Що таке Крауд-посилання? | Словник SEO-термінів, СайтАктів

Крауд-посилання (crowd - натовп) - різновид крауд-маркетингу, технологія використання "ресурсу натовпу" в інтересах зовнішньої оптимізації сайтів , Придбання якісних і природних зворотних посилань.

Крауд-маркетинг в сфері лінкбілдінга Крауд-маркетинг в сфері   лінкбілдінга   - відповідь на підвищення пошуковими компанія вимог до натуральності зовнішніх посилань - відповідь на підвищення пошуковими компанія вимог до натуральності зовнішніх посилань. Одночасно було помічено, що посилання з публічних, "народних" проектів типу форумів і соціальних мереж розглядаються пошуковими алгоритмами як більш природні і якісні.

Генеральне вимога - щоб посилання на цільовий ресурс виглядала як природний шаринг (Share), призначений для користувача обмін корисною інформацією і ніяк не нагадувала комерційну рекламу.

Тут крауд-посилання можна визначити як різновид нативной реклами.

Джерелами крауд-посилань можуть бути, в тому числі і посилальні біржі Джерелами крауд-посилань можуть бути, в тому числі і   посилальні біржі   , Автоматичні агрегатори , Автоматичні агрегатори. Які вже вловили віяння часу і надають клієнтам новий продукт - крауд-посилання на популярних форумах, що проставляються реальними активними форумчанами.

Альтернативним шляхом придбання крауд-посилань можуть бути спільноти веб-майстрів Альтернативним шляхом придбання крауд-посилань можуть бути спільноти   веб-майстрів   , Які обмінюються вихідними цитатами на взаємовигідній основі , Які обмінюються вихідними цитатами на взаємовигідній основі.

При будь-якому підході крауд-лінкбілдінг не можна назвати ні простим, ні недорогим способом придбання зовнішніх цитувань. Завжди потрібно додаток істотних зусиллі і часу для формування природних умов появи посилання, щоб пошуковики не визначили спам.