SEOsprint - відгуки та огляд | Блог Тетяни ТАТАРИНЦЕВА

 1. Реєстрація в SEOSprint
 2. Види заробітку в SеоSprint

Якщо у вас є комп'ютер, і ви просто пересічний користувач інтернету, і вам хочеться на регулярній основі заробляти живі гроші на поповнення свого мобільного телефону, або оплачувати інтернет або щось інше, то вам, як кажуть в рекламі, сюди)  Є в інтернеті, перевірений на практиці багатьма мільйонами користувачів, сайт для реального заробітку без вкладень з миттєвим виведенням грошей

Якщо у вас є комп'ютер, і ви просто пересічний користувач інтернету, і вам хочеться на регулярній основі заробляти живі гроші на поповнення свого мобільного телефону, або оплачувати інтернет або щось інше, то вам, як кажуть в рекламі, сюди)

Є в інтернеті, перевірений на практиці багатьма мільйонами користувачів, сайт для реального заробітку без вкладень з миттєвим виведенням грошей. І сьогодні я зроблю невеликий огляд даного сервісу. Також є і особистий відгук про проект SEOsprint.

Якщо не вдаватися в подробиці і пояснити суть даного ресурсу, то SEOsprint є офіційним посередником двох сторін. Перша сторона - це рекламодавці, які готові платити гроші за залучення відвідувачів на свої сайти, форуми, гри , Інтернет проекти та інше. І друга сторона - це виконавці різних завдань, тобто ті, хто виконує задану роботу і отримує за це грошики. Так, так - ви не помилилися, саме грошики, а не деньжищи.

Про які гроші тут може йти мова? На власному прикладі можу сказати наступне, мій син, зайшовши туди новачком, і вкладаючи тільки час, годину-півтора в день, за перші три дні заробив ось такі гроші:

На власному прикладі можу сказати наступне, мій син, зайшовши туди новачком, і вкладаючи тільки час, годину-півтора в день, за перші три дні заробив ось такі гроші:

Я не можу вам точно сказати, скільки часу ви будите витрачати на заробіток першого стольника, так як тут зібрані завдання різної складності, які, природно, коштують по різному і на виконання їх іде теж різний час. Мій син - дев'ятикласник і, звичайно, він виконував завдання, так скажімо, середньої і меншої тяжкості. Але що можна сказати напевно, чим більше будеш робити, тим цей процес піде швидше, т. Е. Буде напрацьовуватиметься бажане майстерність.

Тому, спочатку треба буде мабуть розібратися з категоріями завдань і вибрати для себе те, що більше підходить саме вам і, так би мовити, в путь ...

Якщо говорити про інші, більш істотних грошах, то це Реферальная бoнуси. У цьому проекті партнерська програма досить цікава за умовами і все, у кого є бажання заробляти, можна і потрібно розглянути і цей вид заробітку. адже реферальні гроші - це хороший, пасивний джерело доходу. Так само тут можна заробити і на біржі рефералів, купуючи і продаючи їх ресурси. Насправді можливостей і пропозицій тут багато, головне, як то кажуть, почати.

Відразу напишу одну важливу річ, жорстко банять за мультіаккаунтов, так само не дозволяють заходити в різні акаунти з одного комп'ютера. За це можна навіть отримати довічний бан.

Взагалі, якщо об'єктивно оцінювати реальність цього сервісу в плані заробітку без вкладень, то в інтернеті є безліч відгуків про SEOsprin і вони, як правило, більшість позитивні.

Реєстрація в SEOSprint

 • Заходимо за цим посиланням http://www.seosprint.net
 • Потрапляємо на сторінку, де натискаємо в верхньому правому куті зелену кнопку «Реєстрація»
 • Нас виносить на сторінку, де ми заповнюємо запропоновану форму: вказуємо своє ім'я, діючий E-mail, свій номер телефону в міжнародному форматі, наприклад +7 дев'яносто одна тисячу двісті сімдесят дві *****, вводимо капчу і натискаємо «Продовжити».
 • Далі, у вікні,, ми вводимо персональний код, який нам приходить SMS-кою на телефон разом з нашим паролем, всі ці дані записуємо у себе. Обов'язково читаємо правила SEOsprint, заповнюємо тестову анкету, на предмет того, як ми засвоїли ці правила, далі ставимо галочку «Згоден з правилами» і натискаємо «Продовжити».
 • За вказаною електронною поштою та надісланим паролю заходимо на сайт.
 • Меню зліва для тих, хто хоче заробляти, меню праворуч для тих, хто хоче замовляти роботу і оплачувати її.

Меню зліва для тих, хто хоче заробляти, меню праворуч для тих, хто хоче замовляти роботу і оплачувати її

Для початку зробіть ваш статус «Робочий». Для цього пройдіть в меню «Особисті дані» і заповніть їх. На скрині вгорі показано стрілочками, куди потрібно заходити і на що звернути увагу. Відразу визначитеся з гаманцем, куди ви будите виводити зароблені гроші. Система пропонує чотири платіжки на вибір, це Яндекс Гроші, Payeer, PerfectMoney і WebMoney.

Якщо у вас немає цих гаманців і ви не в курсі, як вони відкриваються, то можна прочитати статтю "Платіжні системи" або ж відразу переглянути Відео уроки по реєстрації цих платіжок. Вибираєте одну з них, реєструєте в ній свій гаманець і вносите платіжні реквізити (це буде номер вашого гаманця) в меню «Мої особисті дані». Туди ви будете відраховувати свої зароблені гроші, до речі, виплати відбуваються миттєво.

Як тільки ви заповните «Мої особисті дані» ваш статус буде робочим, дивіться вгорі в правому куті.

Види заробітку в SеоSprint

1. Перше завдання - це серфінг сайтів, тобто відвідування їх. Воно вважається найлегшим і зовсім копійчаним по оплаті. Але навіть тут, поклацати по сайтам, ви побачите, як на ваш баланс будуть приходити копієчки.

2. Друге завдання - це читання листів. Ви так само, як і в першому випадку, відкриваєте лист, читаєте його. Реклама потрібно, що б ви якомога довше залишалися на цій сторінці, тому в кінці кожного листа буде питання, тестує вашу сумлінність на предмет того, читали ви цей лист чи ні. Якщо відповідь буде неправильний, то і гроші вам не виплатять.

3. Третє завдання - проходження тестів, воно вже трохи дорожче. Тут вам буде запропоновано познайомитися або в відео форматі або в текстовому варіанті з різною інформацією і відповісти на питання, які безпосередньо стосуватимуться переглянутого матеріалу. Правильно відповіли - отримали гріш, неправильно - нічого не отримали.

4. Четверте завдання більш грошове і більш різноманітне. Коли ви натискаєте на вкладку «Виконання завдань», праворуч з'являється інше меню - «Вибір завдань».

На що слід звернути увагу:

 • Беріться за ті завдання, де є зелені зірочки (цифра 1), це говорить про те, що рекламодавець чесно виплачує гроші за виконану роботу.
 • Якщо бачите «парканчик» (цифра 2), то це багаторазове завдання, тобто зробивши його раз, ви вдруге виконайте, природно, все швидше, раджу додавати в обрані, це цифра 3.

Одним словом, розберіться з правим меню «Вибір завдань», походіть по вкладках і ознайомитися з їх вмістом
Одним словом, розберіться з правим меню «Вибір завдань», походіть по вкладках і ознайомитися з їх вмістом. Насправді тут багато різних пропозицій, як за тематикою, так і за ціною. Головне, все правильно зрозуміти і діяти.

Корисна інформація:

Успіхів і Удачі!

Про які гроші тут може йти мова?