Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

 1. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10 Привіт, шановні читачі мого блогу. Сьогодні у мене невеликий...
 2. Як підняти ТИЦ до 10
 3. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10
 4. схоже
 5. Що таке ТИЦ
 6. Як підняти ТИЦ до 10
 7. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10
 8. схоже
 9. Що таке ТИЦ
 10. Як підняти ТИЦ до 10
 11. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Привіт, шановні читачі мого блогу. Сьогодні у мене невеликий пост про те, що потрібно для отримання ТІЦ 10. Зараз дуже багато розмов навколо цього питання, всіх цікавить як же отримати заповітну десяточку. Пов'язано це з тим, що найпростішим видом заробітку на сайті є продаж посилань, а для того, щоб продавати їх дорого, потрібен ТИЦ і PR, відповідно багатьох і цікавить збільшення даних показників. Єдиною відмінністю ТИЦ від PR є те, що ТІЦ можна отримати «просто так» як PR, оскільки ТИЦ дається тільки за посилання з зовнішніх ресурсів, а PR за грамотну внутрішню оптимізацію і посилання з зовнішніх ресурсів.

Але, не варто думати, що зробивши внутрішню перелинковку, у вас PR злетить до небес, сама по собі перелинковка дасть вам значення в 1-2. А ось в сукупності з посиланнями просуванням уже значення буде більше. Але ми не про це, зараз нас цікавить тематичний індекс цитування. І так, сам показник PR вже давно приховали від очей вебмайстрів, тепер він тільки присутня в алгоритмах Google. Але давайте повернемося до ТИЦ.

Зміст статті:

1. Що таке ТИЦ ?
2. Як підняти ТІЦ ?
2.1 Графік зростання посилань .
3. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10 ?
3.1 Графік отримання ТІЦ .

Вище ви можете скористатися змістом статті, щоб вибрати, який Вас пункт статті, якщо вам не потрібно все. Взагалі багато хто може сказати, що індекс цитування потрібен тільки для того, щоб продавати посилання. Але хіба вам самим не приємно бачити, як цей показник стає вище. Я думаю очей це точно буде радувати.

А тепер, перш ніж розбиратися, як підняти ТІЦ до 10, давайте розберемося з основою, взагалі що таке ТИЦ, що він із себе представляє.

Що таке ТИЦ

ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) - це показник пошукової системи Яндекс, який характеризує зовнішню кількість посилань на ваш сайт. Якщо посилальна маса у вас гарна, то і ТИЦ буде на рівні. Сам по собі показник ніяк не впливає на просування ресурсу, він просто відображає якість довідкового профілю і не більше. Якщо у вас якісна посилальна маса на сайт, то і просуватися він буде добре, як наслідок, з хорошим посилальним профілем у вас буде високий показник ТІЦ.

Як ви можете бачити ТИЦ є прямим відображенням якості посилань на ваш сайт, завдяки чому він і дає такий значний внесок у збільшення заробітку, оскільки при купівлі посилань відразу видно, який сайт «жирний», а який ні.

Крім цього, ТИЦ є головним параметром при формуванні позицій в Яндекс Каталозі. Напевно ви чули про нього, як туди складно потрапити і скільки коштує платне додавання. Так ось, щоб отримувати з нього відвідувачів, необхідно бути на перших місцях в своєму розділі. А позиції сайтам присуджуються, виходячи із значення ТИЦ. В результаті, якщо ваш сайт присутній в Яндекс Каталозі, то має ще сенс збільшувати ТІЦ, для припливу нових відвідувачів з цього майданчика.

В цілому ж, навіть якщо у вас сайт не в каталозі Яндекса, то посилання на ваш сайт не будуть зайвими, це дуже важливий параметр для просування запитів в ТОП, саме по посиланнях визначається, що сторінка якісна, оскільки її рекомендують інші. Зараз звичайно є й інші алгоритми з визначення якості сторінок, але посилання своєї актуальності не втрачали і поки втрачати не планують.

Ось ми з вами і познайомилися з тим, що таке ТИЦ, і тепер давайте перейдемо безпосередньо до теми статті, як його підняти і як отримати ТІЦ 10.

Як підняти ТИЦ до 10

Насправді отримати ТІЦ 10 не так вже й просто, для початку я пропоную вам ознайомитися з основними критеріями зростання показника ТИЦ. Не знаючи цих основ, можна без толку просувати свій сайт і цей показник буде лежати в нулі.

Основні критерії впливають на ТИЦ:

1) ТИЦ і PR ресурсу-донора (той який на вас посилається). Тут все просто, чим більше цей показник, тим краще. Маючи всього пару посилань з ресурсів, у яких ТІЦ 1000 і більше, ви можете отримати вже своє значення в 10 одиниць, а може навіть і більше.

2) заспамленності ресурсу-донора. Чим більше він заспамлен, тим меншу вагу від посилання ви отримуєте. За показник заспамленності умовно приймають відношення вхідних посилань до вихідних з коригувальним коефіцієнтом. Це використовують SEO фахівці, при виборі донорів, коли просувають сайти.

3) Вік вашого сайту і сайту-донора. У пошукових систем є така особливість, ніж старше ресурс, тим більше довіри до нього. Відповідно посилання на старий сайт буде впливати куди більше, також і посилання зі старого ресурсу передасть більшу вагу. Погодьтеся, нерозумно довіряти ресурсу, який тільки з'явився в мережі і на кого-то посилається.

4) Відвідуваність ресурсу. Останнім часом пошукові системи активно взялися за поведінкові фактори, в результаті посилання з відвідуваних ресурсів куди краще, ніж посилання з сайтів без відвідуваності. Причому важливо, щоб посилання була розміщена на сторінці, яка має трафік, від цього віддача зростає в рази.

5) Природність посилання. Це дуже важливий момент, оскільки, якщо посилання не природна, то пошукові системи її просо ігнорують і вага не переходить. З цього купуйте посилання з сайтів своїй же тематики і буде вам щастя. Але є і негативний момент, в кращому випадку погану посилання ігнорують, а буває, що вона йде вам в мінус. З цієї причини, якщо ви просуваєте свій сайт, стежте, щоб посилання було на сторінці з якісним контентом і виглядала в тексті органічно.

Як бачите ще не будь-яке посилання на ваш сайт буде впливати на показники вашого ресурсу.

Зараз багато хто може сказати, що за гроші будь-який дурень підніме ТИЦ і який тоді сенс посту, я з вами згоден, з цього далі пояснювати буду відразу не на прикладі покупки посилань, а на різних варіантах отримати їх безкоштовно. Щоб не лити багато води про те, як можна отримувати посилання, ось вам посилання на статтю, де описано дуже багато методів безкоштовного отримання посилань . Будь ласка ознайомтеся з матеріалом, а я зараз тільки прокоментую деякі нюанси при безкоштовному просуванні.

Ось припустимо ви взялися коментувати dofollow блоги (блоги з відкритою посиланням на вас в коментарях), то краще для початку пройдіться по всіх сайтах вашої тематики, а потім вже розбавляйте кількість посилань посиланнями з «лівих» тематик.

Якщо ви пишете гостьовий пост, то постарайтеся написати його на схожу тему вашого сайту. А найкраще ставити посилання на якусь свою статтю і написати гостьовий пост на цю ж тему, тоді віддача буде максимальною.

У разі спаму по форумах, можете не дивитися сильно на тематику, оскільки як правило у багатьох форумів узагальнена тематика, так що посилання від туди будуть виглядати природно.

Ще хочу відзначити, що не варто спамити багато і відразу. Робіть все дуже плавно, щоб не було вибуху посилальної маси . Оскільки цей фільтр дуже небезпечний і вам навряд чи вдасться з-під нього вибратися. Якщо сайт молодий (до року) або у вас ще немає посилальної маси (до 100 посилань), то краще отримуйте по 1-2 посиланням на день, потім коли вони почнуть спливати в панелі вебмастера, то можете збільшити обороти до 2-4 посилань в день. Працюючи поступово, ви будете створювати ілюзію якісного сайту, як наслідок, отримаєте велику віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу

В принципі, все як писав до цього, просто збільшуйте кількість посилань плавно. Ви можете зробити це і різко, але тільки віддача може бути гірше і знадобиться більше посилань. Або ж взагалі різким зростанням посилальної маси, ви можете нашкодити своєму сайту. Тут навіть справа не в тому, молодий ваш сайт чи ні. Вся справа в кількості вже наявних посилань. Якщо їх у вас мало, то дотримуйтеся такого графіка.

Найкраще буде, якщо головний упор ви зробите на контент, а посилання будете нарощувати плавно, тоді ви і отримаєте свій ТИЦ 10 про який мріяли, а може навіть і ТИЦ 20, 30 або 50. Головне робити все природно.

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Напевно впевнений, що цифри вас теж цікавлять, оскільки вище все написано узагальнено, а вам хочеться отримати конкретні дані. Адже фраза «збільшувати кількість посилань» взагалі ні про що не говорить і багато, не отримавши результатів, зливаються прямо перед фінішній прямій, оскільки її не бачать. Але не чекайте у відповіді конкретної цифри, я приведу вам дані по своїх сайтах, але ви будете в шоці як вони різняться в залежності від якості посилань на сайти. Але якісь висновки, ви все ж зробити зможете.

Значить для аналізу скільки посилань потрібно для ТІЦ 10, ми візьмемо трьох пацієнтів, це у нас будуть Site1, Site2 і Site3. Показувати пальцем що за сайти я не буду, скажу одне, це все мої ресурси і статистику я брав саме з них.

Коротка історія по сайтам:

 • Сайт номер 1. Цей сайт тематики «гри» просувався виключно покупкою посилань. Причому посилання купувалися дуже і дуже серйозні на нього. Донорами там були ресурси з ТИЦ 250 -550. При цьому на них розміщувалися якісні статті під посилання. Не такі як ви можете спостерігати в GGL або Світі, а реальні статті, обсягом близько 4 тисяч символів, з підзаголовками, ключами і т.д, щоб вони приносили трафік.
 • Сайт номер 2. Цей ресурс тематики «блог», просувався по-різному, в посилальному профілі є і Dofollow блоги, і прогони за профілями, і природні посилання (люди самі посилалися), ну і звичайно продажні посилання, ТИЦ посилань різний від 10, до 375.
 • Сайт номер 3. Ресурс з себе представляє сайт з файлами + форум. Просувався, якщо це можна так назвати, різними прогонами, Dofollow блогами, спамом і т.д. Якраз такий яскравий представник для порівняння.

До всіх цих сайтів я привів скріншоти з Яндекс Вебмастера, щоб ви бачили кількість їх посилань і кількість доменів з яких посилаються. В цілому не поганий діапазон значень узятий для того, щоб ви могли чітко бачити як і за що ви можете отримати ТІЦ 10, 20 або ж взагалі не отримати його. Я склав графік, на якому відено у кого який ТИЦ і у кого скільки посилань. Давайте поки що поглянемо на нього, а далі я поясню за отримані значення.

З графіка видно, що не існує якогось звітного числа, оскільки воно безпосередньо залежить від якості посилань на ваш сайт. Ми маємо Site1, який отримав ТИЦ 10, маючи всього 18 донорів. Але не важливо скільки, важливо які донори. Як я писав вище все донори з великими показниками і посилання розміщені на якісних статтях, в результаті і результат такий, що посилань мало, а ТИЦ є.

З приводу Site2, тут в принципі теж все зрозуміло, блог, на ньому якісний контент, блог сам обростає природними посиланнями, завдяки чому ТИЦ зростає, при цьому закуповуються якісні вічні посилання, що теж добре. А всякі посилання з профілів і Dofollow блогів розбавляють нашу кількість посилань, адже не існує ресурсів з ідеальним посилальним профілем, низькоякісні посилання теж повинні бути, головне, щоб вони не переважували інші і тоді вони теж зіграють у плюс.

А ось з Site3 ситуація більш сумна, він має 154 донора, але при цьому у нього ТИЦ 0, буває звичайно підскакує до 10, але потім знову падає в 0. Це лише говорить про низьку якість посилань на сайт. Я вам вище вже розповів, що всі посилання на нього це прогони, профілі і Dofollow блоги. Ось це яскравий приклад, що низькоякісні посилання не дають результат, навіть у великій кількості. Тобто результат є, але дуже слабкий.

Загалом я постарався вам пояснити максимально докладно, скільки посилань потрібно щоб отримати ТІЦ, а ви проаналізувавши дану інформацію робіть висновки.

На цьому я хотів би закінчити свою статтю, пишіть в коментарях про свої успіхи з підйомом ТИЦ, підписуйтесь на блог і стежте за новинами, вас чекає ще багато цікавих статей, всім удачі!

схоже

Знайшли що шукали? Підтримайте проект!

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Привіт, шановні читачі мого блогу. Сьогодні у мене невеликий пост про те, що потрібно для отримання ТІЦ 10. Зараз дуже багато розмов навколо цього питання, всіх цікавить як же отримати заповітну десяточку. Пов'язано це з тим, що найпростішим видом заробітку на сайті є продаж посилань, а для того, щоб продавати їх дорого, потрібен ТИЦ і PR, відповідно багатьох і цікавить збільшення даних показників. Єдиною відмінністю ТИЦ від PR є те, що ТІЦ можна отримати «просто так» як PR, оскільки ТИЦ дається тільки за посилання з зовнішніх ресурсів, а PR за грамотну внутрішню оптимізацію і посилання з зовнішніх ресурсів.

Але, не варто думати, що зробивши внутрішню перелинковку, у вас PR злетить до небес, сама по собі перелинковка дасть вам значення в 1-2. А ось в сукупності з посиланнями просуванням уже значення буде більше. Але ми не про це, зараз нас цікавить тематичний індекс цитування. І так, сам показник PR вже давно приховали від очей вебмайстрів, тепер він тільки присутня в алгоритмах Google. Але давайте повернемося до ТИЦ.

Зміст статті:

1. Що таке ТИЦ ?
2. Як підняти ТІЦ ?
2.1 Графік зростання посилань .
3. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10 ?
3.1 Графік отримання ТІЦ .

Вище ви можете скористатися змістом статті, щоб вибрати, який Вас пункт статті, якщо вам не потрібно все. Взагалі багато хто може сказати, що індекс цитування потрібен тільки для того, щоб продавати посилання. Але хіба вам самим не приємно бачити, як цей показник стає вище. Я думаю очей це точно буде радувати.

А тепер, перш ніж розбиратися, як підняти ТІЦ до 10, давайте розберемося з основою, взагалі що таке ТИЦ, що він із себе представляє.

Що таке ТИЦ

ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) - це показник пошукової системи Яндекс, який характеризує зовнішню кількість посилань на ваш сайт. Якщо посилальна маса у вас гарна, то і ТИЦ буде на рівні. Сам по собі показник ніяк не впливає на просування ресурсу, він просто відображає якість довідкового профілю і не більше. Якщо у вас якісна посилальна маса на сайт, то і просуватися він буде добре, як наслідок, з хорошим посилальним профілем у вас буде високий показник ТІЦ.

Як ви можете бачити ТИЦ є прямим відображенням якості посилань на ваш сайт, завдяки чому він і дає такий значний внесок у збільшення заробітку, оскільки при купівлі посилань відразу видно, який сайт «жирний», а який ні.

Крім цього, ТИЦ є головним параметром при формуванні позицій в Яндекс Каталозі. Напевно ви чули про нього, як туди складно потрапити і скільки коштує платне додавання. Так ось, щоб отримувати з нього відвідувачів, необхідно бути на перших місцях в своєму розділі. А позиції сайтам присуджуються, виходячи із значення ТИЦ. В результаті, якщо ваш сайт присутній в Яндекс Каталозі, то має ще сенс збільшувати ТІЦ, для припливу нових відвідувачів з цього майданчика.

В цілому ж, навіть якщо у вас сайт не в каталозі Яндекса, то посилання на ваш сайт не будуть зайвими, це дуже важливий параметр для просування запитів в ТОП, саме по посиланнях визначається, що сторінка якісна, оскільки її рекомендують інші. Зараз звичайно є й інші алгоритми з визначення якості сторінок, але посилання своєї актуальності не втрачали і поки втрачати не планують.

Ось ми з вами і познайомилися з тим, що таке ТИЦ, і тепер давайте перейдемо безпосередньо до теми статті, як його підняти і як отримати ТІЦ 10.

Як підняти ТИЦ до 10

Насправді отримати ТІЦ 10 не так вже й просто, для початку я пропоную вам ознайомитися з основними критеріями зростання показника ТИЦ. Не знаючи цих основ, можна без толку просувати свій сайт і цей показник буде лежати в нулі.

Основні критерії впливають на ТИЦ:

1) ТИЦ і PR ресурсу-донора (той який на вас посилається). Тут все просто, чим більше цей показник, тим краще. Маючи всього пару посилань з ресурсів, у яких ТІЦ 1000 і більше, ви можете отримати вже своє значення в 10 одиниць, а може навіть і більше.

2) заспамленності ресурсу-донора. Чим більше він заспамлен, тим меншу вагу від посилання ви отримуєте. За показник заспамленності умовно приймають відношення вхідних посилань до вихідних з коригувальним коефіцієнтом. Це використовують SEO фахівці, при виборі донорів, коли просувають сайти.

3) Вік вашого сайту і сайту-донора. У пошукових систем є така особливість, ніж старше ресурс, тим більше довіри до нього. Відповідно посилання на старий сайт буде впливати куди більше, також і посилання зі старого ресурсу передасть більшу вагу. Погодьтеся, нерозумно довіряти ресурсу, який тільки з'явився в мережі і на кого-то посилається.

4) Відвідуваність ресурсу. Останнім часом пошукові системи активно взялися за поведінкові фактори, в результаті посилання з відвідуваних ресурсів куди краще, ніж посилання з сайтів без відвідуваності. Причому важливо, щоб посилання була розміщена на сторінці, яка має трафік, від цього віддача зростає в рази.

5) Природність посилання. Це дуже важливий момент, оскільки, якщо посилання не природна, то пошукові системи її просо ігнорують і вага не переходить. З цього купуйте посилання з сайтів своїй же тематики і буде вам щастя. Але є і негативний момент, в кращому випадку погану посилання ігнорують, а буває, що вона йде вам в мінус. З цієї причини, якщо ви просуваєте свій сайт, стежте, щоб посилання було на сторінці з якісним контентом і виглядала в тексті органічно.

Як бачите ще не будь-яке посилання на ваш сайт буде впливати на показники вашого ресурсу.

Зараз багато хто може сказати, що за гроші будь-який дурень підніме ТИЦ і який тоді сенс посту, я з вами згоден, з цього далі пояснювати буду відразу не на прикладі покупки посилань, а на різних варіантах отримати їх безкоштовно. Щоб не лити багато води про те, як можна отримувати посилання, ось вам посилання на статтю, де описано дуже багато методів безкоштовного отримання посилань . Будь ласка ознайомтеся з матеріалом, а я зараз тільки прокоментую деякі нюанси при безкоштовному просуванні.

Ось припустимо ви взялися коментувати dofollow блоги (блоги з відкритою посиланням на вас в коментарях), то краще для початку пройдіться по всіх сайтах вашої тематики, а потім вже розбавляйте кількість посилань посиланнями з «лівих» тематик.

Якщо ви пишете гостьовий пост, то постарайтеся написати його на схожу тему вашого сайту. А найкраще ставити посилання на якусь свою статтю і написати гостьовий пост на цю ж тему, тоді віддача буде максимальною.

У разі спаму по форумах, можете не дивитися сильно на тематику, оскільки як правило у багатьох форумів узагальнена тематика, так що посилання від туди будуть виглядати природно.

Ще хочу відзначити, що не варто спамити багато і відразу. Робіть все дуже плавно, щоб не було вибуху посилальної маси . Оскільки цей фільтр дуже небезпечний і вам навряд чи вдасться з-під нього вибратися. Якщо сайт молодий (до року) або у вас ще немає посилальної маси (до 100 посилань), то краще отримуйте по 1-2 посиланням на день, потім коли вони почнуть спливати в панелі вебмастера, то можете збільшити обороти до 2-4 посилань в день. Працюючи поступово, ви будете створювати ілюзію якісного сайту, як наслідок, отримаєте велику віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу

В принципі, все як писав до цього, просто збільшуйте кількість посилань плавно. Ви можете зробити це і різко, але тільки віддача може бути гірше і знадобиться більше посилань. Або ж взагалі різким зростанням посилальної маси, ви можете нашкодити своєму сайту. Тут навіть справа не в тому, молодий ваш сайт чи ні. Вся справа в кількості вже наявних посилань. Якщо їх у вас мало, то дотримуйтеся такого графіка.

Найкраще буде, якщо головний упор ви зробите на контент, а посилання будете нарощувати плавно, тоді ви і отримаєте свій ТИЦ 10 про який мріяли, а може навіть і ТИЦ 20, 30 або 50. Головне робити все природно.

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Напевно впевнений, що цифри вас теж цікавлять, оскільки вище все написано узагальнено, а вам хочеться отримати конкретні дані. Адже фраза «збільшувати кількість посилань» взагалі ні про що не говорить і багато, не отримавши результатів, зливаються прямо перед фінішній прямій, оскільки її не бачать. Але не чекайте у відповіді конкретної цифри, я приведу вам дані по своїх сайтах, але ви будете в шоці як вони різняться в залежності від якості посилань на сайти. Але якісь висновки, ви все ж зробити зможете.

Значить для аналізу скільки посилань потрібно для ТІЦ 10, ми візьмемо трьох пацієнтів, це у нас будуть Site1, Site2 і Site3. Показувати пальцем що за сайти я не буду, скажу одне, це все мої ресурси і статистику я брав саме з них.

Коротка історія по сайтам:

 • Сайт номер 1. Цей сайт тематики «гри» просувався виключно покупкою посилань. Причому посилання купувалися дуже і дуже серйозні на нього. Донорами там були ресурси з ТИЦ 250 -550. При цьому на них розміщувалися якісні статті під посилання. Не такі як ви можете спостерігати в GGL або Світі, а реальні статті, обсягом близько 4 тисяч символів, з підзаголовками, ключами і т.д, щоб вони приносили трафік.
 • Сайт номер 2. Цей ресурс тематики «блог», просувався по-різному, в посилальному профілі є і Dofollow блоги, і прогони за профілями, і природні посилання (люди самі посилалися), ну і звичайно продажні посилання, ТИЦ посилань різний від 10, до 375.
 • Сайт номер 3. Ресурс з себе представляє сайт з файлами + форум. Просувався, якщо це можна так назвати, різними прогонами, Dofollow блогами, спамом і т.д. Якраз такий яскравий представник для порівняння.

До всіх цих сайтів я привів скріншоти з Яндекс Вебмастера, щоб ви бачили кількість їх посилань і кількість доменів з яких посилаються. В цілому не поганий діапазон значень узятий для того, щоб ви могли чітко бачити як і за що ви можете отримати ТІЦ 10, 20 або ж взагалі не отримати його. Я склав графік, на якому відено у кого який ТИЦ і у кого скільки посилань. Давайте поки що поглянемо на нього, а далі я поясню за отримані значення.

З графіка видно, що не існує якогось звітного числа, оскільки воно безпосередньо залежить від якості посилань на ваш сайт. Ми маємо Site1, який отримав ТИЦ 10, маючи всього 18 донорів. Але не важливо скільки, важливо які донори. Як я писав вище все донори з великими показниками і посилання розміщені на якісних статтях, в результаті і результат такий, що посилань мало, а ТИЦ є.

З приводу Site2, тут в принципі теж все зрозуміло, блог, на ньому якісний контент, блог сам обростає природними посиланнями, завдяки чому ТИЦ зростає, при цьому закуповуються якісні вічні посилання, що теж добре. А всякі посилання з профілів і Dofollow блогів розбавляють нашу кількість посилань, адже не існує ресурсів з ідеальним посилальним профілем, низькоякісні посилання теж повинні бути, головне, щоб вони не переважували інші і тоді вони теж зіграють у плюс.

А ось з Site3 ситуація більш сумна, він має 154 донора, але при цьому у нього ТИЦ 0, буває звичайно підскакує до 10, але потім знову падає в 0. Це лише говорить про низьку якість посилань на сайт. Я вам вище вже розповів, що всі посилання на нього це прогони, профілі і Dofollow блоги. Ось це яскравий приклад, що низькоякісні посилання не дають результат, навіть у великій кількості. Тобто результат є, але дуже слабкий.

Загалом я постарався вам пояснити максимально докладно, скільки посилань потрібно щоб отримати ТІЦ, а ви проаналізувавши дану інформацію робіть висновки.

На цьому я хотів би закінчити свою статтю, пишіть в коментарях про свої успіхи з підйомом ТИЦ, підписуйтесь на блог і стежте за новинами, вас чекає ще багато цікавих статей, всім удачі!

схоже

Знайшли що шукали? Підтримайте проект!

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Привіт, шановні читачі мого блогу. Сьогодні у мене невеликий пост про те, що потрібно для отримання ТІЦ 10. Зараз дуже багато розмов навколо цього питання, всіх цікавить як же отримати заповітну десяточку. Пов'язано це з тим, що найпростішим видом заробітку на сайті є продаж посилань, а для того, щоб продавати їх дорого, потрібен ТИЦ і PR, відповідно багатьох і цікавить збільшення даних показників. Єдиною відмінністю ТИЦ від PR є те, що ТІЦ можна отримати «просто так» як PR, оскільки ТИЦ дається тільки за посилання з зовнішніх ресурсів, а PR за грамотну внутрішню оптимізацію і посилання з зовнішніх ресурсів.

Але, не варто думати, що зробивши внутрішню перелинковку, у вас PR злетить до небес, сама по собі перелинковка дасть вам значення в 1-2. А ось в сукупності з посиланнями просуванням уже значення буде більше. Але ми не про це, зараз нас цікавить тематичний індекс цитування. І так, сам показник PR вже давно приховали від очей вебмайстрів, тепер він тільки присутня в алгоритмах Google. Але давайте повернемося до ТИЦ.

Зміст статті:

1. Що таке ТИЦ ?
2. Як підняти ТІЦ ?
2.1 Графік зростання посилань .
3. Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10 ?
3.1 Графік отримання ТІЦ .

Вище ви можете скористатися змістом статті, щоб вибрати, який Вас пункт статті, якщо вам не потрібно все. Взагалі багато хто може сказати, що індекс цитування потрібен тільки для того, щоб продавати посилання. Але хіба вам самим не приємно бачити, як цей показник стає вище. Я думаю очей це точно буде радувати.

А тепер, перш ніж розбиратися, як підняти ТІЦ до 10, давайте розберемося з основою, взагалі що таке ТИЦ, що він із себе представляє.

Що таке ТИЦ

ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) - це показник пошукової системи Яндекс, який характеризує зовнішню кількість посилань на ваш сайт. Якщо посилальна маса у вас гарна, то і ТИЦ буде на рівні. Сам по собі показник ніяк не впливає на просування ресурсу, він просто відображає якість довідкового профілю і не більше. Якщо у вас якісна посилальна маса на сайт, то і просуватися він буде добре, як наслідок, з хорошим посилальним профілем у вас буде високий показник ТІЦ.

Як ви можете бачити ТИЦ є прямим відображенням якості посилань на ваш сайт, завдяки чому він і дає такий значний внесок у збільшення заробітку, оскільки при купівлі посилань відразу видно, який сайт «жирний», а який ні.

Крім цього, ТИЦ є головним параметром при формуванні позицій в Яндекс Каталозі. Напевно ви чули про нього, як туди складно потрапити і скільки коштує платне додавання. Так ось, щоб отримувати з нього відвідувачів, необхідно бути на перших місцях в своєму розділі. А позиції сайтам присуджуються, виходячи із значення ТИЦ. В результаті, якщо ваш сайт присутній в Яндекс Каталозі, то має ще сенс збільшувати ТІЦ, для припливу нових відвідувачів з цього майданчика.

В цілому ж, навіть якщо у вас сайт не в каталозі Яндекса, то посилання на ваш сайт не будуть зайвими, це дуже важливий параметр для просування запитів в ТОП, саме по посиланнях визначається, що сторінка якісна, оскільки її рекомендують інші. Зараз звичайно є й інші алгоритми з визначення якості сторінок, але посилання своєї актуальності не втрачали і поки втрачати не планують.

Ось ми з вами і познайомилися з тим, що таке ТИЦ, і тепер давайте перейдемо безпосередньо до теми статті, як його підняти і як отримати ТІЦ 10.

Як підняти ТИЦ до 10

Насправді отримати ТІЦ 10 не так вже й просто, для початку я пропоную вам ознайомитися з основними критеріями зростання показника ТИЦ. Не знаючи цих основ, можна без толку просувати свій сайт і цей показник буде лежати в нулі.

Основні критерії впливають на ТИЦ:

1) ТИЦ і PR ресурсу-донора (той який на вас посилається). Тут все просто, чим більше цей показник, тим краще. Маючи всього пару посилань з ресурсів, у яких ТІЦ 1000 і більше, ви можете отримати вже своє значення в 10 одиниць, а може навіть і більше.

2) заспамленності ресурсу-донора. Чим більше він заспамлен, тим меншу вагу від посилання ви отримуєте. За показник заспамленності умовно приймають відношення вхідних посилань до вихідних з коригувальним коефіцієнтом. Це використовують SEO фахівці, при виборі донорів, коли просувають сайти.

3) Вік вашого сайту і сайту-донора. У пошукових систем є така особливість, ніж старше ресурс, тим більше довіри до нього. Відповідно посилання на старий сайт буде впливати куди більше, також і посилання зі старого ресурсу передасть більшу вагу. Погодьтеся, нерозумно довіряти ресурсу, який тільки з'явився в мережі і на кого-то посилається.

4) Відвідуваність ресурсу. Останнім часом пошукові системи активно взялися за поведінкові фактори, в результаті посилання з відвідуваних ресурсів куди краще, ніж посилання з сайтів без відвідуваності. Причому важливо, щоб посилання була розміщена на сторінці, яка має трафік, від цього віддача зростає в рази.

5) Природність посилання. Це дуже важливий момент, оскільки, якщо посилання не природна, то пошукові системи її просо ігнорують і вага не переходить. З цього купуйте посилання з сайтів своїй же тематики і буде вам щастя. Але є і негативний момент, в кращому випадку погану посилання ігнорують, а буває, що вона йде вам в мінус. З цієї причини, якщо ви просуваєте свій сайт, стежте, щоб посилання було на сторінці з якісним контентом і виглядала в тексті органічно.

Як бачите ще не будь-яке посилання на ваш сайт буде впливати на показники вашого ресурсу.

Зараз багато хто може сказати, що за гроші будь-який дурень підніме ТИЦ і який тоді сенс посту, я з вами згоден, з цього далі пояснювати буду відразу не на прикладі покупки посилань, а на різних варіантах отримати їх безкоштовно. Щоб не лити багато води про те, як можна отримувати посилання, ось вам посилання на статтю, де описано дуже багато методів безкоштовного отримання посилань . Будь ласка ознайомтеся з матеріалом, а я зараз тільки прокоментую деякі нюанси при безкоштовному просуванні.

Ось припустимо ви взялися коментувати dofollow блоги (блоги з відкритою посиланням на вас в коментарях), то краще для початку пройдіться по всіх сайтах вашої тематики, а потім вже розбавляйте кількість посилань посиланнями з «лівих» тематик.

Якщо ви пишете гостьовий пост, то постарайтеся написати його на схожу тему вашого сайту. А найкраще ставити посилання на якусь свою статтю і написати гостьовий пост на цю ж тему, тоді віддача буде максимальною.

У разі спаму по форумах, можете не дивитися сильно на тематику, оскільки як правило у багатьох форумів узагальнена тематика, так що посилання від туди будуть виглядати природно.

Ще хочу відзначити, що не варто спамити багато і відразу. Робіть все дуже плавно, щоб не було вибуху посилальної маси . Оскільки цей фільтр дуже небезпечний і вам навряд чи вдасться з-під нього вибратися. Якщо сайт молодий (до року) або у вас ще немає посилальної маси (до 100 посилань), то краще отримуйте по 1-2 посиланням на день, потім коли вони почнуть спливати в панелі вебмастера, то можете збільшити обороти до 2-4 посилань в день. Працюючи поступово, ви будете створювати ілюзію якісного сайту, як наслідок, отримаєте велику віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу.

Саме для молодих сайтів я побудував графік нормального росту посилальної маси, від якого ви будете отримувати максимальну віддачу

В принципі, все як писав до цього, просто збільшуйте кількість посилань плавно. Ви можете зробити це і різко, але тільки віддача може бути гірше і знадобиться більше посилань. Або ж взагалі різким зростанням посилальної маси, ви можете нашкодити своєму сайту. Тут навіть справа не в тому, молодий ваш сайт чи ні. Вся справа в кількості вже наявних посилань. Якщо їх у вас мало, то дотримуйтеся такого графіка.

Найкраще буде, якщо головний упор ви зробите на контент, а посилання будете нарощувати плавно, тоді ви і отримаєте свій ТИЦ 10 про який мріяли, а може навіть і ТИЦ 20, 30 або 50. Головне робити все природно.

Скільки посилань потрібно для ТІЦ 10

Напевно впевнений, що цифри вас теж цікавлять, оскільки вище все написано узагальнено, а вам хочеться отримати конкретні дані. Адже фраза «збільшувати кількість посилань» взагалі ні про що не говорить і багато, не отримавши результатів, зливаються прямо перед фінішній прямій, оскільки її не бачать. Але не чекайте у відповіді конкретної цифри, я приведу вам дані по своїх сайтах, але ви будете в шоці як вони різняться в залежності від якості посилань на сайти. Але якісь висновки, ви все ж зробити зможете.

Значить для аналізу скільки посилань потрібно для ТІЦ 10, ми візьмемо трьох пацієнтів, це у нас будуть Site1, Site2 і Site3. Показувати пальцем що за сайти я не буду, скажу одне, це все мої ресурси і статистику я брав саме з них.

Коротка історія по сайтам:

 • Сайт номер 1. Цей сайт тематики «гри» просувався виключно покупкою посилань. Причому посилання купувалися дуже і дуже серйозні на нього. Донорами там були ресурси з ТИЦ 250 -550. При цьому на них розміщувалися якісні статті під посилання. Не такі як ви можете спостерігати в GGL або Світі, а реальні статті, обсягом близько 4 тисяч символів, з підзаголовками, ключами і т.д, щоб вони приносили трафік.
 • Сайт номер 2. Цей ресурс тематики «блог», просувався по-різному, в посилальному профілі є і Dofollow блоги, і прогони за профілями, і природні посилання (люди самі посилалися), ну і звичайно продажні посилання, ТИЦ посилань різний від 10, до 375.
 • Сайт номер 3. Ресурс з себе представляє сайт з файлами + форум. Просувався, якщо це можна так назвати, різними прогонами, Dofollow блогами, спамом і т.д. Якраз такий яскравий представник для порівняння.

До всіх цих сайтів я привів скріншоти з Яндекс Вебмастера, щоб ви бачили кількість їх посилань і кількість доменів з яких посилаються. В цілому не поганий діапазон значень узятий для того, щоб ви могли чітко бачити як і за що ви можете отримати ТІЦ 10, 20 або ж взагалі не отримати його. Я склав графік, на якому відено у кого який ТИЦ і у кого скільки посилань. Давайте поки що поглянемо на нього, а далі я поясню за отримані значення.

З графіка видно, що не існує якогось звітного числа, оскільки воно безпосередньо залежить від якості посилань на ваш сайт. Ми маємо Site1, який отримав ТИЦ 10, маючи всього 18 донорів. Але не важливо скільки, важливо які донори. Як я писав вище все донори з великими показниками і посилання розміщені на якісних статтях, в результаті і результат такий, що посилань мало, а ТИЦ є.

З приводу Site2, тут в принципі теж все зрозуміло, блог, на ньому якісний контент, блог сам обростає природними посиланнями, завдяки чому ТИЦ зростає, при цьому закуповуються якісні вічні посилання, що теж добре. А всякі посилання з профілів і Dofollow блогів розбавляють нашу кількість посилань, адже не існує ресурсів з ідеальним посилальним профілем, низькоякісні посилання теж повинні бути, головне, щоб вони не переважували інші і тоді вони теж зіграють у плюс.

А ось з Site3 ситуація більш сумна, він має 154 донора, але при цьому у нього ТИЦ 0, буває звичайно підскакує до 10, але потім знову падає в 0. Це лише говорить про низьку якість посилань на сайт. Я вам вище вже розповів, що всі посилання на нього це прогони, профілі і Dofollow блоги. Ось це яскравий приклад, що низькоякісні посилання не дають результат, навіть у великій кількості. Тобто результат є, але дуже слабкий.

Загалом я постарався вам пояснити максимально докладно, скільки посилань потрібно щоб отримати ТІЦ, а ви проаналізувавши дану інформацію робіть висновки.

На цьому я хотів би закінчити свою статтю, пишіть в коментарях про свої успіхи з підйомом ТИЦ, підписуйтесь на блог і стежте за новинами, вас чекає ще багато цікавих статей, всім удачі!

схоже

Знайшли що шукали? Підтримайте проект!