Що таке рерайт - Заробіток в інтернеті

  1. Що таке рерайт Подробиці Переглядів: 26471 Багато намагаються почати заробіток в інтернеті за допомогою...
  2. Основні правила рерайта
  3. види рерайта
  4. Найпопулярніші теми для рерайта
  5. Скільки коштує рерайт?
  6. Де найкраще продати статтю.

Що таке рерайт

Подробиці Переглядів: 26471

Багато намагаються почати заробіток в інтернеті за допомогою написання статей стикаються з такими питаннями, як що таке рерайт і копірайт, як написати продаваний текст, як зробити якісний рерайт і так далі Багато намагаються почати заробіток в інтернеті за допомогою написання статей стикаються з такими питаннями, як що таке рерайт і копірайт, як написати продаваний текст, як зробити якісний рерайт і так далі. У цій статті я розповім Вам про всі тонкощі рерайта. Почнемо ж з визначення цього слова. Рерайтінг - це переписування чужого тексту своїми словами. А значить, рерайт - це чужий текст, написаний своїми словами. Про те, що таке копірайт ми писали в нашій статті - посилання .

Рерайтінг дуже затребуваний в наш час, у зв'язку зі зростанням популярності інтернет сайтів. Власники новинних проектів затребувані в постійному оновленні, а самому робити це практично не реально. Ось і доводиться користуватися послугами рерайтерів і копірайтерів. Ну а вже якщо Ви самі є власником такого сайту, то писати якісний рерайт просто необхідно

Основні прийоми і методи рерайтинга

При написанні рерайта, раджу користуватися основним методами і прийомами.

1. Використання синонімів.

Це, мабуть, найголовніше правило рерайта, підбір якісних синонімів. Для цього можете використовувати словник синонімів російської мови.

наприклад проект словник-сінонімов.рф , Пропонує більше 50 варіантів синонімів слова книга, у слова кабан знайшлося більше 10 синонімів.

Звичайно, я не виключаю, що Ви і самі зможете підібрати синоніми, але зайва допомога інтернету не завадить.

2. Переклад прямої мови в непряму і навпаки.

Тут все просто, шкільні знання російської мови повинні Вам допомогти.

Наприклад, вираз: «Олег сказав:« Сьогодні я не вчуся »», можна сміливо замінити виразом «сьогодні Олег говорив, що він не вчитися».

3. Переміщення абзаців.

У деяких текстах, можливо, поміняти абзаци або пропозиції місцями, але при цьому стежте за тим, щоб літературний сенс тексту не спотворився.

4. Видалення слів і пропозицій не несуть смислового навантаження.

Тут, я думаю, теж питань не виникне, якщо Ви вважаєте, що дана пропозиція не зовсім доречно, і в тексті можна обійтися без нього, то сміливо позбавляйтеся.

5. Додавання нових слів і визначень.

Спробуйте зробити статтю більш яскравою і барвистою. Наприклад, пропозиція «На столі стояв квітка», можна замінити на «На невеликому столику знаходився прекрасна квітка».

6. Заміна написання цифр, дат, одиниць вимірювань.

Наприклад, в тексті є фраза «5.05.1994 року о 17-00 Андрій вийшов з дому» міняємо на «п'ятого травня 94 року, рівно о 5 годині вечора Андрій вийшов з дому». Або ж маючи вираження «1км. кабелю », міняємо його на« один кілометр кабелю ».

7. Зміна структури пропозицій.

Намагайтеся не використовувати великі пропозиції в своєму тексті, і навпаки занадто маленькі теж. Якщо в початковому тексті є пропозиція: «У наш час, єдино правильним способом написання статті в інтернеті, є глибоке пізнання людини в основах рерайта, не забуваючи при цьому про орфографії, пунктуації та інших правилах російської мови» з даної пропозиції можна зробити 2 простіших : «Єдино правильним способом написання статей в інтернеті в наш час є рерайт. Так само не варто забувати про правила російської мови: граматики, пунктуації і так далі. »Так само можна, навпаки об'єднувати маленькі пропозиції на великі.

8. Заміна дієслів іменниками.

Наприклад, вираз «Єгор вирішив піти гуляти», ми можемо замінити на вираз «Єгор прийняв рішення здійснити прогулянку».

9. Використання пасивного стану.

Знову ж шкільні спогади про російською мовою повинні стати в нагоді. Пропозиція «Андрій відмінно виконував танець» міняємо на «Танець був відмінно виконаний Андрієм».

10. Вставка коментарів.

Дуже корисний метод рерайта, вставляємо підходящі за змістом коментарі до статті, роблячи її більш цікавою і різноманітною. Наприклад «Причиною поразки московського ЦСКА стала невиразна гра в обороні» додаємо сюди який-небудь коментар і отримуємо: «Причиною поразки московського ЦСКА стала невиразна гра в обороні. З цього приводу футбольний експерт В. Ловчев висловився в своєму твіттері про помилку з поспішної зміною тренера ».

Існує, звичайно ж, ще величезна кількість прийомів зміни тексту, я лише спробував виділити основні з них.

Основні правила рерайта

Звичайно ж, як і у будь-якого іншого написання тексту, у рерайта є свої правила, яких варто дотримуватися. Наведу список основних правил рерайта:

1. Перше правило рерайта, воно ж і найголовніше, автор не повинен міняти сенс статті і спотворювати його. Завжди дотримуйтесь це правило.

2. Відсутність граматичних і пунктуаційних помилок. Завжди перевіряйте свій текст, перед тим як продати його. Наявність таких видів помилок в рерайті може негативно позначитися на Вашу репутацію.

3. Літературна і логічну побудову статті. Стаття повинна бути легко читається, всі пропозиції та абзаци повинні йти в логічному порядку.

4. Мінімальна кількість води. Не варто далеко відходити від заданої теми, все повинно бути чітко і по справі.

види рерайта

Існує кілька видів рерайта. Їх швидше придумали самі рерайтери і замовники статей, але в темі про рерайті обов'язково варто їх торкнутися і докладно розповісти про них. Отже, наведу приклад 4 основних видів рерайта:

1 вид. Поверхневий рерайт, так само багато хто називає його простим рерайтом (нескладний рерайт). Простий рерайт не має будь-які цінні папери. Просто слова в тексті замінюються синонімами, наприклад, можна просто замінити кожне 5 слово в тексті синонімом і ми отримаємо простий рерайт. Такий рерайт в основному виконується початківцями рерайтерами, або тими хто не збирається особливо напружуватися роблячи рерайт. Вартість його дуже низька, та й високу потребу в даному виді рерайта не спостерігається. 0,1-0,4 у.о. за 1000 символів, дорожче Ви навряд чи продасте такий текст. Ознаки такого рерайта - це невисока унікальність тексту ( Що таке унікальність тексту ), Відступу від головної теми тексту і т.п.

2 вид. Рерайт середньої складності (серйозний рерайт) - це що щось середнє між поверхневим і глибоким рерайтом. В основному виконується користувачами, які ознайомилися з правилами та методами рерайта, але ще не досягли певного рівня написання тексту. За такої рерайт автори просять досить таки багато, а покупці навпаки хочуть купити його за ціною поверхневого рерайта. Ознаки такого рерайта: відносно висока унікальність тексту (90-95%), відсутність граматичних і пунктуаційних помилок, але при цьому текст сируватий.

3 вид. Глибокий рерайт, професійний рерайт, складний рерайт. Даний вид рерайта виконують автори, що працюють в рерайтинг не менше півроку. Найчастіше такі автори вже мають свого замовника, для якого пишуть статті з певної тематики, в якій вони прекрасно розбираються. Ціна за такий рерайт може починатися з 2 у.о. за 1000 символів, і доходити до 10-20 у.о. Ознаками такого рерайта є відсутність будь-яких видів помилок, літературно грамотно побудований текст, опис теми, в якій автор має особистий досвід.

4 вид. Технічний рерайт, автоматичний рерайт. Даний рерайт не несе ніякої користі і використовується для наповнення сайтів, які не несуть ніякого смислового навантаження. Даний рерайт не читабелен. Для написання такого виду рерайта використовуються в основному програми по рерайтінгу, або ж просто перекладений за допомогою програми текст.

5 вид. Seo-рерайт. Рерайт заточений під певний ключ (запит), такі види рерайта пишуться в основному для просування сайтів по ключових запитах в пошукових системах. Стаття може бути не дуже корисна для користувача, але пошукові машини через правильного використання ключових слів, можуть поставити її в топ.

Найпопулярніші теми для рерайта

Природно все початківці рерайтери задаються питанням, а які ж теми для рерайта будуть найпопулярнішими найбільш продаваними і найдорожчими.

Отже, найбільш затребувані, а значить і найпопулярніші статті наступних тематик:

- Будівельна тематика

- Теми про секс

- Медичні теми

- Туризм

- Фінанси

- Бізнес

- Автомобілі

Перераховані вище тематики так само є і найбільш продаваними, зважаючи на їх високу затребуваність. Величезною затребуваністю так само користуються новинні тематики, тобто те що сталося зовсім недавно, але такі статті потрібні лише певний період часу.

Найдорожчими статтями для рерайта є:

- Заробіток і бізнес

- Теми про секс

- Фінанси

А взагалі краще писати саме по тій темі, в якій Ви найкраще розбираєтесь, а замовник згодом знайдеться.

Скільки коштує рерайт?

Ну і, звичайно ж, як же не обійтися без питання вартості рерайта. Всі тексти продаються за ціною за 1000 символів без пробілу. Ціни на рерайт сильно відрізняються у багатьох замовників. Основні властивості рерайта, які впливають на його ціну це:

- Якість рерайта

- Репутація рерайтера

- Тематика рерайта

- Обсяг статті

- Час на виконання статті.

Ну а в цілому ціни на рерайт починаються з позначки в 10 рублів за 1000 символів, а максимальної ціни ніде немає.

Де найкраще продати статтю.

Ознайомитися з кращими проектами з продажу і покупки статей Ви можете на нашому сайті в розділі Заробіток на статтях а про те як саме продавати статті і заробляти на цьому Ви можете прочитати в нашій статті .

Вам буде цікаво

Скільки коштує рерайт?