Система управлінням сайту CMS

Сьогодні, для того щоб створити власний сайт, зовсім не обов'язково витрачати багато часу і зусиль

Сьогодні, для того щоб створити власний сайт, зовсім не обов'язково витрачати багато часу і зусиль. Іноді достатньо володіти базовими навичками в роботі з комп'ютером, трохи посидючості і, звичайно ж, встановлення зручної системи з управління вмістом новоспеченого веб-проекту.

Всі ми можемо спостерігати, як простори Інтернету поступово поповнюються новими проектами і сайтами. Якщо ще зовсім недавно створити власний сайт міг дозволити собі далеко не кожен, так як написання веб-сторінок вимагало великих витрат часу, коштів і сил, то зараз свій веб-проект може дозволити собі практично будь-хто. Створення сайту тепер стало набагато простіше, багато в чому завдяки спеціальним програмам, а також безкоштовним урокам по створенню сайтів, які можна легко знайти в Інтернеті. По суті, для того щоб створити свій веб-проект, необхідно всього лише встановити веб-сервер на персональний комп'ютер, систему керування вмістом, так званий «движок», і хоч трохи знати ази HTML. Хоча в деяких випадках можна і обмежитися знаннями простий інформатики. Але це тільки тоді, коли по-справжньому вдало обраний «движок».

також при створення сайту , Особливо якщо ви хочете на ньому заробляти, варто звернути особливу увагу на дизайн. Пам'ятайте, якщо джерелом доходу вашого сайту є біржа посилань, то чим цікавіше і більш захоплююче вміст вашого сайту, ніж привабливіше його дизайн і чим більше його відвідуваність, тим більше ви зможете заробити на розміщенні посилань. Природно, все це можна здійснити не без допомоги хорошого «движка». Адже для створення привабливого веб-дизайну, як мінімум, потрібні знання. А на їх отримання може піти багато часу. Та й навіщо зайвий клопіт, якщо всі проблеми може з легкістю вирішити «движок». На сьогоднішній день найпопулярнішим вважається joomla. Ця система має дуже яскравий і досить простий інтерфейс, який допоможе навіть користувачеві без навичок сайтостроительства навчитися не тільки створювати, а й обслуговувати сайти різної складності. Російськомовні користувачі вибирають для себе joomla, так як ця система має ряд повністю русифікованих версій і дуже зручну для користувача довідку. Крім того, в Інтернеті величезна кількість форумів, сайтів і клубів, які присвячені cms joomla. На цих ресурсах можна отримати вичерпну відповідь навіть на найскладніше питання. Сайти, які побудовані на «движку» joomla, працюють практично так само, як і на «чистому HTML». Але обслуговування цих сайтів, їх редагування і наповнення віднімає значно менше зусиль і часу.

Для створення цікавого веб-проекту найкраще використовувати готові шаблони joomla. Їх без зусиль можна відшукати в Інтернеті і завантажити абсолютно безкоштовно. Асортимент шаблонів joomla дуже широкий. Серед них є основи для сайтів туристичної, будівельної, бізнес, автомобільної, відео, музичної, жіночого та дитячого тематик. А для того, щоб сайт був унікальним, тобто не схожим на інші, необхідно видозмінити вибраний шаблон. Наприклад, замінити картинки, змінити колірну гамму або поміняти стандартні написи.