SEO заходи для ефективного маркетингу для МСП

  1. Загальні заходи SEO для поліпшення вашого рейтингу
  2. Нехай домен говоритиме за вас!
  3. Зв'язок призводить до поліпшення рейтингу
  4. Оптимізуйте мета-назви та мета-описи
  5. Важлива порада: Використовуйте мета опис для ваших заходів SEO!
  6. Оптимізація тексту і змісту
  7. Це поєднання тексту, відео, аудіо!

Так що ви ваші   SEO маркетинг   Тепер ми можемо дати вам загальний огляд заходів SEO, особливо для потреб вашої компанії

Так що ви ваші SEO маркетинг Тепер ми можемо дати вам загальний огляд заходів SEO, особливо для потреб вашої компанії. Ви можете адаптувати їх для поліпшення вашого рейтингу. Звичайно, пошукова оптимізація завжди починається з ключового слова. Google і всі інші пошукові системи є "машинами для читання", тобто вони не можуть "бачити" ваш сайт, як ви його бачите. Ви не можете переглядати будь-які фотографії або відео, і ви не можете почути вміст.

Одна все ще інт. подкаст не може покращити місце розташування, і ваше відеозображення все ще може бути настільки креативним - у результатах пошуку ви не побачите його, якщо Google не зможе розпізнати вміст. Так що будьте готові, що всі загальні SEO заходи повинні перш за все мати на меті чітке спілкування з пошуковими системами. Це включає вміст, який Google може читати як текстовий вміст, від ключових слів окремих статей до домену вашого веб-сайту.

Швидкий відгук для вас! Так, наприклад, ваше відео пов'язане з Google і Co., ви можете мати справу з субтитрами відео. Ви можете зробити субтитри так, щоб важливі ключові слова в субтитрів відбуваються і відео може таким чином рангу. Крім того, ви можете завоювати більше клієнтів. Просто звертайтеся до неї і спостерігайте, як ваші відео з'являються окремо в рейтингу.

Загальні заходи SEO для поліпшення вашого рейтингу

Оптимізуйте ключові слова

Усі оптимізації, які ви робите на своєму сайті, називаються оптимізаціями OnPage. Завжди пам'ятайте, що Google не є оракулом. Пошукові системи все ще є машинами. Час, коли гусеничний Однак ключові слова засновані на щільності ключових слів. Тому не роблять помилки, повторюючи те ж саме слово, знову і знову. У найгіршому випадку це спам може призвести до покарання Google. Змінюйте ключові слова. Вимкніть його. Використовуйте синоніми для створення цілісного вмісту, який на передньому плані ставить чіткість.

До того ж ключові слова маркетингу розповідання важливою частиною сучасного користувальницького досвіду. Тому розміщення ключових слів важливіше, ніж щільність ключових слів. Використовуйте ключове слово у заголовку, у підзаголовках, у першому та останньому абзаці статті. Тому що це, як ви зрозуміли Google і Ко, яка тема. Використання ключових слів у маркованих списках також допомагає оптимізувати веб-сайт і покращити місце розташування на Google і Co.

Нехай домен говоритиме за вас!

У випадку, якщо ваша компанія не володіє торговою маркою з високим об'ємом пошуку, є рішення. Так званий "розмовляючий домен", який містить найважливішу тему вашого сайту. Крім того, субдомени окремих сторінок і статей повинні містити ключові слова і не складатися з числових кодів, даних або скорочень. В ідеалі домен вже є коротким викладом змісту.

Зв'язок призводить до поліпшення рейтингу

Зворотні посилання давно вважалися гайками і болтами Сторінка Off (Вимкнено) Пошукова оптимізація (коротка: оптимізація OffPage) і досі важлива. Оскільки зворотні посилання закривають пошукові системи, якщо веб-сайти надають інт. Високоякісний вміст є більш привабливим для зв'язку, ніж недбало створені статті без доданої вартості. Крім хороших відносин між Глибокі ланки Поверхневі зв'язки також є внутрішніми зв'язками в межах одного з найважливіших факторів ранжирування. Виходячи з кількості внутрішніх посилань і посилань на підсторінки, Google надає сторінкам різні атрибути. Наприклад, сторінка з великою кількістю внутрішніх посилань на підсторінки може бути важливою сторінкою категорії або навіть домашньою сторінкою.

Виходячи з кількості посилань на підсторінки, Google надає сторінкам різні атрибути. Наприклад, сторінка з багатьма посиланнями на підсторінки може бути важливою сторінкою категорії або навіть домашньою сторінкою. Малі та середні підприємства, зокрема, повинні отримати наочність через свій інтернет-маркетинг.

Веб-сайти з доглянутою структура посилань досягти кращого рейтингу в результатах пошуку. Крім того, вони також мають приємний побічний ефект, що вони збільшують час перебування користувачів. Тому що хто має лише слідувати за внутрішнім посиланням, щоб знайти інший відповідний вміст на інших сайтах, він відчуває позитивний досвід користувачів. Крім того, це в ідеалі також розділяє вміст. Це призводить до подальших зворотних посилань. Для авторства доменів веб-сайтів активна зв'язок вмісту відіграє важливу роль. Отже, це міра, яка є важливою для оптимізації, і її слід використовувати беззастережно.

Оптимізуйте мета-назви та мета-описи

Мета-описи, часто як Мета-теги або теж Мета опис часто досі трактують як мачуху. Але вони є одним з SEO заходів, які вважаються важливими факторами ранжирування, які ефективно покращують ваші веб-сайти. Починається завантаження матеріалу зображення. Зображення сьогодні - це просто хороший контент і контент-маркетинг вашого сайту, а також статті з інтерфейсом int. Але переконайтеся, що під час завантаження ім'я файлу містить найважливіші ключові слова підсторінки, в яку потрібно вставити зображення. Такі деталі важливі для цілісної пошукової оптимізації. Мета ключові слова Однак, на відміну від минулого, вони більше не відносяться до SEO.

Також у альтернативному текстовому описі картинки ви повинні вставити важливі ключові слова, які підходять для внеску. Якщо зображення не завантажується з різних причин, воно відображатиметься в місці розташування зображення. Крім того, ви продовжуєте надавати Google і Co. сигнал, що повідомлення обертається навколо теми використаного ключового слова. Нарешті, ви маєте можливість отримати нових клієнтів за допомогою Google Images Search.

Важлива порада: Використовуйте мета опис для ваших заходів SEO!

Цей опис міститься в Google як короткий тизер, який також називається фрагментом SERP Результати пошуку. Тут ви дійсно можете покращити своє розташування! Ви можете пояснити користувачам, що стосується вашої статті, і викликати інтерес.

Для веб-сайтів, які не використовують це невелике поліпшення своїх заходів SEO, пошукові системи вибирають інше рішення. У цьому випадку виберіть невеликий фрагмент, який відображатиметься як мета-опис. Короткі описи вашого веб-сайту читаються користувачами, а не пошуковими системами. Це дає вам можливість надати цільову інформацію та інтерес.

Фрагмент складається з назви SEO, URL і мета-тегів. Найголовніше, однак, що фрагменти відображають лише те, що насправді можна очікувати на вашому веб-сайті. В іншому випадку, він буде швидше, коли він був там. Таким чином, у вас є висока Показник відмов / Показник відмов , Це, у свою чергу, негативно впливає на ваше розташування Google.

Оптимізація тексту і змісту

Звичайно, текст тільки оживає інтернет-маркетинг. Фото та відео є справжнім Push-маркетинг Ефект для залучення уваги в Інтернеті. Хороший зміст йде набагато далі. Тому що добре написаний і добре досліджений текст вирішує проблеми і розширює знання відвідувачів сайту. В ідеалі, це надає інформацію, яку інші сайти ще не пропонують. Як результат, ви стоїте в якості фахівця з цієї теми, і ваші потенційні клієнти завжди будуть повертатися до вас, якщо у них є питання на цю тему.

Знову ж таки, Ваша перевага як МСП вступає в гру. Текст все ще є найбезпечнішим і найпростішим способом справити враження на пошукові системи та користувачів. Якщо ви не спеціалізуєтесь на маркетингу в Twitter, текст може бути недостатньо деталізованим. Ви є експертом у цій галузі, тому вам буде легко поставити свій досвід онлайн. Тільки ви можете підготувати свою інформацію так цікаво. За допомогою тексту ви збільшуєте досвід користувачів і зручність для користувачів. Це допоможе вам охопити клієнтів, які ніколи б не помітили ваш сайт без вашої цінної інформації. Початок успішної подорожі клієнта з ними і завоювання нових постійних клієнтів.

Це поєднання тексту, відео, аудіо!

Тим не менш, ви також повинні регулярно змішувати текст з іншим контентом, наприклад, відео чи аудіофайли. Таким чином, ви можете передавати інформацію різноманітним способом. У принципі, кожен детальний текст повинен охоплювати свою тему навколо вашого маркетингу. Форматуйте кожну статтю так, щоб текст був зручним для читання. Використовуйте короткі абзаци та підзаголовки, щоб допомогти пошуковим системам і читачам захопити вміст. Але ніколи не копіюйте тексти з інших джерел! Дубльований вміст, знайдений в мережі, називається повторюваним вмістом. Google і Ко покарають, що тоді і ви втрачаєте видимість.