Що таке інтернет-маркетинг | Особливості та суть інтернет-маркетингу

 1. Так хто ж такий інтернет-маркетолог?
 2. Обов'язки інтернет-маркетолога:
 3. Топ курсів по інтернет-маркетингу в Мінську

Інтернет-маркетинг - це комплекс прийомів і методів, спрямованих на ефективне просування товарів і послуг в інтернеті, з метою їх популяризації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу.

До основних інструментів інтернет-маркетингу відносять:

 • сайт;
 • веб-аналітику і стратегію;
 • контекстну рекламу;
 • пошуковий маркетинг (SEO);
 • банерну рекламу;
 • медійну рекламу;
 • просування в соціальних мережах (SMO і SMM);
 • email-розсилки;
 • контент-маркетинг;
 • вірусний, партизанський маркетинг;
 • інтернет-брендинг.

З трендами в пошуковому просуванні 2019 можна ознайомитися тут .

В цілому і загальному, якщо дійсно хочеш добре заробляти на просторах digital - потрібно стати «прошаренним» фахівцем практично у всіх нішах інтернет-маркетингу.

Так, трудовитрати великі. Однак компанії не заощаджують на інтернет-маркетологів. Середня зарплата такого роду фахівця по Мінську - 1100 біл. руб. (Січень 2019). Непогано, правда?

Можна почати прокачувати себе самостійно, через постійний моніторинг digital-новин, вивчення неосяжного обсягу професійної літератури, статей і т. Д. Однак багато - не означає корисно. Доведеться неабияк попихтіти, відбираючи дійсно корисні «крупинки» знань.

Можна піти по більш ефективному і менш час-витратним шляху - спеціалізовані курси. Про те, де навчитися професії інтернет-маркетолога трохи нижче.

Так хто ж такий інтернет-маркетолог?

Сам інтернет-маркетолог - особистість різнобічна. Він і аналітик, і стратег, і креативщик, частково дизайнер, комунікатор, письменник, почасти навіть психолог. Щоб не розбитися об рифи конкурентів, він повинен відчувати себе рибою в океані digital-технологій. Р азбіраться у всіх нішах інтернет-маркетингу. До речі кажучи, наявність сертифікатів Яндекса і Google у молодого фахівця є величезною перевагою для багатьох digital-агентств.

Обов'язки інтернет-маркетолога:

 • маркетингові дослідження інтернет-ринку, ніші, конкурентів;
 • стратегічне планування і веб-аналітика;
 • внутрішній розвиток сайту (або групи сайтів). Іноді потрібно супровід мобільної версії або додатки;
 • медіапланування, робота з інтернет-рекламою (розрахунок бюджетів, настройка реклами, ведення кампаній (або контроль за підрядниками), оптимізація посадкових сторінок, звітність);
 • SEO-оптимізація (SEO-аудити) з метою збільшення органічного трафіку (або контроль за підрядниками);
 • аналіз відвідуваності сайту, конверсій, поведінки користувачів на сайті і т. д .;
 • розробка контент-планів;
 • розробка стратегії SMM-просування;
 • e-mail маркетинг;
 • розробка креативів;
 • звітність по веденню проектів.

Вся діяльність інтернет-маркетолога найчастіше спрямована на лідогенераціі .

Топ курсів по інтернет-маркетингу в Мінську

1. Digital-marketing school . Практична школа інтернет-маркетингу, створена провідним digital-агентством Webmart Group. Тут пропонують якісну освіту нового формату. Практика, практика і ще раз практика. Курс побудований на теорії, що не публікується у відкритих джерела і розроблений на основі десятирічного досвіду компанії успішного існування на Digital-ринку як в Білорусі, так і за кордоном (агентство працює з Росією, США, Великобританією, Австралією, Німеччиною, Латвією та ін.) .

Тривалість курсу становить 6 тижнів (48 астр.год). Курс орієнтований на практику, тому після навчання ви точно зможете самостійно налаштувати Метрику і AdWords, зібрати семантичне ядро, розрахувати CPA, CPO, CPL, ROI та багато іншого. Заняття проходять в зручний час: з 18:30 до 21:30, 2 рази на тиждень.

Викладачі - провідні фахівці з контекстної реклами, SEO, копірайтингу, SMM, веб-аналітиці. Також варто відзначити, що серед співробітників агентства є сертифіковані партнери по навчанню Google (в Білорусі їх всього 5) і Яндекс, які також є викладачами школи.

Також варто відзначити, що серед співробітників агентства є сертифіковані партнери по навчанню Google (в Білорусі їх всього 5) і Яндекс, які також є викладачами школи

Що стосується випускних документів, то після успішного проходження курсу ви здасте на сертифікати фахівця Яндекса і Google і сертифікат Digital-агентства «Webmart Group».

Хлопці також допомагають з працевлаштуванням і пропонують розіслати резюме випускників по більш ніж 100 компаніям-партнерам. При бажанні, можна спробувати свої сили і в самому агентстві.

Вартість курсу 840,00 BYN. З детальною програмою курсу можна ознайомитися тут .

З детальною програмою курсу можна ознайомитися  тут

2. Курс інтернет-маркетингу від комп'ютерної Академії Крок. Навчання триває 9 місяців (136 астр.ч.). Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2 айстр. години. Вартість курсу - 280 руб / міс. Разом 2520,00 BYN за 9 місяців. За ці гроші вас навчать всім основам інтернет-маркетингу: від поняття інтернет-маркетингу до аналітики показників.

Під час навчання пропонують і працевлаштування. По закінченню курсу студенти проводять презентації своїх проектів підсумкової комісії викладачів. Викладачі - діючі маркетологи і інтернет-маркетологи.

Випускні документи, які гарантує школа: Сертифікат компанії АйТі Крок.

Випускні документи, які гарантує школа: Сертифікат компанії АйТі Крок

3. Курс інтернет-маркетингу від АйТі Академії. Курс для початківців інтернет-маркетологів, а також для тих, хто ніяк не пов'язаний з маркетингом і хоче самостійно навчитися просувати сайт, збільшити його відвідуваність, познайомиться з основами програмування і т. Д.

Д

Основні вимоги до кандидатів на навчання: знання ПК на рівні користувача, мати загальні знання в області інформаційних технологій, знання англійської мови (бажано). Хлопці викладають як в Мінську, так і в Гродно. Форма навчання - вечірня. Триває навчання 4-5 місяців (216 уч.ч).

Після навчання ви будете вміти складати медіаплан, аналізувати сайт з точки зору юзабіліті, адаптуватися під мінливі алгоритми пошукових систем, розбиратися в основах верстки та дизайну веб-додатків і т. Д.

Вартість навчання 2008,00 BYN.

4. Курс інтернет-маркетингу від Центру навчальних технологій. На заняттях слухачі об'єднуються в команду і вирішують реальні завдання по SEO, SMM, контент-маркетингу. Тривалість курсу - 40 годин. Ціна - 490,00 BYN. Заняття проходять 2 рази на тиждень по буднях, з 19:00 до 22:00. Є й індивідуальні заняття. Тривалість та ж. Вартість індивідуальних занять - 980,00 BYN.

Програма курсу передбачає введення в інтернет-маркетинг, вивчення будови і принципів роботи пошукової системи, контент і семантичне ядро, основи сайтобудування, ефективність і юзабіліті сайту, введення в SEO, SMM, e-mail маркетинг.

Для ефективного засвоєння теоретичного матеріалу необхідно обов'язкове виконання домашніх завдань вдома (1,5-3 години після кожного заняття).

Повним ходом йде набір на курс по контекстній рекламі. Стартують 11 квітня 2019. Кількість місць обмежена, тому не чекай, дій.

5. Практичний курс інтернет-маркетингу від BelHard. Розмір навчальної групи - 8-11 чоловік, акцент на роботу в команді. Немає ніяких вимог до базових знань слухача.

56 акад.годин теорії і практики. Вартість 570,00 BYN. Навчання проходить в другій половині дня. В ході курсу ви дізнаєтеся як створювати продають сторінки, налаштовувати рекламну кампанію, освоїте SEO та SMM. Викладає курс індивідуальний підприємець, який спеціалізується на малому і середньому бізнесі.

Викладає курс індивідуальний підприємець, який спеціалізується на малому і середньому бізнесі

6. Курс інтернет-маркетингу: просування бізнесу в інтернеті від Академії Webcom. Програма навчання передбачає огляд комплексу інтернет-маркетингу і створення стратегії просування. Курс підходить як для діючих фахівців з інтернет-маркетингу, так і для зовсім новачків (наприклад тих, хто панірує змінити професію).

Курс підходить як для діючих фахівців з інтернет-маркетингу, так і для зовсім новачків (наприклад тих, хто панірує змінити професію)

Навчатися можна як очно, так і дистанційно. Вартість очної підготовки - 749,00 BYN, дистанційною - 429,00 BYN. У цю вартість входять консультації спікера під час курсу, відеозапису занять, домашні завдання і тести.

Після закінчення ви отримаєте сертифікат або диплом про закінчення навчання і довідку держ. зразка.

7. Інтернет-маркетинг від Gusarov Edu. Тримісячний курс для маркетологів. Проходить 2 рази в тиждень по 2 години (в сумі 50 акад.годин). Там вам розкажуть, які вибрати канали просування під ЦА, які бувають формати інтернет-реклами, основні принципи пошукового просування, контекстної реклами, контент і e-mail-маркетингу. Вартість навчання - 700,00 BYN.

Вартість навчання - 700,00 BYN

Удачі в пошуку нових сфер розвитку і реалізації в Digital!

Так хто ж такий інтернет-маркетолог?
Непогано, правда?
Так хто ж такий інтернет-маркетолог?