Скільки тримає зарядку Samsung Galaxy S9 / S9 +. тест автономності

  1. Скільки тримає батарея Samsung Galaxy S9 і S9 +
  2. тривалість роботи
  3. час зарядки
  4. підсумок

Оглядів на різні функції Samsung Galaxy S9 і S9 + і на смартфони в цілому вже досить багато. У них можна побачити і роботу камери, і тести апаратних складових, і багато іншого. Але хочеться побачити автономність роботи новинки і дізнатися, як смартфон тримає заряд, особливо в порівняння зі своїми попередниками.

Samsung Galaxy S9 і S9 +

до змісту ↑

Скільки тримає батарея Samsung Galaxy S9 і S9 +

Для оцінки автономності використовувалися два нових Galaxy S9, і вердикт винесений. Вам як і раніше необхідно заряджати телефон щоночі, що б не залишитися без зв'язку на наступний день. На жаль, на два дні активного використання батареї Galaxy S9 не вистачить, не дивлячись на енергоефективне залізо і відмінну оптимізацію.

тривалість роботи

Для отримання результатів обидва смартфона були однаково налаштовані.

Можна побачити, що спостерігається більш низька оцінка в порівнянні з серією Galaxy S8. На результат вплинула більш потужна продуктивність комплектуючих серії S9, і як наслідок, більше споживання заряду. Акумулятори Galaxy S9 мають ємність 3000 мАг, як і на S8, а S9 + має ємність батареї 3500 мА, т, як у S8 +. Висновок: при однакових акумуляторах більш потужне залізо споживає більшу кількість заряду.

Висновок: при однакових акумуляторах більш потужне залізо споживає більшу кількість заряду

Якщо порівнювати Galaxy S9 з лідируючими моделями інших виробників, то виходить наступна картина. Galaxy S9 програє часто з величезним відривом багатьом популярним моделям. Не забудьте врахувати цей факт при розгляді покупки нового Galaxy. Заряд тримає в середньому 1 день. чутки про дводенної автономності не підтвердилися.

до змісту ↑

час зарядки

Існує ще один важливий аспект автономності роботи - це час зарядки. Нові S9 і S9 + підтримують технологію Fast Adaptive Charge від Samsung і поставляються з швидким зарядним пристроєм в комплекті. Торішні моделі також підтримували цю функціональність.

Тесту піддалося і час повного заряду акумулятора від 0 до 100%, використовуючи штатний зарядний пристрій з комплекту. На жаль, в порівнянні з попередником Galaxy S8 ніяких змін не відбулося. S9 і S8 заряджаються від 0% до 100% приблизно за 1 годину 40 хвилин.

S9 і S8 заряджаються від 0% до 100% приблизно за 1 годину 40 хвилин

Крім того, обидві плати S9 і S8 підтримують бездротову зарядку, і тут також без змін.

Ви не отримуєте бездротове зарядний пристрій в комплекті, але Samsung продає зарядні пристрої окремо. Їх дизайн приголомшливий. Аксесуар підтримує швидку, бездротову зарядку і дозволяє вам встановлювати Galaxy S9 в вертикальному положенні. Ніхто не забороняє користуватися і бездротовими Qi-зарядками від сторонніх виробників.

до змісту ↑

підсумок

У висновку хочеться відзначити, що в плані автономності та швидкості зарядки акумулятора Samsung Galaxy S9 / S9 + не здивував. Фактично все залишилося на рівні попередника. У більшості випадків, покупець готовий до того, що його смартфон буде тримати батарею 1 день, тобто з ранку до вечора. Це розуміють і в Самсунг, вважаючи за краще не робити ставку на автономність, а приділити більше уваги дизайну і продуктивності. Якщо вам потрібен смартфон з потужним акумулятором, то зверніть увагу на новинку Energizer Hardcase H570S - йому є чим похвалитися.