SMM - просування в соціальних мережах в Одесі від агентства OdesSeo

 1. переваги:
 2. Що ми можемо запропонувати для просування в соціальних мережах:
 3. Створення профілю та початкове наповнення інформацією - від 2000 грн. одноразово.

Соціальні мережі є ефективним інструментом створення і управління масовим думкою про ваш товар або послугу. Крім цього, соціальні мережі - це додатковий, і досить істотний, канал залучення на ваш ресурс цільових користувачів.

Активність вашого інтернет-ресурсу в соціальних мережах також робить позитивний вплив і на позиції сайту у видачі пошукових систем. Чим активніше користувачі різних соц. мереж обговорюють контент на вашому сайті, ставлять лайки, роблять репости, ретвіти і т.д, тим швидше сайт займе привабливі позиції в пошуковій видачі.

переваги:

 1. Впізнаваність бренду. Сьогодні, якщо Ви уявляєте собою бренд і пропонуєте на ринку товар або послуги, ваша присутність в соціальних мережах - це необхідність. Вірно обрана стратегія SMM для вашого бізнесу, постійне залучення і утримання цільової аудиторії призведе до популяризації бренду і, як наслідок, збільшення релевантного трафіку і рівня конверсій на сайті.
 2. Утримання клієнтів. Залучаючи клієнта всього один раз, ви маєте можливість постійно інформувати його про всі новинки оновлення, акціях, що значно підвищить ймовірність повторних конверсій.
 3. Потужний FEEDBACK. Хочете знати, що дійсно думають про вас клієнти? Тоді наберіться терпіння: отримуючи задовільний результат від вашого продукту, рідко у людини виникає бажання похвалити вас, адже це норма. А ось якщо йому щось не сподобалося, негативного відгуку або коментаря не уникнути. Однак, ми вважаємо це перевагою просування в соціальних мережах, так як конструктивна критика допомагає виправити недоліки, про які ви могли і не підозрювати. А позитивні відгуки будуть підвищувати довіру до вашого бренду або продукту.
 4. Підвищення рівня довіри. Якщо компанія представлена ​​в соціальних мережах, постійно оновлює контент, інформує про новинки та досягнення, коммуницирует з клієнтами - це показує відкритість, серйозність намірів, увагу до своїх клієнтів, що значно підвищує рівень довіри до неї.

Початковим етапом просування в соціальних мережах є: виявлення цілей розробка стратегії визначення цільової аудиторії в залежності від цього приймається рішення в яких саме соціальних мережах (facebook, vkontakte, google +, instagram і т.д.) необхідно подати бренд.

Що ми можемо запропонувати для просування в соціальних мережах:

 • Створення акаунтів, груп, офіційних сторінок.
 • Дизайнерське оформлення профілю клієнта відповідно до бренд буком або єдиним стилем компанії.
 • Розробка контент-плану, відповідно до якого будуть проводитися публікації.
 • Залучення цільової аудиторії у вигляді учасників спільнот або передплатників, потенційних клієнтів.
 • Ведення профілів клієнтів: публікація контенту, комунікація з учасниками та передплатниками.
 • Проведення конкурсів, розіграшів, опитувань для збільшення активності учасників і залучення нових.
 • Налагодження та управління контекстною рекламою в соціальних мережах, а також рекламне розміщення на тематичних майданчиках.
 • Після узгодження стратегії з замовником, ми приступаємо до її реалізації. Накопичений досвід роботи в цьому напрямку дозволяє нам однаково ефективно працювати з різними тематиками.

SMM від OdesSeo, ціни:

Ведення профілю (облікового запису) - від 6 000 грн в місяць:

 • створення профілю;
 • наповнення інформацією;
 • розробка контент плану;
 • публікації 3 рази на тиждень;
 • залучення учасників / передплатників від 100 осіб на місяць;
 • спілкування, взаємодія з аудиторією;
 • проведення конкурсів, розіграшів, опитувань.

Якщо вас зацікавили наші послуги і ви хочете отримати комерційну пропозицію, то заповніть наш БРИФ і надішліть заявку.

Створення профілю та початкове наповнення інформацією - від 2000 грн. одноразово.

6 000 грн.


3-6 місяців

Залишити заявку

Хочете знати, що дійсно думають про вас клієнти?