Скільки коштує SEO просування сайту: Як замовити послугу

 1. Послуги SEO просування
 2. Процес пошукової оптимізації включає:
 3. Які чинники впливають на вартість SEO просування
 4. На вартість SEO впливає:
 5. Вартість SEO просування
 6. На вартість послуг SEO можуть вплинути додаткові фактори:
 7. Результати SEO просування

Привіт друзі! Тема нашої сьогоднішньої статті - «вартість SEO просування сайту». Як визначити скільки коштує розкрутити сайт, чи багато беруть оптимізатори за просування? Давайте розбиратися!

Давайте розбиратися

Пошукова SEO-оптимізація - це комплексна послуга, суть якої полягає в технічному обслуговуванні, наповненні контентом, побудові логічно зрозумілої структури, перелинковке сторінок і формуванні семантичного ядра сайту. Зазвичай для виконання оптимізації залучаються досвідчені SEO-фахівці , Що працюють в спеціалізованих агентствах.

Якщо мова заходить про невеликі блогах, візитках і цільових сторінках, довірити процес оптимізації можна фрілансерам , Що пропонують послуги на спеціалізованих біржах. Розвитком великих проектів, включаючи міжнародні інтернет-магазини, новинні портали і соціальні мережі, часто займаються департаменти компаній, яким належать обнародувано сайти.

Послуги SEO просування

Для потенційних клієнтів SEO-оптимізатори пропонують великий набір послуг, що включає різні сервіси, пов'язані з підготовкою сайту до подальшої розкрутки. Просування будь-якого проекту виконується поетапно. Спочатку фахівець з SEO займається підготовчими роботами, уважно вивчаючи галузеві нюанси і параметри сайту. На цьому етапі може знадобитися веб-аудит і аналіз сайтів конкурентів .

Після обробки аналітичних даних починається комплексне SEO просування , Яке передбачає виконання внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту . Залучення експерта по SEO дозволить прискорити цей процес. Професіонал сформує продуману до дрібниць стратегію просування, тому на початкових етапах співпраці наймач отримає кошторис, від якої можна відштовхуватися при розрахунку бюджету.

Процес пошукової оптимізації включає:

 1. Глибокий технічний аудит сайту, який просувається з метою виявлення і усунення можливих неполадок.
 2. Збір і подальшу експертну обробку різної аналітичної інформації.
 3. Формування індивідуальної стратегії SEO на базі отриманих раніше даних.
 4. Налаштування конфігурації, створення і видалення технічних файлів, що знаходяться в кореневій папці сайту.
 5. Семантичний аналіз - підбір релевантних ключових слів для просуваються сторінок.
 6. Підготовку контенту (текстів, зображень, відеороликів) для подальшого розміщення на сайті.
 7. Впровадження семантики в тексти і метатеги (атрибут alt для зображень, теги description і title).
 8. Перелінковка сторінок і створення якісної структури сайту.
 9. Адаптація контенту під вимоги власників мобільних пристроїв. Підвищення показників юзабіліті.
 10. Створення оптимальних метатегов для розміщуваних текстів та зображень.

Комплекс робіт по просуванню сайту заснований на усуненні будь-яких технічних проблем. Фахівці з SEO виконають якісний аудит, що дозволяє відшукати збої і помилки, які впливають на швидкість завантаження і доступність сторінок. Внутрішня оптимізація - це основа майбутнього SEO просування. Якщо на подібному етапі будуть допущені помилки, значно підвищиться ризик виникнення серйозних проблем в процесі індексації.

Зазвичай найняті для СЕО просування сайту підрядники не зупиняються лише на внутрішній оптимізації. Після настройки веб-сторінок вони переходять до моніторингу позицій по ключових запитах і подальшої зовнішньої оптимізації, що включає побудова посилальної маси , Розробку стратегії лінкбілдінга , впровадження крауд-маркетингу , Розміщення текстів на зовнішніх майданчиках, SMM і реєстрацію в каталогах.

Які чинники впливають на вартість SEO просування

Правильне використання технологій і інструментів пошукової оптимізації дозволить стимулювати процес індексації, підвищуючи спочатку рівень відвідуваності, а потім і показник конверсії . Таким чином, якісна розкрутка сайту допоможе залучити рекламодавців, продати продукт або запропонувати послугу.

На вартість SEO впливає:

 1. Загальна кількість сторінок (розмір сайту). Оптимізації проводиться на кожній сторінці. Фахівцем розміщується якісний контент, забезпечується проста навігація і формуються макети сторінок. Залежно від поточного стану сайту може знадобитися масова закупівля контенту і посилань. Іноді необхідно скористатися послугами веб-дизайнера для підвищення рівня юзабіліті, поліпшення зовнішнього вигляду інтерфейсу і впровадження адаптивної верстки, що відповідає потребам відвідувачів.
 2. Використання результатів вихідного аудиту сайту. Перед тим як приступити до виконання подальших робіт, фахівці з SEO проведуть експертну перевірку сайту, що дозволяє визначити аспекти, які можуть бути оптимізовані для залучення роботів пошукових систем. Цей процес включає аналіз ключових слів, розрахунок коефіцієнта відмов, перевірку швидкості завантаження сторінок і підрахунок часу, яке відвідувачі проводять на сайті. Результати впливають на пов'язані з SEO загальні витрати.
 3. Формування посилального профілю. Ефективність SEO залежить від якості залучають аудиторію зворотних посилань, які повинні бути вручну розміщені на релевантних і авторитетних майданчиках , Що належать партнерам. Створення зворотних посилань вважається дорогим і трудомістким процесом, але з часом вкладення повністю окупляться за рахунок залучення трафіку і підвищення конверсії.
 4. Придбання та розміщення якісного контенту. Цей тип роботи становить основну частину початкових витрат за проектом. На оптимізацію контенту кожної сторінки потрібно в середньому до 5 годин. Для повної підготовки сайту з відмінним контентом, привабливою компонуванням зображень, релевантними ключовими словами і природними посиланнями піде від пари днів до декількох місяців.

Співпраця з фахівцем по SEO має вирішальне значення в процесі побудови успішної SEO-стратегії для залучення природного пошукового трафіку. Оплачуючи роботу професіоналів, власник сайту створює умови для подальшої розкрутки. Інвестиції швидко окупаються, після чого з'являється можливість розвивати проект. Це значно спрощує визначення бюджету на досягнення довгострокових цілей.

Вартість SEO просування

залучити SEO-оптимізаторів можна шляхом прямого замовлення послуг або проведення конкурсного відбору. Великі агентства, що займаються оптимізацією і просуванням сайтів, надають послуги тільки після укладення договору, в якому розглянуті не тільки обов'язки і права сторін, але і вартість SEO просування сайту.

Професіонали ретельно розглядають всі фактори, які окремо або в комплексі можуть зробити істотний вплив на загальну вартість просування проекту. Орієнтовні середні ставки, стягнуті фахівцями з оптимізації, залежать від діючий ринкових цін і тарифної політики організації.

На вартість послуг SEO можуть вплинути додаткові фактори:

 1. Середній діапазон цін на просування сайту з певною галузевою і географічною прив'язкою.
 2. Тип проекту ( інтернет магазин , Блог, корпоративний сайт, візитка, Лендінгем , інформаційний портал).
 3. Наявність помилок баз даних, конфліктів плагінів і проблем з хостингом.
 4. Факти порушення сайтом діючої політики пошукової системи (застосування в минулому black seo ).
 5. Результати аналізу ключових слів, покупка посилань і SEO-аудиту сторінок, що підлягають повторній оптимізації.
 6. Розвиток, подальше управління вмістом і регулярне наповнення веб-сайту які продають контентом .
 7. Відстеження цільових дій.
 8. Робота зі службами Google (Analytics, AdWords і Search Console) і Яндекс (Метрика, Директ і Веб-майстер).

Результати SEO просування

Залежно від типу проекту підрядники можуть стягувати плату за годину, тиждень або місяць співпраці, але зазвичай фахівці націлені на фіксовану вартість SEO просування сайту. Послуги з оптимізації надаються в комплексі, тому результат їх застосування можна побачити тільки через кілька місяців, а то і рік.

Кожна поставлена ​​перед оптимізаторами завдання може виконуватися протягом узгодженого з замовником періоду часу без негативних наслідків для якості індексації в пошукових системах. Середня тривалість обслуговування проекту варіюється від 30 до 90 днів, лише на просування корпоративних веб-сайтів потрібно понад півроку. Згодом може знадобитися також повторна оптимізації. Деякі аспекти SEO можуть бути прискорені, але для цього необхідно розширити команду професіоналів.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість SEO просування сайту, надішліть нам заявку з доменним ім'ям Вашого WEB-проекту (техзавдання) і ми надішлемо вам комерційну пропозицію на надання послуг з розкручування на вашу пошту.

Всім хто хоче навчитися самостійно просувати сайти в ТОП 10 пошукових систем Яндекс і Google, рекомендую відвідати мої онлайн-уроки , На яких я ділюся своїм досвідом розкрутки інтернет проектів (дивись відео нижче)

На цьому все, всім удачі і до нових зустрічей!

Як визначити скільки коштує розкрутити сайт, чи багато беруть оптимізатори за просування?