Сім простих способів визначення продуктивності SEO [UPDATED]

  1. Результати моніторингу та точна настройка стратегії SEO є критично важливим для його успіху
  2. Подивіться на свій органічний трафік
  3. Чи є ваш вміст актуальним і доступним?

Як частина нашої нової серії блогів про пошукової оптимізації для рекрутингових фірм (і нашу безкоштовну електронну книгу ), ми хотіли заглибитися в кілька важливих компонентів вашої SEO та стратегії вмісту.

Результати моніторингу та точна настройка стратегії SEO є критично важливим для його успіху

Це особливо вірно перед обличчям постійно змінюваних і все більш складних алгоритмів, що регулюють пошукові рейтинги.

Жодна кампанія SEO не дасть результатів за одну ніч. Подумайте в довгостроковій перспективі і починайте стежити за своїм успіхом SEO протягом декількох місяців, а не тижнів. Наш довідник дає вам деякі ключові показники - крім перетворення кандидатів - які ви повинні захопити, проаналізувати та отримати зворотній зв'язок у своїй стратегії.

Подивіться на свій органічний трафік

Найкращим місцем для початку є перегляд вашого органічного трафіку, що означає відвідувачів, які потрапили на ваш сайт підбору персоналу без фактичного вводу URL-адреси. Участь відвідувача також є ключовим показником, оскільки вона показує глибину, до якої користувач переходить після того, як вони приходять на ваш веб-сайт. Такі фактори, як кількість переглядів сторінок, зниження ставок та сторінки, які вони відвідують, є добрими ознаками подорожі, яку ви створили.

Удосконалення вашого вмісту швидко стає очевидним - якщо тематичне дослідження або документ на певній темі є особливо популярним, продовжуйте тему. З іншого боку, якщо фрагмент контенту або веб-сторінка не отримують жодних поглядів, це прекрасна можливість запитати, чому і визначити, які виправлення ви повинні зробити.

Чи є ваш вміст актуальним і доступним?

Час, який відвідувач витрачає на вашому веб-сайті, є ще одним хорошим показником для моніторингу як індикатора взаємодії - і є хорошим способом оцінити, чи ви потрапляєте в знак відповідності та доступності вмісту, який ваші відвідувачі хочуть прочитати. І не забувайте дивитися на ваш трафік з соціальних медіа - часто великий джерело трафіку кандидата.

Щоб отримати додаткові поради щодо найкращої практики, завантажте безкоштовну презентацію: Сім способів визначення продуктивності SEO або пройти все і перевірити нашого чиновника Посібник рекрутера по SEO .

Щоб отримати додаткові поради щодо найкращої практики, завантажте безкоштовну презентацію:   Сім способів визначення продуктивності SEO   або пройти все і перевірити нашого чиновника   Посібник рекрутера по SEO

Цей блог був оновлений у липні 2018 року

Чи є ваш вміст актуальним і доступним?