Що таке Лендінг Пейдж і його переваги

  1. Що таке Лендінгем Пейдж
  2. Особливості посадкової сторінки
  3. Як створити ефективну сторінку приземлення

Сьогодні практично у кожної компанії є власний сайт. Інтернет-магазин, корпоративний ресурс, інформаційний портал - формат може бути будь-який, але все ж основною метою будь-якого з них є залучення клієнтів. Але сам по собі сайт - це половина справи, велику роль в будь-якому бізнесі грає конверсія.
Це цільові дії користувачів - покупка, оформлення замовлення, підписка, реєстрація, обіг в компанію, участь в опитуванні та інші ефективні дії. Лендінгем Пейдж має переваги перед іншими майданчиками.

Що таке Лендінгем Пейдж

Що таке Лендінгем Пейдж

Користувач потрапляє на ресурс через результати видачі пошукових систем, по контекстній рекламі, з соціальних мереж, блогів форумів, дощок оголошень, в результаті поштової розсилки, і посиланнях з інших сайтів, на розміщення і просування яких витрачається більша частина бюджету. Після переходу користувач повинен потрапляти на таку сторінку, яка буде залучати і мотивувати до дій. Це і є Лендінгем Пейдж - сторінка приземлення, посадкова сторінка.

Сторінка приземлення (посадковий, цільова, що продає сторінка, landing page, «посадка», «Лендінг», сторінка захоплення) - це саме та сторінка, на яку буде приходити користувач зі всіх посилань рекламного трафіку. Проведені дослідження і опитування показують, що ефективна і правильно оформлена сторінка приземлення істотно підвищує конверсію ресурсу. Тобто за допомогою Лендінгем Пейдж відвідувачі сайту значно частіше конвертуються в клієнтів компанії.

Особливості посадкової сторінки

Особливості посадкової сторінки

Лендінгем Пейдж розташовується окремо від усього іншого ресурсу, вона не містить банерів або навігації. Дизайн, наповнення, інформація - все елементи посадкової сторінки служать одній меті - залучити, захопити увагу користувача і змусити його зробити конкретну дію. Головною деталлю сторінки приземлення є заклик до дії, відкритий або завуальований.

Яскравий дизайн, що запам'ятовується, покрокові інструкції, графічні елементи, наявність кнопок швидкого переходу, короткі і ємні слогани - все це дає можливість мотивувати відвідувача.

Сторінка приземлення створюється для одного товару, послуги або заходи. Наприклад, при проведенні широкомасштабної акції, просуванні нового продукту компанії або при створенні незвичайного сервісу.

У сучасному онлайн світі Лендінг Пейдж - це досить популярний інструмент для підвищення конверсії, ним користуються багато власників ресурсів по всій планеті. У нашій країні цільові сторінки тільки починають набувати таку затребуваність, і ще не всі уявляють потужний ефект цього інструменту.

Як створити ефективну сторінку приземлення

Як створити ефективну сторінку приземлення

Вибравши товар для просування, потрібно створити цільову сторінку спеціально для цього продукту. На сторінці розмістіть фотографію або зображення, інформативний текст, параметри або характеристики, відгуки задоволених покупців. Чудовим доповненням буде відеоролик, короткий і яскравий. Дизайн повинен привабливим, але ненав'язливим. Можна використовувати спливаючі вікна, що випадають списки або слайдери. Гарним доповненням будуть кнопки - підсвідомість людини саме буде підказувати натиснути одну з них.

Готову сторінку потрібно налаштувати для приземлення відвідувачів з рекламного трафіку, і практично відразу можна буде оцінити ефективність створеної Лендінг Пейдж. Надалі потрібно експериментувати, використовуючи функцію A \ B спліт тестування: міняти контент, ролики або слогани, підбирати різні колірні оформлення і міняти заклик до дії. Це дасть можливість вибрати найбільш вдалий варіант посадкової сторінки, яка буде відрізнятися найвищою конверсією.

Ідеальна сторінка приземлення - це запорука високої конверсії і, як наслідок, підвищення доходу власника. Якісну посадкову сторінку створюйте за допомогою конструктора із створення Лендінгем сторінок Lpg.tf. Зрозумілий конструктор Лендінг Пейдж дає можливість за короткий час зробити ефективну сторінку приземлення спеціально для конкретної компанії. А якщо немає часу або бажання займатися створенням, то скористайтеся послугами фахівців Lpg.tf, які професійно і швидко зроблять ефективний Лендінг.


Створіть Лендінгем Пейдж зараз