Скільки коштує SEO - ціна моделей і огляд

 1. Найбільш популярні SEO моделі Щомісячна плата
 2. Комісія з продажу
 3. Оплата праці після досягнення позицій
 4. Скільки коштує SEO в Європі?
 5. Витрати на SEO за щомісячні одноразові суми показують таку картину:
 6. Погодинна ставка німецьких агентств SEO
 7. Розрахувати витрати на SEO на основі витрат AdWords

Найбільш популярні SEO моделі

Щомісячна плата

За щомісячну плату клієнт сплачує щомісячну фіксовану суму і отримує відповідну послугу SEO. Ця модель в нашому досвіді дуже популярна з обох сторін, тому що SEO може бути впевнений, що він отримує свої гроші і клієнт може обчислити з фіксованою сумою.

Комісія з продажу

З комісією з продажу витрати на SEO розраховуються на основі органічного обороту. Наступні запитання показують, чому ми не вважаємо цю модель оптимальною:

 • Як відповіли на пошук органічних брендів? (Користувач шукає спеціально для мого магазину, так в чому полягає сила SEO?)
 • На підставі яких розраховується комісія (брутто, нетто)
 • Як SEO працює на числах? Чи дійсно я хочу дати йому ці ідеї?

Оплата праці після досягнення позицій

Швидше припинена модель серед показників. SEO нагороджується після досягнення певних позицій. Ми вважаємо цю модель одним з найменш безпечних методів для клієнтів. Ключове слово тут - це Black Hat SEO.

Скільки коштує SEO в Європі?

Крім того, ми посилаємося на Дослідження за Моз яка була адресована наприкінці 2012 року до 34 європейських агентств SEO. З нашого досвіду, ці цінності є нормою в Німеччині.

Витрати на SEO за щомісячні одноразові суми показують таку картину:

Витрати на SEO за щомісячні одноразові суми показують таку картину:

Згідно з цим дослідженням, щомісячна фіксована ставка для більшості клієнтів становить від $ 250 до $ 500. Це приблизно 180 € -360 €. Ми можемо зрозуміти цю цінність. Більшість запитів, які ми отримуємо, знаходяться в цій області. Ціновий діапазон обумовлений тим, що більшість компаній є малими або середніми. Саме тому прийняття замовлень з бюджетом, меншим за 500 євро, не є вартісним.

Погодинна ставка німецьких агентств SEO

Погодинна ставка німецьких агентств SEO

Погодинна ставка SEO агентств знаходиться в більшості від $ 100 до $ 150, що в свою чергу відповідає ~ 73 € - 110 €. Ми можемо підтвердити це значення з досвіду.

Ми припускаємо щомісячний бюджет у розмірі 300 євро та погодинну ставку 80 євро. Таким чином, SEO буде працювати всього три години і 45 хвилин на місяць для клієнта. Скільки ви можете зробити за цей час, ви можете розрахувати себе.

За 4 години на місяць ви можете встановити 5 помірних посилань і оптимізувати 2-3 сторінки OnPage.

Розрахувати витрати на SEO на основі витрат AdWords

Інший підхід до розрахунку вартості SEO базується на прогнозах кліків і середній CPC від Google AdWords. Припустимо, що ключове слово "інструмент" бронюється в AdWords. Ми генеруємо 2000 відвідувачів на місяць з цим ключовим словом за ціною від 42 центів на відвідувача. Це означає, що ми витрачаємо 840 доларів на місяць лише для цього ключового слова.

Тепер один з можливих підходів полягає в тому, щоб сказати, що 2000 органічних кліків за цим ключовим словом коштують 840 євро на місяць. Однак, цей спосіб має дуже мало сенсу для визначення вартості SEO, як такі фактори, як довгостроковий рейтинг та інвестиційний характер SEO не розглядається. На наш погляд так не рекомендується!

Наші рекомендації щодо витрат на SEO (оптимізація OnPage та OffPage)

 • Оптимізація довгого хвоста або локальна оптимізація: <500 € pM
 • Оптимізація для слабких ключових слів: 501 € - 1000 € pM
 • Оптимізація для великих сторінок із жорсткими ключовими словами: > 1000 € на мільйон .
Користувач шукає спеціально для мого магазину, так в чому полягає сила SEO?
Чи дійсно я хочу дати йому ці ідеї?
Скільки коштує SEO в Європі?