людей на інші сайти, які допоможуть повідомити про їх дослідження. Деякі досі вважають, що ви повинні посилатися лише на ваш веб-сайт і що кожна зовнішня посилання надає вашій аудиторії можливість припинити залучення до вашого вмісту. Але якщо ваш вміст цікавий і інформативний, немає причин, що аудиторія не повернеться до вас, особливо якщо ви налаштували зовнішні посилання для відкриття в новій вкладці.

Є багато талановитих і відданих людей, що пишуть в Інтернеті. Коли ви посилаєтеся на них, ви все будуєте. Не варто недооцінювати силу залучення та нагородження вашої спільноти.

Послідовно поєднуючись з великим вмістом, це спосіб покласти на сайт свій штамп якості. Веб-сайти зі спамом, як правило, посилаються на значно більший відсоток небажаних сайтів, тоді як великі сайти зазвичай посилаються на інші чудові сайти.

Ми мали кілька запитів нещодавно для повідомлення в блозі про SEO на Siteleaf, і ми тут, щоб доставити. Чи є щось, що ви хотіли б для нас, щоб покрити в блозі? Давайте знати !

Якщо у Вас виникли питання щодо SEO на Siteleaf, зв'яжіться з нами щебетати & спілкуватися з користувачем Ситуаційна спільнота на Slack.

Чи є щось, що ви хотіли б для нас, щоб покрити в блозі?