Що таке місцевий SEO маркетинг?

У 2016 році пошук мобільних пристроїв остаточно затьмарив кількість пошуків на робочому столі

У 2016 році пошук мобільних пристроїв остаточно затьмарив кількість пошуків на робочому столі. Інтернет-споживачі, особливо ті, що знаходяться на мобільних пристроях, можуть шукати місцеві магазини та компанії. Розробка та запуск локальної маркетингової стратегії SEO допоможе отримати бізнес перед якісним потенціалом. Але як ви можете почати місцеві SEO маркетинг? Розглянемо наступні покажчики з D6, провідного SEO компанії в Далласі при отриманні вашого сайту оптимізований для місцевого маркетингу SEO.

По-перше, ви хочете зробити свій сайт більш мобільним. Google зараз індексує сайти на основі сторінок сайту, оптимізованих для мобільних пристроїв. Таким чином, якщо у вас є мобільна версія вашого сайту та версія вашого веб-сайту для настільних ПК, Google буде ранжувати ваш мобільний сайт перед сторінками робочого столу. Якщо у вас є тільки дружній сайт, не хвилюйтеся; Ваші сторінки все ще будуть ранг. Проте, ви втратите свої позиції на конкурс, оптимізований для мобільних пристроїв. Оскільки більшість локальних пошуків відбувається на мобільних пристроях, ваші клієнти не матимуть хорошого досвіду на вашому сайті. Дослідження показують, що відсутність зручності для мобільних пристроїв змусить глядача негайно залишити веб-сайт.

D6, a SEO компанії в Далласі може швидко отримати швидкий і зручний для мобільних пристроїв сайт для нового алгоритму рейтингу Google. Крім того, D6 буде проводити дослідження ринку вашої галузі та ваших клієнтів, і дізнатися, які ключові слова ваш сайт повинен почати включення в місцеву стратегію маркетингу SEO. Дослідження ключових слів повинні бути одним з основних принципів процвітаючої локальної маркетингової стратегії SEO. Але стратегії ключових слів і алгоритми пошукових систем часто змінюються, і важко утримуватися, якщо ви не є експертом.

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був високим для місцевих пошуків, вам потрібно вкласти багато часу і зусиль у маркетингову стратегію SEO. Як власник бізнесу, ви, мабуть, не маєте часу робити це самостійно. Крім того, SEO-маркетинг - це навик, який вимагає знань і знань. D6, провідний SEO компанії в Далласі , робить його роботу, щоб отримати відповідні і сучасні знання в екосистемі SEO. Зв'яжіться з D6 сьогодні і подивіться, як вони можуть отримати ваш сайт для місцевих пошуків.


Джерела:
https://www.stonetemple.com/mobile-vs-desktop-usage-study/
https://moz.com/blog/category/local-seo