Що таке довгострокові ключові слова і чому вони важливі в SEO?

26 липня 2017

26 липня 2017

Це добре відомий факт, що ключові слова відіграють важливу роль у підвищенні вашої пошукової оптимізації (SEO). Але чи відомо вам про важливість використання довгохвильових ключових слів? Ось стаття про ключові слова з довгим хвостом і її значення в SEO.

Що таке довгострокові ключові слова?

Ключові слова з довгим хвостом - це цілеспрямовані пошукові фрази, які мають високий рівень пошуку. Ці ключові слова мають низьку конкуренцію та обсяг пошуку, але більш високі показники конверсій. Ключові слова з довгим хвостом розсилають правильне повідомлення, яке задовольняє потреби клієнтів.

Фактична довжина ключових слів залежить від обсягу і специфіки пошуку, а не від кількості слів.

Як ви знаходите відповідні довгострокові ключові слова?

Ось деякі способи заповнення відповідних ключових слів із довгим хвостом:

  • Використовуйте інструменти: певні інструменти, такі як Soovle.com, UberSuggest тощо, вибирають пропозиції, надані Вікіпедією, Amazon, Ask.com, Google Suggest, платформами на основі запитань та відповідей, а також YouTube.
  • Пошук вручну: введіть ключове слово насіння в Пошуку Google, перелічіть пропозиції авто, що з'являються внизу сторінки, і просувайте відповідне ключове слово.
  • Використовуйте форуми і дошки: Для кожної ніші доступні різні форуми і дошки, де можна шукати найпоширеніші ключові слова.
    Наприклад: у Google введіть "ключове слово + форум" або "ключове слово + дошка" або "ключове слово + обговорення"

Ключові слова з довгим хвостом розроблені спеціально для вашого бізнесу та ніші, що є причиною низького обсягу пошуку. Ранжується не лише конкретне ключове слово, але й його злегка пов'язані варіації. Отже, запишіть всі варіанти і використовуйте їх у вмісті вашого сайту.

Крім того, зверніть увагу на діяльність з побудови посилань і на сторінці SEO. Вони будуть безпосередньо орієнтовані на ваш веб-сайт і принесуть більше трафіку, підвищують кількість переходів і, як правило, покращать ваш SEO.

Як збільшити ваш SEO з довгим хвостом ключові слова?

Створення контенту навколо ключових слів із довгим хвостом - це найкращий спосіб збільшити ваш SEO.

Вміст повинен бути поглибленим на певній темі, що дає можливість вводити різні ключові слова. Також введіть підтеми, оскільки вони нададуть можливість використовувати більше ключових слів.

Слідуйте цим і побачити збільшення органічного трафіку на ваш сайт, що призводить до більш високого рейтингу і підвищення вашого SEO.

Де можна ввести ключові слова у своєму вмісті?

Ключові слова мають бути включені до:

  • Заголовки
  • Субтитри
  • Вступний розділ
  • Тіло статті, що стосується читачів

Після створення статті, розмістіть її на онлайн-платформах і просуньте її, щоб залучити більше читачів, у свою чергу, підвищивши SEO вашого сайту.

Докладніше про ключові слова з довгим хвостом Зв'яжіться з нами .

Але чи відомо вам про важливість використання довгохвильових ключових слів?
Що таке довгострокові ключові слова?
Як ви знаходите відповідні довгострокові ключові слова?
Як збільшити ваш SEO з довгим хвостом ключові слова?
Де можна ввести ключові слова у своєму вмісті?