SEOMax, італійське програмне забезпечення SEO

У роботі спеціаліста з SEO часто є місце для творчості, але існують певні стомлюючі та повторювані операції (такі як контроль рейтингу певних ключових слів (та / або порівняно з конкурентами), перевірка зворотного зв'язку та звітування представити замовнику), що краще було б делегувати програмне забезпечення.

Насправді на ринку є декілька програмних засобів SEO , які, у свою чергу, включають ряд інструментів, від редагування та оптимізації HTML-коду до керованого входу сайту в сотні пошукових систем, від аналізу популярності посилання до управління кампанією. реклама.

2 найбільш відомих програмного забезпечення SEO є веб-виконавцями 2 найбільш відомих програмного забезпечення SEO є веб-виконавцями   та ІБП   для яких є також відповідні безкоштовні версії (з, звичайно, обмеженою функціональністю порівняно з платними версіями);  на італійському рівні нічого немає та ІБП для яких є також відповідні безкоштовні версії (з, звичайно, обмеженою функціональністю порівняно з платними версіями); на італійському рівні нічого немає.

Вірніше, нічого не існувало.

З початку травня, фактично, Ivano Di Blasi почав розробляти SEOMax , перший (і на даний момент тільки) італійський програмний продукт SEO ... абсолютно безкоштовно!
SEOMax народився в результаті Чемпіонату світу з SEO (який Івано і Джузеппе закрили на 10-му місці), під час якого перевірка ключів і зворотних посилань є нав'язливою і рутинною операцією; Після використання різноманітного програмного забезпечення під час гонки Івано, нарешті, вирішив написати власну, з (спочатку) такими функціями:

  • Аналіз позиціонування одного або декількох сайтів на різних пошукових системах для одного або більше ключових слів
  • Аналіз позиціонування та порівняння з конкуруючими сайтами
  • Групування результатів за ключовим словом, пошуковою системою, позицією

Сьогодні SEOMax все ще перебуває в стадії «Розвиток» і доступні лише скріншоти; Я раджу вам стежити за цією сторінкою, де програмне забезпечення, коли вийде перший реліз, буде завантажено AGGRATIS

ОНОВЛЕННЯ : як зазначено в коментарях, SEOmax більше не доступна для завантаження і буде закрито на 20 липня 2014 року SEO Zoom : перша бета-версія цього SEO Suite буде доступна восени 2014 року, а випуск кінцевого продукту очікується до кінця 2015 року. Керівництво по SEOZoom , яка показує основні риси.