SMM Aero | Просування в Instagram: кому підходить

 1. Кому підходить просування в Instagram
 2. Що може дати Instagram
 3. Вартість просування в Інстаграм
 4. Як просувати інстаграм самостійно
 5. Контент і спілкування
 6. таргетована реклама
 7. Взаімопіар
 8. Відгуки відомих блогерів
 9. Гейміфікація
 10. Массфоловінг і масслайкінг
 11. кросспостінг
 12. Коротко:
 13. Також в рубриці SMM:
 14. Як налаштувати віджет в співтоваристві ВКонтакте
 15. Скільки коштує реклама в Telegram?
 16. Благодійність в соцмережах: як вести групу, якщо ви - фонд
 17. Вимогами щодо оформлення таргетированной реклами ВКонтакте
 18. Просування в Instagram: кому підходить
 19. Як налаштувати віджет в співтоваристві ВКонтакте
 20. Скільки коштує реклама в Telegram?
 21. Благодійність в соцмережах: як вести групу, якщо ви - фонд
 22. Вимогами щодо оформлення таргетированной реклами ВКонтакте
 23. Просування в Instagram: кому підходить

25 січня 2018 р

Банк «Точка» в своєму блозі розповідає про просування в Instagram: кому воно потрібно, що ви отримаєте і скільки доведеться вкласти.

Instagram для бізнесу використовують Apple, Visa, пластичний хірург, манікюрниця та кондитер. Це безкоштовний і простий сервіс, за допомогою якого вони отримують нових клієнтів, підвищують лояльність і свою впізнаваність.

У інстаграме є багато можливостей для підприємців: можна дізнатися, хто ваші клієнти і що їм найбільше подобається у вашому продукті, відповісти на всі відгуки і показати себе з простою, людського боку. А ще тут низька конкуренція і просуватися можна взагалі без грошей.

 • Аудиторія Instagram: 700 мільйонів чоловік, з них 22 мільйони росіян.
 • Середній вік учасників: від 16 до 35 років.
 • Рівень залученості (лайки, репости і кліки): в Instagram в 15 разів вище, ніж в Facebook.
 • Бюджет на розкрутку: від 0 рублів.

Кому підходить просування в Instagram

Раніше вважалося, що інстаграм підходить тільки тим, у кого візуально гарний продукт. Але пізніше стало зрозуміло, що обмежень майже немає. Лікар-уролог може вести блог про здоров'я, виробник сиру - викладати відеорецепти страв зі своїм продуктом, а ведучі ранкової передачі про політику - ділитися фотками того, що залишилося за кадром.

Просувати свої послуги або товари може кожен, хто вміє створювати цікавий контент і чия цільова аудиторія - молоді люди у віці від 16 до 35 років.

Просувати свої послуги або товари може кожен, хто вміє створювати цікавий контент і чия цільова аудиторія - молоді люди у віці від 16 до 35 років

Андрій Левашов, засновник веб-студії «Кліпсайт»:

«Ми розробляємо корпоративні сайти в середньому ціновому сегменті, тому цикл угоди великий. Instagram для нас є додатковою точкою дотику клієнта і компанії.
Ми розповідаємо клієнтові про те, що у нас працює велика молода і професійна команда, ми організуємо і беремо участь в галузевих конференціях, проводимо профільні курси в вузах, отримуємо премії і нагороди.
Ведення профілю практично не займає часу, а ефект не можна не помітити - багато хто з наших клієнтів підкреслюють, що бачили наші сторінки в соцмережах, тому приймати позитивне рішення їм було простіше ».

Що може дати Instagram

Продажі. Ведіть цікавий блог, і до вас потягнуться потенційні клієнти. А старі добрі - не забудуть про ваше існування. Правда, вийде продавати не у всіх:

Софія Огнєва, творець порталу для представників шоу-бізнесу Vegaszone.ru, самостійно просуває свій сайт:

«Інстаграм зараз - найактивніша майданчик для продажу, головне - правильно підібрати свою цільову аудиторію і метод просування.Але продажу працюють, тільки якщо середній чек до 5 000 рублів.Більшість брендів ведуть аккаунт для підвищення рівня довіри ».

Репутація, вона ж довіру і впізнаваність. Публікуйте корисні статті, які допоможуть користуватися продуктом, робіть відеоуроки і записуйте рецепти, як це робить продавець сиру. Пишіть про регалії, сертифікатах і участі в доброчинності. Все це вплине на рішення покупців звернутися саме до вас.

Зворотній зв'язок. Люди будуть писати відгуки і задавати питання, а ви зможете їм відразу ж відповідати і міняти щось у своїй роботі. А ще в інстаграме є своя безкоштовна статистика, яка покаже, скільки переходів було на сайт, які посади найкраще читають, і, найголовніше, хто ваша цільова аудиторія насправді. В майбутньому це допоможе налаштувати контекстну і таргетовану рекламу більш точно.

Вартість просування в Інстаграм

Можна просуватися безкоштовно, але це займе більше часу. Такий спосіб підходить терплячим підприємцям, які не поспішають продавати через блог. Перші передплатники можуть з'явитися на наступний день, а ось коли вони перетворяться в клієнтів, буде залежати від ваших умінь. У кого-то на це йдуть два тижні, у кого-то рік.

За 3 000-5 000 ви зможете підключити рекламу (в середньому 4-15 рублів за людини, яка прийшла з поста) і навіть найняти фрілансера, щоб той наздогнав в акаунт передплатників. Він же зможе вести акаунт за 5 000-15 000 рублів на місяць.

Smm-агентства попросять від 25 000 до 100 000 в місяць. Вони продумають стратегію, виділять цільову аудиторію, створять контент-план, налаштують рекламу і звітуватимуть про результати. Деякі підрядники пропонують дизайнерське оформлення аккаунта, роботу з клієнтами і відповідають за Гейміфікація - розіграші з конкурсами.

Забути про свій аккаунт і віддати все на самоплив при будь-якому розкладі не вийде.Ніхто не знає асортимент краще вас, і час від часу доведеться відповідати на питання smm-фахівців і розповідати новини.

Як просувати інстаграм самостійно

Високий рівень аккаунт - це не той, де велика аудиторія або багато лайків. А той, який в кінцевому рахунку приносить вам гроші. Тому методи з накруткою передплатників і закупівлею мертвих душ розглядати не будемо, вони зроблять тільки гірше.

Перерахуємо краще чисті методи просування, які допоможуть вам отримати потенційних клієнтів:

 • Створення цікавого контенту та спілкування з передплатниками.
 • Таргетована реклама.
 • Взаімопіар.
 • Відгуки відомих блогерів.
 • Гейміфікація.
 • Массфолловінг і масслайкінг.
 • Кросспостінг.

Контент і спілкування

Люди полюблять вас за корисну інформацію і увагу до їхніх запитань і відгуків. Це основа. Решта прийоми просування стануть вишеньками на торті.

Контент починається з оформлення сторінки, і тут є кілька правил:

 • Назва, ім'я та аватар повинні легко читатися і запам'ятовуватися. В імені вкажіть ключові слова і фрази, які не дублюйте назву. А в опис додайте короткий, але бадьорий унікальна торгова пропозиція.
 • Ви повинні бути на відстані одного кліка від клієнта. Тому обов'язково додайте посилання на сайт (якщо є) і вкажіть телефон з поштою.
 • Пости повинні бути виконані в єдиному стилі і містити якісні фото, цікаві відео, зрозумілі тексти. Не треба писати тільки про продукт або компанії - розбавляйте інформативні повідомлення розважальними і продають.

Не треба писати тільки про продукт або компанії - розбавляйте інформативні повідомлення розважальними і продають

Можете розвивати особистий аккаунт, якщо ваш бізнес - хобі, і робочі фотографії з'являються не частіше разу на тиждень.

Можете розвивати особистий аккаунт, якщо ваш бізнес - хобі, і робочі фотографії з'являються не частіше разу на тиждень

Однаковий шрифт, пастельна колірна гамма створюють ефект цілісного аккаунта.

Однаковий шрифт, пастельна колірна гамма створюють ефект цілісного аккаунта

Пости повинні виходити регулярно, щодня або раз в два дні. Щоб було зручніше це відстежувати, складіть контент-план. Так ви нічого не забудете і не розгубитеся, коли пропаде натхнення.

Контент-план можна вести в Excel, Google Docs або на папері. Зобразіть календар і вкажіть приблизні теми постів в кожному дні.

Для кожної рубрики пропишіть хештеги, щоб людям в майбутньому було простіше орієнтуватися. Використовуйте тематичні теги для кожного поста. Але не зловживайте:

Сервіси для підбору хештегов:

Світлана Кутузова, маркетолог і керівник відділу продажів IT-компанії:

«Для початку вивчіть, як вони формуються. Не будемо згадувати знаменитий хештег про Балі. Просто зрозумійте, що це не комбінація ваших улюблених слів а-ля # мояпрелесть, це щось, що шукають / знають / люблять / цінують досить велика кількість людей. Тільки тоді вони зможуть вас знайти ».

Також Instagram сам пропонує схожі при пошуку по хештегом.

І не нехтуйте геометкамі, якщо у вас локальний бізнес - вони реально працюють. Люди будуть дивитися фотографії певної місцевості і побачать ваші пости.

таргетована реклама

Всі ми бачили таргетовану рекламу - пости з кнопкою «Детальніше» або «Ще», які періодично прослизають в стрічці. Така реклама платна, орієнтована на конкретну аудиторію і може принести приплив нових передплатників і покупців.

Ціна за клік залежить від конкурентності ніші, цільового дії і часу показу: від 4,5 до 100 рублів.

Реклама налаштовується в самому інстаграме, в Фейсбуці за допомогою інструменту створення реклами , в Power Editor або API Ads. Ви можете вибрати формат показу оголошення, наприклад «генерація лідів» або «конверсія», щоб платити не за покази, а за конкретні дії відвідувачів на вашій сторінці.

Переведіть аккаунт в бізнес-профіль і зможете робити рекламні пости без сторонніх сервісів. Під кожним записом у вас з'явиться кнопка «Просувати». Для промоакції ви зможете вибрати аудиторію, бюджет, мета і тривалість показу. Перевестися на бізнес-аккаунт можна в налаштуваннях: знадобиться сторінка компанії в Фейсбук і 5 хвилин вашого часу.

З бізнес-аккаунтом у вас з'явиться безкоштовна статистика, кнопки «Зателефонувати», «Ел. адреса »і« Як дістатися »

Взаімопіар

У вас є мінімум 1000 передплатників, але хочеться більше? Можна спробувати взаімопіар - спосіб просування, при якому ви і інший підприємець або блогер порекомендуєте один одного в своїх акаунтах на рівних умовах.

Для цього потрібно знайти рівноцінного партнера зі схожою аудиторією. Косметолог може розповісти про майстра з манікюру, а творці інтернет-магазинів - про SMM-агентство. Обговоріть час появи і час дії поста, куди буде вести посилання, які будуть текст і фотографія. Після закінчення співпраці пост можна видалити.

Відгуки відомих блогерів

Такий спосіб підходить тим, хто готовий платити великі гроші, а також пропонує якісний розкручений продукт.

Софія Огнєва, творець порталу для представників шоу-бізнесу Vegaszone.ru, самостійно просуває свій сайт:

«Вважаю, що найкраща розкрутка - інтеграція з іншими блогерами. Але це буде коштувати від 100 тисяч рублів. Безкоштовно - лише якщо ви самі активна і медійна особистість, викликаєте інтерес і довіру публіки. Просто бренд розкрутити складно ».

Сервіси для пошуку блогерів:

Знайдіть блогера, який зможе органічно порекомендувати вас, тобто не вибився зі свого стилю і не дратуючи передплатників. Чи не замахується на зірок з цінами від 150 000 рублів, а працюйте з блогерами своєї тематики з аудиторією 2 000-5 000 чоловік. Причому ви напевно вже підписані на них, тому складайте ТЗ і стукайте в директ з пропозицією про співпрацю. Можливо, вдасться домовитися про рекламу за бартер.

Можливо, вдасться домовитися про рекламу за бартер

Приклад того, як може виглядати реклама блогера з аудиторією 500 000 чоловік.

Приклад того, як може виглядати реклама блогера з аудиторією 500 000 чоловік

Гейміфікація

Це різні конкурси, марафони, голосування, флешмоби. Загалом, все, що змушує людину залишити коментар або зробити репост в обмін на бонус.

Голосування зручніше робити в Stories. Це стандартна функція Інстаграма, безкоштовна і доступна на всіх акаунтах.

Підходить не всім. У вас повинна бути:

 • активна аудиторія, яка вже давала зворотний зв'язок;
 • пристойний приз, що не дешевий або придуманий на швидку руку;
 • цікавий блог, щоб передплатники не злив одразу після оголошення переможця.

Не засмучуйтеся, коли помітите відтік людей після конкурсу. Любителі халяви (а це будуть саме вони) підуть шукати інші розіграші. Залишаться ті, кому ви по-справжньому цікаві.

Будьте обережнішими з закликами відзначити одного в коментарях - ті самі друзі можуть порахувати це спамом.

Массфоловінг і масслайкінг

Збільшити кількість передплатників можна за допомогою массфоловінг і масслайкінга - це коли ви лайкать або підписуєтеся на людину, він помічає і робить відповідна дія. Метод старий і працює не завжди, тому що люди до нього звикли. Але якщо знайти потрібну аудиторію і робити релевантні пропозиції - варто того.

У день можна зробити тисячі заявок на підписку і проставити тисячі лайків. Потім - 24-годинну перерву. Порушників правил Instagram банить.

Для цього складіть портрет потенційного передплатника. Хто це, скільки йому років, де живе і чим захоплюється? Якщо у вас локальний бізнес, підпишіться на тих, хто часто буває поруч, це можна зрозуміти по геометкамі. Також допомагає пошук по тематичним хештегом.

кросспостінг

Кросспостінг прискорює поширення інформації в соціальних мережах. Якщо у вас є сторінка в VK, Facebook, Однокласниках або Twitter, ви зможете дублювати контент з Інстаграма туди. Для цього відзначте потрібну соцмережа перед тим, як поділитися записом з передплатниками. Це теж безкоштовно.

Коротко:

 1. Просування в Інстаграм підходить тим, чия цільова аудиторія - люди віком від 16 до 35 років.
 2. Найкраще продаються товари і послуги вартістю до 5 000 рублів.
 3. Основа популярного аккаунта - увага до передплатників і цікавий, регулярно оновлюваний контент.
 4. Залучайте тільки живих учасників: женіться за якістю, а не кількістю.
 5. Звертаючись в smm-агентства, будьте готові витратити від 25 000-100 000 рублів. На фрілансера - від 3 000 до 15 000 рублів.
 6. На ведення аккаунта потрібен час, повністю віддати блог на аутсорс не вийде.
 7. Можна розкручуватися самостійно і безкоштовно, але ефективніше використовувати таргетовану рекламу та відгуки топових блогерів вашої тематики.
 8. Конкурси і взаімопіар підходять не всім - тільки вже популярним акаунтів.
 9. Поширюйте контент на всіх майданчиках, де ви є: VK, FB, OK.

Поділіться статтею:

Також в рубриці SMM:

Також в рубриці SMM:

Як налаштувати віджет в співтоваристві ВКонтакте

Розповідаємо, як налаштувати крутий віджет від SpyCat у вашій групі ВКонтакте

Скільки коштує реклама в Telegram?

Публікуємо статтю Антона Проценко з «SMM в Telegram» про те, скільки вам буде коштувати реклама в соцмережі

Благодійність в соцмережах: як вести групу, якщо ви - фонд

Розповідаємо, як ефективно вести SMM благодійним організаціям в Росії

Вимогами щодо оформлення таргетированной реклами ВКонтакте

ВКонтакте розмістив відмінний гайд по таргетированной рекламі в системі

Просування в Instagram: кому підходить

Банк «Точка» розповідає про те, що дає просування в Instagram і скільки це коштує

Як налаштувати віджет в співтоваристві ВКонтакте

Розповідаємо, як налаштувати крутий віджет від SpyCat у вашій групі ВКонтакте

Скільки коштує реклама в Telegram?

Публікуємо статтю Антона Проценко з «SMM в Telegram» про те, скільки вам буде коштувати реклама в соцмережі

Благодійність в соцмережах: як вести групу, якщо ви - фонд

Розповідаємо, як ефективно вести SMM благодійним організаціям в Росії

Вимогами щодо оформлення таргетированной реклами ВКонтакте

ВКонтакте розмістив відмінний гайд по таргетированной рекламі в системі

Просування в Instagram: кому підходить

Банк «Точка» розповідає про те, що дає просування в Instagram і скільки це коштує

Хто це, скільки йому років, де живе і чим захоплюється?