Що таке хороший рейтинг кліків (CTR) для Пошуку Google?

Велика частина SEO, про яку багато людей не говорять, є рейтингом кліків (CTR) з пошуку Google. Інструменти Google для веб-майстрів дають змогу переглядати рейтинг кліків по всьому веб-сайту, а також певні ключові слова, в яких ви набираєте рейтинг. Це дуже корисно, щоб допомогти вам придумати правильну стратегію SEO. Якщо ви отримуєте високий рейтинг кліків для певних фраз, ви, напевно, знаєте, що ви опублікували корисний ресурс або сторінку. Якщо рейтинг кліків є низьким для ключових слів, які потрібно виконати.

Дуже хороший рейтинг кліків для всього веб-сайту - 5% або вище. Якщо ви можете дістатися до цієї позначки, ви побачите, що багато ключових слів, які ви збираєтеся після цього, будуть добре оцінюватися в пошуку. Якщо рейтинг кліків ближче до 1%, або навіть нижче, ви побачите, що його важко оцінити на першій сторінці пошуку Google. Якщо Google бачить, що шукачі натискають ваш веб-сайт з високим рейтингом, вони впевнені, що ваш сайт є цінним для користувача.

Оскільки рейтинг кліків для вашого веб-сайту збільшується, це майже так, як і середня позиція для пошукових термінів. Є ще кілька стратегій, які я використовую для збільшення середньої позиції пошуку, але це мій секрет для себе і моїх клієнтів. Якщо ви бажаєте підвищити рейтинг у пошуковій системі Google, зверніться до мене за адресою [email protected] оскільки у мене є кілька щомісячних пакетів, які допоможуть вам отримати більше пошукового трафіку, починаючи з сьогоднішнього дня.

Складання творчого змісту та якісних ресурсів не завжди легко. Один з найкращих способів покращити свій CTR - це бути єдиною людиною у вашій ніші або галузі, яка створила контент на певній темі. Якщо ви пишете повідомлення в блозі, яке було написано 20 разів до того, як існує велика ймовірність, що користувачі будуть натискати один з інших ресурсів. Якщо ви пишете повідомлення в блозі про щось дійсно унікальне, ви можете покращити свій рейтинг кліків вище 50%. Насправді, у мене є деякі ресурси, які я опублікував, які мають CTR 75% або 80%, тому що немає інших ресурсів в іншому місці в Інтернеті, пов'язаних з конкретною темою.

Якщо ви є власником бізнесу, ви маєте доступ до всіх видів безкоштовного вмісту кожен день. Щоразу, коли клієнт або клієнт ставить запитання, можна створити вміст на цю тему. Не забудьте вказати точну фразу, яку вони використовують, оскільки це буде така ж фраза, яку вони шукають у Google.