Що таке базове просування?

 1. Що таке базове просування? Базове просування (початкове просування) - це процес початкової розкрутки...
 2. Чи можна займатися просуванням сайту самостійно?

Що таке базове просування?

Що таке базове просування

Базове просування (початкове просування) - це процес початкової розкрутки новоспеченого сайту або сайту, розкрутка якого раніше не проводилася.

Для початкового етапу просування сайту характерно збільшення його відвідуваності, підвищення популярності в колі цільової аудиторії тієї галузі, яку представляє сайт. Тобто метою базового просування є заява про нову компанію, продукт, послугу.

Для чого потрібна початкова розкрутка?

Логічно, що базове просування необхідно для старту підвищення популярності певного сайту.

Якщо ви - володар сайту, розкрутка якого жодного разу не проводилася, то у вас, ймовірно, не ростуть продажі. Сайт без просування стоїть мертвим вантажем. Та ще й тягне з вас гроші. Пора задуматися про те, а чи потрібен вам сайт взагалі, якщо він не працює на вас і не виконує свої основні функції?

Базове просування потрібно робити ще і перед повноцінної розкручуванням. Незважаючи на те, що методи, як для початкової, так і для повної подальшої розкрутки практично однакові, базове просування має значно меншу вартість. Чому? Тому що спрощений механізм розкручування, більш лояльні умови, які дозволяють гарантувати низьку ціну.

Деякі компанії по створенню сайтів, до речі, припускають базове просування відразу і включають цю послугу у вартість розробки веб-сторінки. Природно, замовник заздалегідь повідомляється про це. Чому початкову розкрутку впроваджують відразу? Тому що більшість клієнтів, які звертаються за створенням сайтів є недосвідченими в питаннях інтернет-маркетингу. Вони й гадки не мають, що веб-сторінку їх компанії потрібно для початку розрекламувати. Такі клієнти воліють дзвонити у фірму, яка створила їм сайт, і вимагати пояснень, мовляв: «Чому у мене продажу не ростуть ?!» або «Чому так мало відвідувань на моєму сайті ?!». Щоб убезпечити себе від виплеску негативних емоцій з боку компанії-замовника, грамотні фахівці займаються просуванням відразу, повідомляючи, звичайно ж, про це клієнта.

Хоча якщо вам подобається топтатися на місці, оплачувати хостинг і домен, не отримуючи при цьому віддачі, то базова розкрутка вам не потрібна.

Чи можна займатися просуванням сайту самостійно?

Можна, можливо Можна, можливо. Але не потрібно. Без певного досвіду і напрацьованого, перевіреного, налагодженого механізму цей процес неабияк потрапляють нерви і відніме купу часу (і, ймовірно, засобів). Якщо ви займаєтеся просуванням вже довгий час і у вас є власні методики або будь-які ефективні інструменти для розкрутки, і ви впевнені, що зможете впоратися з цим самостійно, то вперед! І вітаємо, ви ставитеся тим до одиниць, які як людина-оркестр володіють знаннями і багатим досвідом одночасно і в програмуванні, і в SEO, і в маркетингу. Але якщо це не так, то краще все-таки звернутися до фахівців. І нерви збережете, і хорошим результатом себе забезпечите.

Однак при зверненні до професіоналів цієї справи є теж два нюанси.

Можна звернутися до одного майстра, який візьме на себе всю роботу і, в принципі, непогано впорається із завданням. Як правило, такі фахівці цим і заробляють, працюючи поодинці. Але тут є два істотні мінуси:

 1. це займе багато часу (тому що фахівець один);
 2. це малоефективно (бо він не зможе здійснити ВСЕ процеси в поодинці і до терміну, в зв'язку з чим методи його роботи найімовірніше залишають бажати кращого).

Зате недорого!

Можна звернутися до команди професіоналів, які займаються розкручуванням сайтів безпосередньо або за сумісництвом. Тут мінус тільки один: дорого!

Зате такі колективи або навіть фірми з просування сайтів поділяють обов'язки між собою, їх робота налагоджена, у них є досвід роботи з нестандартними сайтами. Тому що вони не бояться братися за складні завдання. Колективно вони справляються з будь-якими напрямками.

Що можуть запропонувати фахівці?

Як правило:

 • Робота з метатегами. Вони призначені для надання структурованих метаданих про сайті. Якщо ви не володієте знаннями в цій області, то в дане питання краще не заглиблюватися.
 • Складання семантичного ядра. Це підбір слів, фраз і словосполучень, що характеризують основний напрямок діяльності компанії, для якої проводиться базове просування.
 • Написання нових текстів чи коригування текстів від клієнта. Має на увазі редагування текстів під ключові слова.
 • Реєстрація сайтів в сервісах для веб-майстрів. Як правило, це послуги, що надаються компаніями Яндекс і Google.
 • Внесення інформації про компанію в довідник Яндекс і на карту Google. Завдяки чому вашу компанію можна буде знайти не лише за допомогою довідника, але і в Google Maps.
 • Робота зі зручністю сайту для користувачів. При вивченні цільової аудиторії формується уявлення про потенційного покупця, для якого і коригується сайт з упором на комфортне використання.
 • Додавання коштів аналітики на сайт. Це Google Analytics і Яндекс.Метрика. Дозволяють відслідковувати і аналізувати роботу сайту, включаючи його відвідуваність.

Це основні моменти базового просування. Багато фірм пропонують і інші послуги з просування сайту, але здебільшого вони зводяться до тих, що вказані вище.

Організації, які здійснюють просування сайтів на замовлення, що володіють багатим досвідом в даній сфері, мають свої секретні методи розкрутки, якими вони, звичайно ж, не поділяться. Сюди входять і «білі» (чесні), і «чорні» способи. А також, слід пам'ятати, що у всіх компаній даної галузі роботи є свої принципи, які не здатні влаштувати всіх клієнтів. Тому ретельно вибирайте фірму для розкрутки свого сайту. Від цього буде залежати результат.

Якщо при створенні сайту вам не запропонували його розкрутити, пора самостійно задуматися про його просуванні і почати вибір фахівців у даній справі. Сайт повинен приносити дохід. Без базового просування це не працює.

Компанія «Ударник» - одна з тих, хто надає послуги за базовим просування. Ми дотримуємося всіх перерахованих вище способів і користуємося тільки «білими» методами. Це принцип нашої роботи. Ми розкручуємо сайти і виводимо їх в ТОП, не вдаючись до заборонених методикам.

Успіхів і перемог вам!

Успіхів і перемог вам

Що таке базове просування?
Чи можна займатися просуванням сайту самостійно?
Що таке базове просування?
Для чого потрібна початкова розкрутка?
Пора задуматися про те, а чи потрібен вам сайт взагалі, якщо він не працює на вас і не виконує свої основні функції?
Чому?
Чому початкову розкрутку впроваджують відразу?
Такі клієнти воліють дзвонити у фірму, яка створила їм сайт, і вимагати пояснень, мовляв: «Чому у мене продажу не ростуть ?
» або «Чому так мало відвідувань на моєму сайті ?
Чи можна займатися просуванням сайту самостійно?