Shark Byes | Як визначити успіх SEO

Послуги з пошукової оптимізації, як правило, є значною частиною цифрового маркетингового бюджету компанії, оскільки вони розуміють важливість і роботу, необхідну для отримання професійних результатів. Проте вони часто передаються у звіті з результатами, яких вони просто не розуміють. Пошукова оптимізація є дуже технічним процесом і включає певні показники, які люди, які не мають інформатики або істотні цифрові твори, можуть не розуміти.

Пошукова оптимізація є дуже технічним процесом і включає певні показники, які люди, які не мають інформатики або істотні цифрові твори, можуть не розуміти

У цій статті ми поринемо в деякі з найважливіших показників, які ми використовуємо в наших звітах про SEO, включаючи видимість пошуку та інші важливі для розуміння показники. Видимість пошуку є одним з основних заходів успіху SEO, і ця ключова фігура показує, наскільки видимим ваш сайт на пошукових системах. Це допомагає виміряти загальний процес ранжування та порівнює вашу видимість з вашими конкурентами. Це також може бути корисним, коли ви намагаєтеся оцінити продуктивність в різних пошукових системах, групах ключових слів або місцях розташування. Цей номер відображається у відсотках, що відносяться до кількості кліків, які, за оцінками, будуть отримані на основі позиції рейтингу для всіх ключових слів. Щоб бути конкурентоспроможними, Moz передбачає видимість не менше 35%. Не панікуйте, якщо спочатку ви бачите низьке число, це не рідкість для сайтів, які є новими або які ніколи не робили SEO, щоб мати значення в одних цифрах, коли тільки починаєте.

Влада домену є ще одним важливим показником Влада домену є ще одним важливим показником. Подібно до видимості пошуку, адміністрація домену прогнозує потенціал рейтингу домену на основі певних компонентів посилання, таких як вік, популярність і розмір веб-сайту. Орган домену використовує логарифмічну шкалу 0-100, повноваження домену високого рівня - це ваш повний веб-сайт, і всі його сторінки мають потенціал для ранжирування. Приклади веб-сайтів, які мають дуже високий діапазон DA від Facebook, LinkedIn і Wikipedia. Дані щодо ідеального ДА обмежені внаслідок постійно мінливого характеру пошуку, але деякі гуру пропонують прагнути принаймні на 30 для малих і середніх веб-сайтів трафіку.

Іншим важливим аспектом SEO є зовнішні зв'язки. Зовнішнє посилання в деяких дослідженнях показало, що є першим предиктором ефективності пошуку. Більшість інструментів управління SEO показують кількість зовнішніх посилань на веб-сайт, тому кількість посилань можна контролювати разом з покращенням SEO. Є багато великих інструментів там, як Аудиторія Блум які допомагають підприємствам мати відповідні посилання на своїх сайтах. Ви повинні бути обережні з "спам" посилання провайдерів в галузі, з SEO ви отримаєте те, що ви платите. Google стає все краще і краще в виявленні спаму, і посилання, які не можуть бути надійними, можуть призвести до шкоди SEO зусиллям.

Існують різні аналітики, які слід враховувати при оцінці успіху зусиль SEO, які можна зібрати з Google Analytics та інших інструментів, про які ми не згадували, наприклад, SEMrush. Під час звітування про SEO важливо пам'ятати, що самі цифри є лише одним з частин рівняння, це те, як номери стосуються і змінюються з часом, що дійсно важливо, щоб побачити справжню рентабельність інвестицій у SEO.

Зацікавлені в SEO? Тут, у Red Shark Digital ми є майстрами в SEO та прийнятті ефективних рішень, керованих даними для підвищення присутності наших клієнтів в Інтернеті. Будь ласка зв'яжіться з нами якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, що ми можемо зробити для вас і ваші зусилля SEO.

Red Shark Digital це чудове повноцінне цифрове маркетингове агентство, яке спеціалізується на Веб дизайн , SEO , Брендінг , і Цифрова реклама . З офісами по всій Північній Кароліні, включаючи Ролі, Грінвілл і Вілмінгтон, наша команда фахівців з цифрового маркетингу здатна створювати рішення для ваших бізнес-потреб. Наші клієнти дозволили нам просунути межі web і креативний дизайн , будуючи інноваційні результати для своєї компанії та їх бренду. Ці клієнти охоплюють різні галузі, включаючи вищу освіту, охорону здоров'я та великі комерційні франшизи. Наш широкий спектр клієнтів дозволив нам розробляти спеціалізовані стратегії для підприємств будь-якого розміру, передаючи наші знання в різних платформах. Ми завжди прагнемо з'єднати бренди з клієнтами, дізнатися, що ми можемо зробити для вашого бізнесу сьогодні.

Приєднуйтесь до нашого бюлетеня

Зацікавлені в SEO?