Shivana.ru - Біле і пухнасте SEO (про корисний для оптимізації сайтів) »Архів» Поведінкові фактори в SEO-просуванні

Пошуковики змінили алгоритм видачі пошукових запитів, і поставили в скрутне становище багато SEO-компанії по всьому світу. До "Калінінграда" питання виведення інтернет-ресурсів в Топ вирішувалися без особливих проблем, якщо за справу бралися досвідчені оптимізатори.

Введення алгоритму видачі, заснованого на зібраної інформації про індивідуальні поведінкових факторах користувачів , Старі SEO-інструменти, коли просування сайтів здійснювалося за допомогою контенту, нашпигованого ключовими словами, і тоннами закуплених посилань на сторонніх ресурсах - виявилися неефективними.

І, якщо ще зовсім недавно обманювати робота продвіженцев вдавалося без особливих хитрувань, і в результаті в Топ виводилися, прямо скажемо, не завжди гідні ресурси, то в даний час на перші позиції потрапити далеко не просто і кращим сайтам в окремо взятій інформаційної категорії.

Популярні пошукові системи при ранжируванні зараз приділяють особливу увагу чинникам, заснованим на індивідуальному призначеному для користувача поведінці. І обманювати конкретних людей набагато складніше та й "собі дорожче". Подібні старання можуть завдати непоправної шкоди репутації виконавця, зокрема, і бізнесу - в цілому.

Яким чином підлаштується під роботів оновлених алгоритмів пошукових систем? Питання, який сколихнув застій на ринку СЕО.

Вивчаючи аспекти поведінкових факторів, з'ясувалося, що просувати ресурси в Інтернеті на їх основі, зовсім не складно. На даний момент вдалося встановити, що для занять гідних позицій у видачі та залучення трафіку на сайт потрібно:

  • працювати тільки з тими пошуковими запитами, за якими покупці приходять на конкретний сайт і здійснюють операції,

Застаріла SEO-технологія, по якій ще в минулому році сайти виводилися в Топ, застосовувала стратегії максимального охоплення пошукових запитів за ключовими словами, включаючи низькочастотні запити. Даний принцип зберігся в новому алгоритмі пошукових роботів, але відтепер вони більш ретельно аналізують цільові запити.

В якості прикладу

Ви просуваєте продажу елітної сантехніки по цільових запитах [сантехніка купити] і [елітна сантехніка]. Інші запити: [ремонт сантехніки] і [установка сантехніки правильно] і подібні до них - швидше за все, вже не ваші. Тому що їх з упевненістю можна віднести до категорії інформаційних, але ніяк не до транзакційних.

Знайдеться чимало інтернет-магазинів, які продовжують просуватися старим способом, не звертаючи увагу і на якість розміщуваних статей (вважаючи контент всього лише обтяжливим додатком до товарів). При цьому, плекаючи в глибині душі надію, що подібним чином вийде навіть кілька відвідувачів перетворити в покупців. Однак, незадовільні поведінкові показники на основі подібних запитів напевно принесуть шкоди вашим позиціях по іншим конверсійним запитам.

Необхідно вивчити показники по відмовах і конверсії їх у угоди по кожному ключовому запиту. У разі виявлення рівня показників значно нижче середнього, то краще відмовтеся від збиткових запитів.

  • Досліджуйте якість сніпетів у видачі пошукових систем.

Сніппет - це текстовий супровід, що розміщується під посиланням на ваш сайт на сторінці видачі пошукових систем, наприклад:

Сніппет - це текстовий супровід, що розміщується під посиланням на ваш сайт на сторінці видачі пошукових систем, наприклад:

хороший сниппет

При неякісної оптимізації ресурсу в сниппет потрапляє "сміття" - непотрібний текст, понижуючий привабливість сайту, наприклад:

поганий сниппет

Яндекс рекомендує Вебмайстер використовувати мікророзмітки сторінок. Але тільки близько 10% сайтів застосували нововведення. Решті, мабуть, ніколи. І дарма.

Пошуковики відстежують час знаходження користувача на конкретному сайті. Тому розробіть інструменти для утримання відвідувача на своєму ресурсі, як можна довше. Пропонуйте йому масу цікавих варіантів: від перегляду зображень товару в різних ракурсах, до знижок і вивчення правдивих відгуків.

Кілька простих кроків поліпшать поведінкові характеристики сайту, що в кінцевому підсумку допоможе наростити цільовий трафік на ваш сайт.

І останнє: не варто йти по шляху "накруток" поведінкових факторів. Як мінімум, пошуковик з легкістю визначить "сірий метод" і не стане враховувати його. Найбільш "упертих" - відфільтрує.

Яким чином підлаштується під роботів оновлених алгоритмів пошукових систем?