SEO Значення кнопки Google +1

  1. Приклад пошуку кнопки +1
  2. Що означає +1 для вас
  3. Дійте зараз

Google нещодавно оголосив щось, що називається Кнопка +1 . Ця функція незабаром буде доступна всім користувачам облікового запису Google (у тому числі користувачам Gmail та Google Apps) після входу в Google. Просто натисніть кнопку +1, коли ви знайдете її на веб-сайті, щоб просувати цю сторінку, подібно до того, як функціонує кнопка Facebook Like. Але тут закінчується подібність.

Кнопка Google +1 має дві основні унікальні функції:

  1. Кнопка +1 також відображатиметься поруч із результатами пошуку та поруч із оголошеннями Google AdWords .
  2. На відміну від Facebook і Twitter не існує жодного каналу, який виштовхується вашим друзям, коли ви щось +1. Замість вашого Google Social Search Підключення відображатиме +1 від фактичних результатів пошуку, оголошень і сторінок, які вони відвідують. Це стосується всіх ваших контактів у Gmail, GTalk та будь-якої соціальної мережі, інтегрованої з обліковим записом Google. Проте доступні налаштування конфіденційності для обмеження видимості ваших +1 у разі потреби.

Ця невелика зміна функції радикально змінює мету +1 кнопки з точки зору SEO та маркетингу. Замість того, щоб користуватися кнопкою +1 ​​для розповсюдження повідомлення, наприклад, коли ви надсилаєте повідомлення про статтю, яку ви щойно написали, її можна використовувати для надання ваги вмісту. Це дозволяє користувачам надавати відгуки не лише про релевантність результатів пошуку та об'яв, але й про їх переваги для певного результату.

Приклад пошуку кнопки +1

Припустимо, я шукаю водопровідника в моєму районі, тому я звертаюся до Google і шукаю “Сан-Антоніо сантехнік. Результати можуть виглядати так:

Я бачу, що мій найкращий друг Баррі + 1 був EL Smith Plumbers. Я, швидше за все, зможу відвідати їхній сайт, а не перший результат пошуку через рекомендацію. І навпаки, якщо Баррі розмістив 3 місяці тому на Facebook, що має хороший досвід роботи з сантехніками EL Smith, наскільки ймовірно, що я пам'ятаю, що тепер, коли мені потрібен сантехнік?

Що означає +1 для вас

Таким чином, цінність SEO тут полягає у висвітленні хороших веб-сайтів і компаній, незважаючи на те, що вони можуть не мати найвищого рейтингу пошуку на сторінці результатів . Якщо ви не змогли зробити свій шлях до верхньої частини списку пошукових запитів, але у вас є щасливі та віддані клієнти, це може бути частиною вашої стратегії, щоб використовувати цю лояльність у Google підключеннях вашого клієнта.

Але, це не там, де вигоди закінчуються. Тепер давайте подивимося, що може статися, якщо сантехніка EL Smith додасть кнопку +1 до всіх своїх сторінок блогу поруч із кнопками Twitter і Facebook. Коли хтось приходить на певну сторінку і бачить, що один з їхніх ділових партнерів, який є генеральним підрядником + 1 EL Smith, не думаєте, що вони будуть більш схильні вести справи з EL Smith? Я згоден.

Дійте зараз

На цьому етапі ви можете бути в захваті від цієї нової функції. Або ви можете подумати про всі нестандартні частини, які компанія Google розпочала протягом багатьох років, і цікаво, якщо це буде знято. Google, ймовірно, ніколи не збиватиме Facebook і Twitter для кнопок для спільного використання на сторінці, але мати кнопку +1 на сторінці результатів пошуку має надати їм необхідну тягу, щоб досягти критичної маси, і зробити кнопку +1 на сторінці ключовим гравцем простір соціальної рекомендації.

Найбільшу користь, однак, отримають ті, хто спочатку реалізує інтеграцію кнопки +1 . Якщо ви можете розробити стратегію, щоб заохочувати своїх клієнтів натискати на цю кнопку, перш ніж ваші конкуренти потраплять на борт, то ви повинні мати можливість перевагу SEO цієї нової функції.

Google не зовсім завершив розробку функціональності кнопки +1, але ви можете бути сповіщено Google як тільки кнопка +1 буде готова до розміщення на веб-сайтах.

Зображення: Google

І навпаки, якщо Баррі розмістив 3 місяці тому на Facebook, що має хороший досвід роботи з сантехніками EL Smith, наскільки ймовірно, що я пам'ятаю, що тепер, коли мені потрібен сантехнік?
Коли хтось приходить на певну сторінку і бачить, що один з їхніх ділових партнерів, який є генеральним підрядником + 1 EL Smith, не думаєте, що вони будуть більш схильні вести справи з EL Smith?