Сиктивкарци перейшли на безлімітний інтернет від МТС

  1. Все за музику!
  2. Фільм на ніч за 1000
  3. «Дай пограти!»
  4. дзвінок другу
  5. Геймери вперед!
  6. Робота на дому

Сьогодні інтернет до мобільного не підключає хіба що ледачий. Але практика показує, що не завжди науково-технічний прогрес може піти на благо. Нераціональне використання інтернет-трафіку може призвести до сумних наслідків. Хочете приклади? Будь ласка!

Все за музику!

Все за музику

- Я люблю слухати музику для медитації. Нещодавно стала її слухати скрізь, просто включаю фоном і на роботі, і вдома, і в дорозі. Вона заспокоює нерви, думки в порядок приводить. Через тиждень виявила, що не тільки витратила пакет інтернету, якого раніше вистачало на місяць, але і влізла в невеликий мінус, тому що автоматично підключалися пакети додаткового трафіку. Спочатку розлютилася, звичайно. Заспокоїла нерви, називається! З тих пір стала уважно читати умови і планую перейти на тариф з безлімітним інтернетом , - поділилася Олена Єфремова, мешканка Комі.

Фільм на ніч за 1000

Фільм на ніч за 1000

- Ми з дружиною любимо іноді на ніч подивитися який-небудь цікавий фільм. Того вечора прийшли втомлені, повечеряли, лягли в ліжко і включили «День бабака» - ось саме його захотілося подивитися. Фільм цікавий, але ми бачили його вже кілька разів. Тому не помітили, як заснули. Коли прокинулися, я виявив, що телефон заблокований, тому що баланс мінус 1000 рублів. Справа в тому, що, коли фільм закінчився, автоматично почався новий - так вже було влаштовано той сервіс. Трафіку в пакеті на всю ніч не вистачило і стали підключатися доп.пакети, - розповів свою історію Дмитро Подоров з Сиктивкара.

«Дай пограти!»

»

- Пішли з дитиною в поліклініку. Черга була велика, мені треба було чимось зайняти свого карапуза. У якийсь момент він випросив у мене мобільний телефон. У мене їх два - один для роботи, другий - домашній. Я віддала Владу домашній, а поки він дивився мультик, стала відповідати на листи клієнтів. У якийсь момент до Владу підсів інший хлопчик - теж років трьох з виду. І вони стали дивитися мультики вже вдвох. Через півгодини Влад сказав: «Мама, а мультик більше не показує!». Виявилося, що інтернет, якого мені зазвичай вистачало на місяць, закінчився. Юні вундеркінди пройшли через інтернет по всій земній кулі! Знайшли що можна і що не можна. Встигли не тільки подивитися мультик, але і пограти в якісь невідомі мені гри. Мами, які не будьте як я - не давайте дитині мобільний! - з сумом радить Марина Сенюкова, мешканка міста Княжпогостского району.

дзвінок другу

дзвінок другу

- Ми з Серьогою не бачилися 12 років. А тут раптом списалися через ВК і понеслося. Вирішили зателефонувати ввечері. Але не по телефону, а так щоб бачити один одного - по скайпу. Я що - тільки за! Спілкувалися дві години - зв'язок була хорошою, а розповісти один одному хотілося все, що сталося за ці роки. Ми б ще довше спілкувалися, але у мене закінчився інтернет. Щоб продовжити розмову, довелося доплатити. Я не шкодую - наше спілкування коштувало і великих грошей. Але перед іншому вийшло незручно. Зараз я підключив тариф без обмежень по інтернету - стали спілкуватися частіше, а ще я знайшов хлопців, з якими служив! - поділився досвідом 45-річний Олексій Іванов з Койгородского району.

Геймери вперед!

Геймери вперед

- Син постійно сидів за комп'ютером. Грав в різні ігри: не знала, як витягнути його звідти. А тут ще бабуся на день народження подарувала онукові мобільний телефон. Зрозуміло, з інтернетом. Син що - тільки дай привід - закачав різні ігри . Через кілька днів після свята він подзвонив бабусі і попросив покласти грошей. Інтернет, каже, закінчився. Стали розбиратися, виявилося, що трафік бабуся підключила найменший. Але апетити онука виявилися більшими. Просить тепер безлимитку, але бабуся стала розумнішими - заробляй, каже, сам далі, - зі сміхом розповіла сиктивкарка Ірина Попова.

Робота на дому

Робота на дому

- Моя робота зав'язана на інтернеті. Все спілкування з клієнтами - через ВК, пошту, фейсбук, вайбер, скайп. А тут захворіла дитина, мені довелося тиждень працювати з дому. Мій інтернет-трафік закінчився вже на третій день. Розповіла про це директору, він попросив перейти на інший тариф. Як він сказав: «Не тариф, а« Таріфіще »! Там інтернет не закінчується, що приємно », - розповіла Олена Суровцева, мешканка Ухти.

Насправді, прикладів, коли людина непомітно витрачає інтернет-трафік, багато. Хоч раз таке траплялося практично з кожним. Ми поцікавилися у самих операторів про тренди в використанні мобільного інтернету. Своєю думкою з нами поділився директор філія МТС в Комі Юрій Мочалов:

Дійсно люди все більше використовую мобільний інтернет, так трафік в наших мережах зріс удвічі в порівнянні з минулим роком. І для багатьох користувачів лімітований інтернет - це штучне обмеження, яке приносить незручності і дратує. Тому ми недавно запустили тариф з повністю безлімітним інтернетом « Таріфіще ». З ним не буде таких проблем, як розповіли жителі. А опція « багато інтернету »Відкриває безліміт для абонентів на інших тарифах.

Хочете приклади?