Скільки коштує реклама на Youtube у блогерів і популярних каналах

 1. Скільки коштує реклама у блогерів youtube
 2. варіанти таргетингу
 3. Скільки коштує реклама на ютубі на популярних каналах
 4. Скільки коштує реклама на відео в ютубі

YouTube став однією з найпопулярніших систем для перегляду різних відеороликів. Завдяки величезній популярності і широкому поширенню серед населення різної соціальної категорії, you tube також зміг розвинутися як прибутковий бізнес, який приносить непоганий дохід людям, які знімають свої відеоролики.

Але для цього необхідна велика кількість передплатників і переглядів. Тому дуже вигідно публікувати свої рекламні відеоролики на популярних каналах відео блогерів. Саме тому так важливо просунути свій товар на каналі за допомогою якісної реклами. Як купити рекламу і скільки вона коштує про це, і розповімо в цій статті.

Скільки коштує реклама у блогерів youtube

YouTube став однією з найпопулярніших систем для перегляду різних відеороликів

Реклама у популярного блогера коштує, як правило, дорого, але вона і найбільш ефективна.

 • З блогером можна зв'язатися кількома способами. Наприклад, через соціальну мережу або по електронній пошті. Найчастіше вони залишають свої контактні дані на спеціальних дошках оголошень.
 • Є і більш популярні блогери, у яких число переглядів роликів може заходити за мільйон. Вони зазвичай використовують спеціального менеджера, а не самі зв'язуються з вами.
 • У популярних блогерів завжди дуже велика черга на розміщення реклами. Адже це вкрай вигідно і з їх допомогою можна швидко набрати популярність навіть тільки що з'явилася на ринку компанії. При цьому варто враховувати, що чим більш популярний блогер, тим більше він буде запитувати грошей за розміщення у себе на каналі реклами.
 • Ще однією особливістю є інформативність і корисність вашої реклами. Адже багато блогерів просто не погодиться розміщувати у себе на сайті не якісний контент. Для того щоб розмістити рекламу у популярних блогерів необхідний тематичний таргетинг і правильний підбір рекламних майданчиків.

Спеціалізовані біржі реклами і дошки оголошень допоможуть швидко знайти вигідні пропозиції.

варіанти таргетингу

 • Слід враховувати інтереси цільової аудиторії і тематику розміщується контенту на каналі у блогера.
 • Використовуйте тільки якісну seo оптимізацію. Вибір правильних ключових слів одна із запорук успіху.
 • Розраховуйте ефективність за допомогою спеціальних програм з програми AdWords.
 • Завдяки аналізу пошукових запитів на you tube можна також вигідно розмістити рекламний контент.

Завдяки аналізу пошукових запитів на you tube можна також вигідно розмістити рекламний контент

Скільки коштує реклама на ютубі на популярних каналах

Чим популярніший канал, тим більше важливо який контент на нього розміщувати. Тому кожен поважаючий себе блогер на you tube не стане розміщувати рекламу не якісної речі. При цьому, чим більше популярність каналу, тим більше вигідніше розмістити на ній рекламу. Адже тоді її перегляне більшу кількість народу. Варто враховувати, що і ціна при цьому буде в рази більше. Але це цілком зрозуміло і окупиться згодом, тому не варто економити і розміщувати рекламу на невідоме каналах, адже користі від неї не буде.

Ціна розраховується за перегляд всього ролика, або за його перегляд не менше 30 секунд. Вважається, що такий тривалості цілком повинно вистачити, щоб зацікавлений в продукті людина змогла розібратися зробити висновки і при необхідності перейшов на сайт рекламодавця.

Скільки ж коштує реклама на youtube? На це питання немає однозначної відповіді, оскільки все залежить від декількох критеріїв, які для кожного рекламодавця будуть індивідуальні. Як же розрахувати витрати на відеорекламу в такому випадку? При створенні компанії визначитеся з можливим бюджетом. Скільки в день ви готові витрачати на відеокампанію. Після того як ви визначитеся зі своїм бюджетом варто порахувати який прибуток може принести вам рекламна кампанія. Врахувати всі плюси і мінуси і зробити висновки про доцільність її розміщення за конкретною ціною.

Врахувати всі плюси і мінуси і зробити висновки про доцільність її розміщення за конкретною ціною

Вибирайте канал реклами в залежності від Вашого бюджету.

Коли ви створюєте контекстну рекламу на youtube , Перед тим як ставити ставки обов'язково спочатку виберіть тематику і вид реклами. Як ви вважаєте за необхідне: по інтересам, за темами, по місцях розміщення і так далі. Після того як ви вибираєте свій вид реклами система дасть вам приблизний діапазон ставок.

Відповідно за допомогою отриманої інформації, яку ви дізналися і бюджету, який ви можете витратити, необхідно розрахувати який прибуток ви зможете отримати від розміщення реклами на тому чи іншому каналі. На жаль, немає інструментів, який допоміг би розрахувати, скільки у вас конкретно буде переглянути, але за допомогою додатка adwords можна приблизно зрозуміти який у вас буде трафік.

Скільки коштує реклама на відео в ютубі

Скільки коштує реклама на відео в ютубі

Багатьох початківців блогерів цікавить питання, скільки коштує реклама на їх відео в ютубі? Для отримання відповіді на дане питання варто враховувати кілька факторів. Таких як: якість вашого відео, його тривалість, кількість передплатників, де реклама буде розміщуватися. Таким чином, до кожного конкретного випадку треба підходити індивідуально.

Ціна розраховується за 1000 кліків або переглядів більше 30 секунд, в залежності від того де вона була розміщена. В середньому вартість варіюється в співвідношенні від 10 рублів 1000 переглядів, до 100.

За допомогою спеціальної партнерської програми ви зможете рекламувати свої відео на Ютубі. Зробити це досить просто. Необхідно зробити кілька наступних простих кроків.

 • На вашому каналі має бути більше однієї тисячі передплатників.
 • На каналі обов'язково повинна відбуватися завантаження нових відео не менше одного на тиждень.
 • Відео на вашому каналі має бути тільки під вашим авторством, з оригінальністю і відповідної унікальністю.
 • Канал повинен мати більше однієї тисячі переглядів.

Канал повинен мати більше однієї тисячі переглядів

За допомогою такої простої інструкції можна знайти собі хорошого партнера з безліччю передплатників, який із задоволенням розкрутить канал і допоможе набрати потрібну популярність. Не забувайте для цього необхідно мати лише якісний і унікальний контент.

Рекламування на You tube дуже корисно, адже це один з найвідоміших сервісів який за замовчуванням встановлений на самих різних операційних системах і пристроях. Так знайомий значок, можна виявити на смартфоні з системою Андроїд або Еппл. Або на планшеті з різними операційними системами. На персональних комп'ютерах з новітньою системою Windows 10. Розміщуйте якісний і унікальний контент, який дійсно зацікавить користувачів. Враховуйте специфіку каналу і своєї реклами, щоб вони могли в тандемі створювати взаємовигідні умови продажу продукції.

Скільки ж коштує реклама на youtube?
Як же розрахувати витрати на відеорекламу в такому випадку?