Site Control - скрипт перевірки позицій і аналізу параметрів сайтів

 1. Аналіз параметрів сайтів
 2. позиції сайтів
 3. Спільна робота над проектами
 4. аудит сайту
 5. Установка і настройка скрипта Site Control
 6. Разом і тарифи

Напевно, ви читали або чули про скрипт Site Control. Я вже колись писав огляд даної панелі сайтів і сьогодні хочу поговорити про її нової версії. Потрібно відзначити, що з усіх тестованих мною подібних рішень, ця програма прослужила довше за все. Якщо у вас багато сайтів і потрібно якось за всіма ними доглядати: перевіряти показники, орієнтуватися в використовуваних хостингах, двигунах, бачити терміни закінчення доменів і т.п., Site Control відмінно з цим впорається.

Зізнатися, раніше я не використовував панельку по максимуму, проте з виходом нової версії потрібно буде це виправити, оскільки тепер софт став набагато могутніше і функціональніша. В кінці статті знайдете промо код на 20% знижку для читачів блогу.

Скрипт аналізу сайтів ви можете встановити на свій хостинг і відстежувати практично будь-яку інформацію з особистих і / або клієнтським сайтам. Він не є сервісом, тому всі дані будуть зберігатися тільки на вашому сервері. Можливості спільної роботи при виконанні завдань, крута функціональність і опції брендування роблять його цікавим інструментом навіть для веб-студій. Хоча, звичайно, веб-майстрам і оптимізатором він трішки «ближче».

Всього в Site Control є 4 функціональних модуля:

Аналіз параметрів сайтів

За допомогою даного модуля ви можете перевіряти 28 різних SEO параметрів своїх проектів і стежити за їх змінами. Перевірка проводиться автоматично із заданою періодичністю. Хоча, зрозуміло, оновлення показників можна виконати і вручну - відзначаєте кілька сайтів і тиснете відповідну кнопку.

При додаванні сайтів в спеціальній формі можете вказати відразу кілька проектів + ​​розмістити їх в різні групи. Опція «Додаткові колонки» дозволяє додати текстові поля, дати і чекбокси (я, наприклад, їх використовую для введення інформації про движку сайту).

В налаштуваннях модуля (іконка шестерінки) є можливість:

 • вибрати параметри парсинга, причому для кожного показника окремо;
 • налаштувати деякі опції відображення інформації;
 • вказати акаунти в Яндекс і Mail.ru (для зчитування відповідних показників);
 • задати параметри автоматичного оновлення cron.

Дуже зручним механізмом в модулі аналізу параметрів Site Control є фільтри. Відкриваються при кліці по однойменній кнопці.

Тут знайдете повний список допустимих параметрів сайтів (щоб їх включити клацає по посиланню «Показати приховані показники»). Крім базових тИЦ, PR, індекс, каталоги, статистика є також AlexaRank, Google supplemental index, Вебархів, інформація з панелей вебмайстрів Яндекс і Mail.ru. Ви можете не тільки відзначати якісь показники виводити, міняти їх розташування, а й створювати свої нові фільтри (див. На скріншот вище). Для значень параметрів допускається використання операторів «<» і «>».

В якості корисних додаткових можливостей скрипта параметрів сайту я б назвав побудову графіків, відстеження закінчення домену плюс багато користувачів режим роботи (ви можете підключати до інших користувачів з відповідними правами). В цілому, даний модуль стане в нагоді всім веб-майстрам.

позиції сайтів

Скрипт перевірки позицій сайтів Site Control буде корисний не тільки веб-майстрам, а й оптимізаторів. Він дозволяє визначати позиції сайту за потрібними ключовими запитами у всіх популярних пошукових системах.

Для початку роботи додаєте новий сайт. Вам потрібно буде: ввести URL, вказати необхідність визначення геозалежні і релевантної сторінки, вибрати потрібний збір даних про конкурентів і деякі інші опції. Далі додаєте список пошукових систем і ключові слова для перевірки.

Основні фішки скрипта позицій сайтів:

 • підтримка всіх пошукових систем - Яндекс, Google, Bing, Mail.ru, Yahoo.
 • можливість вказувати і відстежувати регіональні запити;
 • автоматичний збір даних по вказаному розкладом (можна, наприклад, тільки після апдейтів ПС, що вельми до речі);
 • установка глибини сканування;
 • визначення показника частотності Wordstat;
 • моніторинг конкуретов;
 • експорт звітів в Excel;
 • відстеження динаміки позицій, в тому числі і на графіках;

Як і в минулому модулі, тут є багато користувачів режим - можете підключати до роботи своїх колег / підлеглих. Є також фільтри по параметрам і, звичайно, можливість підключення проксі, без якої масова перевірка позицій сайтів неможлива.

Спільна робота над проектами

На відміну від попередньої версії програми новий Site Control володіє значно більшим числом функцій, одна з яких - спільна робота над сайтами. Називається цей модуль - «Завдання»:

Після створення проекту зможете додати для нього певні завдання. У спеціальній формі вказуєте: опис завдання, його терміни, пріоритетність, статус, приватність і т.п. Можна призначати конкретних виконавців (користувачів) і спостерігачів, а також розбирати завдання на етапи.

Зручно, що для визначення важливих завдань є шкала пріоритетів (від низького до високого з можливістю виділення різними кольорами). Позначати ступінь готовності завдань дозволяють спеціальні статуси (нова, в роботі, тестування, завершена).

Позначати ступінь готовності завдань дозволяють спеціальні статуси (нова, в роботі, тестування, завершена)

До речі, і статуси, і пріоритети ви можете редагувати, додаючи свої значення. Якщо вам потрібно, щоб завдання бачили тільки виконавець і автор, то вказуєте відповідні налаштування приватності.

Для ефективної спільної роботи Site Control дозволяє:

 • налаштувати різного роду повідомлення на пошту (при зміні статусу, додаванні завдання і т.п.)
 • переглядати статистику за завданнями і проекту;
 • вести облік робочого часу;
 • отримати звіти по витраченому часу на роботу;
 • переглядати весь список дій (логи) за проектом / завданню.

В цілому, досить цікавий модуль, що дозволяє зосередити всі зусилля по роботі над вашим сайтом в панелі Site Control: перевірили, наприклад, показники після апдейта і відразу ж поставили завдання SEOшнікам по розкрутці або програмістам щодо поліпшення функціональності сайту.

аудит сайту

Робота над модулем аудиту сайту ще триває. На момент написання статті в Site Control була представлена ​​лише альфа версія скрипта. Основне його завдання - збір всієї інформації по сайту: мета тегів, аналіз текстів, внутрішніх посилань і т.п.

Після входу до відповідного розділу додаєте новий проект і відправляєте його в чергу на сканування. Через деякий час зможете переглянути результат. Скрипт визначає:

 • код і час відповіді сторінки;
 • розмір сторінки;
 • швидкість завантаження;
 • число внутрішніх і зовнішніх посилань;
 • кодування;
 • мета дані;
 • текст в H1.

За допомогою многопоточного паралельного сканування можете аналізувати відразу кілька проектів. Також настроюється автоматичний запуск аудиту сайту через cron. Розробники обіцяють додати в цей блок ще кілька цікавих функцій, які значно розширять його можливості.

Установка і настройка скрипта Site Control

Процес установки скрипта аналізу сайтів Site Control також трохи змінився, хоча в ньому немає нічого складного. Ви просто завантажуєте інсталяційний файл install.php і завантажуєте його на свій хостинг. Знайдете його тут разом з детальним описом процесу. Для зручності програму можна розташувати в якийсь директорії, наприклад http: //ваш_сайт/panel/install.php.

Далі слід пройти 5 кроків:

 1. Вибір мови системи (зараз є тільки російська та англійська).
 2. Перевірка конфігурації вашого сервера. Якщо все ок, то побачите наступну картинку:

Якщо все ок, то побачите наступну картинку:

 1. Потім вказуєте параметри підключення до бази даних і бажаний пароль адміністратора. Якщо БД немає, то я б радив її створити, а не додавати до існуючої бази сайту (хоча і так можна).
 2. Реєстрація - вводите дані від облікового запису сайту site-control.ru.
 3. Фінальний етап, де можна відзначити деякі модулі Site Control щоб вони встановилися разом із самою платформою.

Якщо модулі не підключилисявнз, зробіть це вручну через розділ «Модулі» - «Маркет». До речі, там же зможете переглядати наявність оновлень системи і оперативно їх впроваджувати. Процес апдейта максимально простий - виконується автоматично в пару кліків.

У розділі «Налаштування» зможете вказати деякі параметри для адмінки - додати каптчу, змінити мову локалізації, реалізувати брендування. В цілому, нічого особливого. Куди більш цікавими є два інших пункту меню - Користувачі і Список:

 • В меню «Користувачі» додаються нові користувачі: вказуєте для них параметри доступу, стартову сторінку і роль (користувач, менеджер).
 • «Список» дозволяють відстежувати всі процеси в Site Control: бачити інформацію про парсінгу і активності користувачів.

Разом і тарифи

Скрипт перевірки позицій і аналізу параметрів сайтів Site Control має 3 цінових пакета - безкоштовний, Standart і Pro. Повне порівняння функцій знайдете на цій сторінці .

Ціна на зображенні - це загальна вартість покупки всіх модулів. Ви можете купувати їх і окремо, але як бачите, оптом дешевше. За 5100 рублів отримаєте повну функціональність Site Control.

Для читачів блогу пропоную знижку 20% - при покупці вам потрібно вказувати купон на знижку: tods-blog (дійсний до 1 грудня 2015).

Що стосується підсумкових висновків по скрипту Site Control . Як уже говорив вище, минула версія прожила у мене досить довго, і зараз я обов'язково перенесу всі сайти в нову. Ключові плюси проекту:

 • Функціональність - дійсно широкі можливості по аналізу, перевірці позицій сайтів. Крім звичайних опцій в цій версії з'явилися завдання і аудит, що дозволить виконувати в Site Control ще більше різних дій.
 • Спільна робота - ви можете підключити до скрипту своїх співробітників і контролювати їх діяльність (по суті, це вже функції простий CRM системи).
 • Зручність роботи - скрипт працює в браузері з будь-якого пристрою.
 • Безпека - ви не залежите від сторонніх сервісів, і вся інформація зберігається на серверах в базі даних.
 • Разова оплата - вам не потрібно постійно поповнювати баланс для перевірки нових позицій сайту, аудиту і т.п. Одного разу сплативши скрипт, зможете використовувати його функції без обмежень і додаткових платежів.

Ці 5 ключових переваг роблять скрипт Site Control відмінним інструментом не тільки для окремих веб-майстрів і оптимізаторів, а й цілком прийнятним в роботі веб-студій. Рішення дійсно цікаве! Ви можете завантажити безкоштовну обмежену (Free) збірку або ж спробувати Demo версію онлайн.

Пишіть в коментарях про своїх враження по роботі з Site Control.