Що таке манімейкінг? | Словник SEO-термінів, СайтАктів

Манімейкінг - усталений термін, який позначає процес заробляння грошей в інтернеті різними способами. Дослівно перекладається як «роблення грошей» (від англ. Money - гроші, making - робити, створювати). Від фрілансу манімейкінг відрізняється саме онлайн-спрямованістю заробітку, а від звичайного бізнесу - орієнтованістю на приватних осіб.

Вважається, що для того, щоб заробляти гроші онлайн, необхідно мати наявність вільного часу і доступ в інтернет. Все інше залежить від обраної ніші і способу заробітку, а також рівня знань і навичок.

СЕО-просування. Один з найбільш затребуваних способів заробітку в інтернеті. Являє собою розкручування сайтів під пошукові системи і, відповідно, залучення з їх допомогою нових клієнтів. Фахівець, який займається СЕО-просуванням СЕО-просування , Повинен добре розбиратися в алгоритмах робота яндекса і google .

Копірайтинг. Робота над створенням текстового контенту під потреби бізнесу. Виділяють СЕО-копірайтинг, LSI-копірайтинг і продає копірайтинг Копірайтинг . Рівень заробітку визначається вартістю за тисячу знаків тексту, або показниками конверсії , Як у випадку з продають копірайтінгом. Для новачків існують спеціальні біржі контенту, на яких вони можуть виставляти готові статті, або шукати замовника для наповнення сайтів контентом.

Трейдинг. Спекулятивний метод заробітку, заснований на отриманні прибутку з різних форм інтернет-торгівлі. До цього способу манімейкінга можуть ставитися операції з цінними паперами, торгівля на валютних і товарних ринках, бінарні опціони і т.д.

Інфобізнес. Заробіток на упаковці і поширенні інформації. Це можуть бути різні навчальні програми, вебінари, онлайн-курси або друковані матеріали. Причому людина, яка заробляє гроші на Інфобізнес може продавати як свої знання, так і упаковувати знання і навички інших людей.

Партнерські програми. Спосіб заробітку, організований за принципом піраміди, коли учасник отримує гроші за активне залучення інших людей до якого-небудь товару чи послуги. Не маючи свого сайту, учасник партнерської програми може рекламувати товари і послуги за допомогою профілю в соціальних мережах або на форумах, в своєму блозі Партнерські програми , В онлайн іграх, а також в інтернет-казино.

Таке явище як манімейкінг може приносити істотну користь не тільки користувачам інтернету, але і бізнесу. По-перше, для вирішення деяких завдань багатьом компаніям невигідно звертатися в професійні агентства. На різних майданчиках фрілансу завжди можна знайти підрядника, який зробить ту ж роботу за менші гроші. Правда є ризик отримати неякісну роботу, тому потрібно дуже уважно підходити до вибору фрілансера.

По-друге, за допомогою інтернет-користувачів, що бажають заробити, можна знаходити альтернативні способи просування компанії і пошуку клієнтів. Наприклад, розміщення партнерської програми в популярному блозі або замовних відгуків про компанії на тематичних форумах.