SMM і SMO - Різниця

  1. Оптимізація соціальних медіа
  2. Маркетинг у соціальних мережах

SMM та SMO були дві захоплюючі теми для обговорення в цифровій сфері. Хоча обидва вони є двома важливими стовпами того, що ми називаємо Світовим цифровим маркетингом, люди все ще мають велику плутанину щодо кожного з них - їх значення, цілі та наслідки. Отже, давайте з'ясуємо значення і точки відмінності між двома термінами.

Отже, давайте з'ясуємо значення і точки відмінності між двома термінами

Як передова індустрія, інтернет-маркетинг переживає постійну еволюцію і все ще не зупиняється. З такими змінами та вдосконаленнями існує багато способів просування бізнесу, бренду або продукту серед мільйонів споживачів за короткий термін.

Серед різних засобів, SMO і SMM є двома впливовими маркетинговими джерелами, які побудовані на багатьох інструментах і стратегіях, які сильно відрізняються один від одного.

Хоча ці два терміни здаються настільки ідентичними один одному, їх реальний зміст і мета суттєво суперечать один одному.

Читайте більше, щоб дізнатися більше про ці цифрові методи маркетингу, які змінили обличчя всієї індустрії інтернет-маркетингу.

Оптимізація соціальних медіа

Оптимізація соціальних медіа або SMO відноситься до процесу оптимізації або оптимізації веб-сайту, щоб його можна було викладати в Інтернеті на різних каналах соціальних медіа. Цей процес може включати в себе все, що виконується «на сторінці», наприклад, вдосконалювати інтерфейс і зручність використання сайту, так що він стає більш привабливим для відвідувачів, намагаючись допомогти їм поділитися ним через різні сайти соціальних медіа.

Цей процес може включати в себе все, що виконується «на сторінці», наприклад, вдосконалювати інтерфейс і зручність використання сайту, так що він стає більш привабливим для відвідувачів, намагаючись допомогти їм поділитися ним через різні сайти соціальних медіа

Зображення: http://dotmappers.in/wp-content/uploads/2013/12/Social-Media-Optimization.jpg

Типи соціальних медіа включають сайти соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter, сайти відео та блогів, сайти соціальних новин і закладки. Взагалі, оптимізація соціальних медіа стосується створення веб-сайту та його вмісту та оптимізації для спільного використання в соціальних мережах та мережевих сайтах.

Коротше кажучи, SMO це все про тягнути вашу аудиторію з "оптимізований" веб-сайт і заохочуючи їх поширювати свій контент без будь-яких зусиль з вашого боку.

Маркетинг у соціальних мережах

Зображення: http://pjsgroup.co.uk/wp-content/uploads/2015/12/Social_Media_Marketing.jpg

SMM, з іншого боку, є наступним кроком до SMO. Після того, як ви оптимізуєте свій веб-сайт, прийшов час обмінюватися та публікувати його в Інтернеті на різних каналах соціальних медіа, щоб люди могли дізнатися про ваш бренд, його продукти та послуги, а також виявити інтерес до них . Він відіграє більш активну роль, посилаючись на створення та обмін контентом та іншими повідомленнями через соціальну мережу за допомогою вірусного маркетингу. Вони можуть включати рекламу, блоги, зображення та відео, що описують ваші послуги та продукти. Наприклад, створення переконливого контенту, який стає закладкою, розповсюдження вірусного відео шляхом розміщення його на YouTube та інших веб-сайтах соціальних медіа підпадає під SMM.

SMM - це діяльність, яка виконується поза межами сайту, наприклад, участь у онлайнових спільнотах для безпосередньої взаємодії з клієнтами є активною частиною SMM.

Висновок

Чіткою відмінністю між ними є: SMO посилається на модифікації на вашому сайті, тоді як SMM відноситься до діяльності, що відбувається поза вашим веб-сайтом (на деяких інших каналах) . Коротше кажучи, SMO можна сприймати як спосіб заохочення діяльності SMM відвідувачами вашого сайту.

Шукаю спеціалізованих Сервіс SMO та SMM для вашого бізнесу? Зв'яжіться з професійною командою KVR Webtech, щоб створити більше трафіку та бізнесу через наші перевірені стратегії соціальних медіа

SMM та SMO - різниця | SMO проти SMM
від Disha Singh

SMM та SMO - різниця |  SMO проти SMM   від Disha Singh

Про автора

Аналітик з інтернет-маркетингу, нинішній директор @ kvrwebtech.com З 2009 року надає інтернет-маркетингу як середовище для всіх видів бізнесу для досягнення цілей сучасної епохи. Успішно займалися проектами в секторі нерухомості, фінансів та освіти.