Що таке SEO і як зробити веб-позиціонування в 2018 році? [Відео]

 1. Що таке SEO?
 2. Білий капелюх SEO проти Black Hat SEO
 3. Цілі SEO
 4. 1. Що вміст простежується і зрозумілий для пошукових систем.
 5. 2. Користувач знаходить відповідний вміст, пов'язаний з його запитом.
 6. 3. Під час візиту користувач має задовільний досвід користувача .
 7. 4. Що зміст є достатньо актуальним для залучення посилань.
 8. 10 найважливіших факторів SEO для позиціонування веб-сторінки
 9. 1. Тег заголовка
 10. 2. Довжина вмісту
 11. 3. Швидкість завантаження
 12. 4. Визначення і позиція
 13. 5. Повноваження сторінки
 14. 6. Влада домену
 15. 7. Актуальність посилань
 16. 8. Трафік і досвід користувачів
 17. 9. Чуйний і мобільний досвід
 18. 10. Оригінальний вміст
 19. SEO Супер-міфи
 20. 1. Враховуйте, що чим більше трафіку, тим краще
 21. 2. Напишіть вміст для пошукових систем
 22. 3. Аналіз "точних" ключових слів
 23. 4. Напишіть довготривалий вміст (або будь-який інший "тренд")
 24. 5. "Я знаю свою справу, я знаю, які ключові слова використовують користувачі"
 25. 6. Для побудови посилання достатньо зробити якісний контент
 26. Як має бути стратегія SEO?
 27. Сайт: Технічна SEO та SEO На сторінці
 28. Зміст: аналіз ключових слів
 29. Мережа: SEO Off Page
 30. Висновки
 31. Чи було зрозуміліше, що таке SEO і чому це так важливо для вашого бізнесу? Ви б додали фактор позиціонування...

Коли ми говоримо про оптимізацію позиціонування в пошукових системах (скорочено SEO), ми цілком зрозуміли, яка його мета: наші сторінки виходять на перші позиції, коли користувач шукає певні слова, пов'язані зі змістом цих сторінок.

Що не завжди так зрозуміло, з чого дійсно складається SEO, що можна зробити, що не може (або не повинно) бути зроблено, і, в принципі, як виконувати SEO і які інструменти можна використовувати і як досягти зазначеної мети ,

До цього додано, що сфера SEO була розширена протягом багатьох років, від дуже механічного і "робототехнічного" процесу, в якому основна увага приділялася задоволенню вимог трекерів, поки це не стало процесом набагато більш креативні і "людські", в яких прима сприяє користувальницькому досвіду .

Наразі SEO більше не може бути обмежена набором дій, які виконуються ізольовано і довільно в будь-якому порядку, але повинні дотримуватися заздалегідь встановленої та цілеспрямованої стратегії, на додаток до отримання перших позицій, у залученні відвідувань від кваліфікованих користувачів, які є частиною нашого цільової аудиторії та вирішення їхніх потреб.

Ця стаття прагне вийти за рамки просто пояснити, що таке SEO, що це таке і як це зробити , поклавши трохи порядку у всьому цьому maremágnum концепцій, методів, стратегій і інструментів, які відповідають теперішній концепції і тенденції SEO.

[clickToTweet tweet = "Що таке SEO і чому так важливо подолати свою конкуренцію? 10 Найважливіші фактори SEO" quote = "Що таке SEO і чому так важливо подолати конкуренцію? Ще 10 SEO факторів важливо "]

Що таке SEO?

Здійснюючи швидкий пошук Google по тому, що таке SEO, ми виявимо, що більшість визначень зосереджується на двох аспектах:

Отримати перші позиції в органічному пошуку користувачів (тобто без урахування спонсорованої або оплаченої реклами).
Опис найбільш релевантних факторів, що впливають на позиціонування веб-сторінки .

Незважаючи на те, що вони також називають досвід користувачів і важливість, що все частіше має для пошукових систем, вони не йдуть набагато детальніше, ніж мати швидкий і простий в навігації веб-сайт, і мати якісний контент.

Загалом, ці визначення ґрунтуються на класичному погляді SEO, в якому пошукачі відстежують і індексують сторінки на основі набору параметрів, в яких головну роль відігравали узгодження ключових слів і кількість вхідних посилань.

Це не те, що ці параметри тепер втратили все це значення, але в даний час пошукові системи набагато більше, ніж просто колекціонери веб-сторінок і лічильники ключових слів і вхідні посилання.

І ми повинні дуже чітко зрозуміти, що таке, з сучасними технологіями, SEO і що ми можемо зробити, щоб користувачі могли відвідувати наші сторінки і, головне, бути задоволені ними і не шукати інших сторінок.

Вас також може зацікавити:

SEO Керівництво для WordPress

Як отримати зворотні посилання або зовнішні посилання

Як зробити аудит SEO

У цьому контексті, як ми можемо визначити, що таке SEO?

Замість використання концепцій (наприклад, збільшення швидкості перегляду, розміщення на найвищих позиціях або вхідних посилань), які фактично використовуються для вимірювання ефективності нашого SEO, наступне визначення зосереджує дії SEO навколо потреб і Поведінка користувача:

SEO - це набір стратегій, необхідних нам, щоб легко знайти користувачів, які шукають те, що ми можемо запропонувати їм "

Що підкреслює це визначення SEO полягає в тому, що веб-сайт, оптимізований для органічного пошуку, повинен відповідати потребам користувача і бути адаптованим до їх поведінки. Недостатньо, щоб перший вийшов для певних ключових слів.

Коли ми говоримо про оптимізацію позиціонування в пошукових системах (скорочено SEO), ми цілком зрозуміли, яка його мета: наші сторінки виходять на перші позиції, коли користувач шукає певні слова, пов'язані зі змістом цих сторінок

SEO та користувальницький досвід (UX): нероздільний біном

Як і будь-яка стратегія , SEO не має фіксованої моделі виконання, але повинна адаптуватися до характеристик як користувача, якого ми хочемо знайти, так і умов сектора, до якого ми збираємося (тобто, конкуренції, тих, які пропонують щось схоже на нас).

Так, існуватимуть деякі загальні вказівки, з методами та SEO інструменти що ми побачимо в цій статті, але нам доведеться пристосуватися до обставин кожного випадку. Інакше кажучи: універсального "рецепта SEO", який завжди працює.

Тепер давайте подивимося, які цілі SEO і які найбільш важливі фактори веб-позиціонування, які ми повинні розглянути в особі Google.

Все це змусить вас побачити, що робота a SEO консультант Нелегко і тренуватися в цій дисципліні - це те, що вимагає багато часу.

Крім того, щоб побачити результати стратегії SEO потрібно мінімум часу, щоб побачити результати. Це одне з перших речей, про які ми розповідаємо студентам SEO курс у Валенсії u Онлайн.

Білий капелюх SEO проти Black Hat SEO

Google має a Керівництво з оптимізації і рекомендації щодо якості веб-майстрів з рекомендаціями та передовим досвідом, які ми повинні дотримуватися, щоб оптимізувати розташування веб-сторінок.

Вона також включає ті практики та методи, які не слід виконувати, оскільки Google вважає, що вони відволікають від якості та достовірності результатів пошуку, оскільки вони можуть бути оманливими для користувача.

Дотримання цих рекомендацій відокремлює два способи розуміння SEO:

Білий капелюх SEO , який слідує кращим практикам, рекомендованим компанією Google, на користь користувацького досвіду.

Black Hat SEO , який ігнорує ці рекомендації і застосовує методи, які штучно підштовхують веб-сторінку до найвищих позицій.

Розмежування між SEO та Black Hat SEO не завжди зрозуміло і призвело до появи третьої ролі, Seo Hat SEO , яка була б SEO Hat, яка використовує час від часу і в дуже контрольований спосіб, деякі техніки Black Hat SEO, щоб отримати невеликий додатковий сплеск позиціонування.

При використанні SEO-технологій Grey Hat SEO або Black Hat SEO ми ризикуємо виявити Google (і щоразу, коли це буде краще), і ми несемо штраф, а не позиціонуємо наші сторінки.

Найгірше те, що після покарання це ускладнено і вимагає багато часу, щоб залишити його, щоб повернутися до нормального становища

З цієї причини ми повинні використовувати тільки методи SEO White Hat, засновані на рекомендаціях Google, і залишити інші техніки Black Hat як об'єкт експерименту та дослідження для кращого розуміння функціонування алгоритмів пошуку.

З цієї причини ми повинні використовувати тільки методи SEO White Hat, засновані на рекомендаціях Google, і залишити інші техніки Black Hat як об'єкт експерименту та дослідження для кращого розуміння функціонування алгоритмів пошуку

Основні відмінності між SEO Hat і Black Hat SEO

Цілі SEO

Як ми бачили з звичайними визначеннями SEO, більшість часу цілі SEO описуються з концепцій, що використовуються для вимірювання ефективності використовуваних стратегій.

Проте, зосередження на цих технічних аспектах означає, що ми втрачаємо наголос на те, що дійсно важливо в SEO: досягайте нашого цільового користувача і залучаєте його .

Це не означає, що ці дані або значення не мають корисності.

У них є, і багато, але вони не є метою SEO, а результатом правильного застосування різних стратегій SEO.

Подивимося приклад, щоб проілюструвати це.

Якщо ми зробимо пошук «маркетинг і веб» , перші позиції займуть сайт www.marketingandweb.es і кілька його соціальних профілів.

Чи означає це, що вони добре розташовані?

Ми можемо зробити той самий експеримент з нашим ім'ям і прізвищем.

Якщо у нас є профілі в соціальних мережах і навіть блог з нашим повним іменем, цілком імовірно, що вони також відображаються на найвищих позиціях або, принаймні, на першій сторінці ...

Тобто, не зробивши нічого, ми "позиціонували" себе.

Хоча ці приклади трохи змушені, оскільки користувачі зазвичай не шукають бренди або імена, а більш складні фрази, вони слугують для того, щоб показати, що занадто спрощено обмежити завдання SEO з'явитися на перших позиціях, а це не відображає його справжню сферу.

SEO в основному обертається навколо трьох цифр :

Користувач

Зміст

Шукачі .

Тому вони повинні бути включені в цілі:

1. Що вміст простежується і зрозумілий для пошукових систем.

Ця мета включає в себе всі ті дії, спрямовані на полегшення відстеження та індексації сторінок нашого сайту .

Як знати структуру та організацію веб-сайту, так і диференціювати та ідентифікувати різні частини змісту кожної сторінки.

Ця мета буде охоплена головним чином технічною SEO та SEO на сторінці ,

2. Користувач знаходить відповідний вміст, пов'язаний з його запитом.

Можливо, частина SEO, яка менш зрозуміла, тому що вона включає в себе оцінку і оцінку аспектів, які є досить суб'єктивними і не завжди легкими для виявлення, наприклад, які потреби користувач, як він шукає те, що йому потрібно, або як поліпшити і диференціювати від подібного контенту з конкуренції.

Ця мета була б частиною SEO On Page, аналізу ключових слів і контент-маркетинг ,

3. Під час візиту користувач має задовільний досвід користувача .

Інший аспект складного аналізу та оцінки, оскільки він обумовлений власною особистістю користувача, його попереднім досвідом, його очікуваннями і навіть його емоціями.

Тому необхідно мати профіль цільової аудиторії, щоб знати їх смаки та уподобання.

Відвідування цієї мети - це поперечна задача, яка впливає на весь сайт, від його дизайну, структури та конструкції, а також легкості та швидкості навігації по її сторінках.

Тип формату контенту (відео, текст, зображення, стиль написання) також впливає на досвід користувача, беручи до уваги, що, наприклад, будуть користувачі, які віддають перевагу одному чи іншим.

4. Що зміст є достатньо актуальним для залучення посилань.

Ця мета може розглядатися як наслідок другої мети, роблячи зміст відповідним для користувача, але орієнтований на отримання вхідних посилань, які покращують репутацію веб-сайту.

Загалом, створення вмісту, що відповідає користувачеві, також привертає вхідні посилання ( приманка каналів ) з інших веб-сайтів з відповідними темами, але також необхідні конкретні дії отримувати вхідні посилання або зворотні посилання ( будівництво посилання ). Ця мета буде охоплена головним чином SEO Off Page .

У резюме:

У резюме:

10 найважливіших факторів SEO для позиціонування веб-сторінки

Чи знаєте ви, що фактори SEO?

В основному це ряд елементів, які Google враховує при визначенні сторінок, які будуть відображатися в перших результатах пошуку Google.

Було написано різні статті про 200 найважливіших факторів SEO. Але правда в тому, що їх більше.

Але не хвилюйтеся, ми намагалися зібрати 10 факторів ( на основі нашого особистого досвіду ), на які ви повинні приділяти більше уваги, якщо ви зацікавлені в знанні Як розмістити мій сайт на перших місцях Google ,

1. Тег заголовка

Тег заголовка - це назва, що з'являється в результатах Google кожного разу, коли ми шукаємо вміст, що найвідоміше як мета-заголовок.

Оскільки Google читає зліва направо, одна порада полягає в тому, щоб додати ключове слово, яке ми хочемо розташувати, наскільки це можливо зліва.

2. Довжина вмісту

Чи має значення довжина вмісту для позиції в Google?

Це залежить, в маркетингу і в SEO немає нічого абсолютного, і це повинно бути зрозуміло.

Що потрібно зробити, це відповісти на пошук користувача .

Якщо з статтею на 1000 слів ми вирішили проблему, яку ви мали, чому писати 4500 слів?

Саме тому дуже важливо знати намір користувача пошуку .

3. Швидкість завантаження

Швидкість завантаження є одним з факторів, що Google надає більше значення . Чи чуєте ви знаменитий індекс Google Mobile First?

Навігація на мобільних пристроях стала пріоритетом для Google.

Насправді, сам факт, що веб-сторінка повільно завантажується більше, ніж в середньому, призводить до втрати продажів, оскільки користувачі "втомлюються" чекати і переходити на іншу веб-сторінку, щоб купити.

Якщо ви не хочете втрачати продажі або потенційних клієнтів, ви повинні взяти до уваги цей фактор SEO.

4. Визначення і позиція

Як згадувалося на початку, важливо включити ключове слово на початку назви, але також рекомендується:

 • Включіть основне ключове слово в перші 100 слів.
 • Включіть ключове слово в деякі Н2 і Н3, а також їхні варіації.
 • Ви повинні взяти до уваги, скільки разів ключове слово повторюється в тексті (це називається щільністю, а ідеальним є робити це природно і повторювати лише від 1 до 1,5%)

5. Повноваження сторінки

Це один з найважливіших факторів SEO, тут необхідно диференціювати два поняття:

 • Авторизація сторінки.
 • Повноваження домену.

Важливо, що ви знаєте, як розрізняти ці дві термінології, тому що кожна сторінка має іншу версію сторінки , тоді як повноваження домену є звичайною.

Звичайно, тепер вас запитають: а як збільшити авторитет сторінки?

Ви повинні працювати над стратегією зовнішніх зв'язків і сильною внутрішньою стратегією зв'язування, яка вказує на цю сторінку і отримувати хороший кваліфікований трафік.

6. Влада домену

Я вже ввів цей фактор SEO раніше, щоб ви могли зрозуміти різницю між цими двома поняттями, але авторитет домену також є елементом, який ви повинні враховувати при SEO.

Рекомендація, яку я можу дати вам, полягає в тому, що ви отримуєте довідкові зворотні посилання великих доменів авторитетів.

7. Актуальність посилань

Ми не тільки повинні зосередитися на отриманні належних повноважень домену (DA) і повноваженнях сторінок (PA), але також повинні враховувати якість посилань .

Як бачите, багато хто з факторів пов'язані між собою, і коли ми працюємо один, то опосередковано ми працюємо й інші.

Найбільш ефективний контент для отримання якісних посилань

8. Трафік і досвід користувачів

Нам потрібно залучити кваліфікований трафік, і користувальницький досвід при відвідуванні нашого веб-сайту хороший.

Деякі з елементів, для яких ми повинні працювати, будуть:

 • Тривалість часу, який людина витрачає на нашому сайті під час пошуку.
 • Показник відмов
 • CTR

9. Чуйний і мобільний досвід

У багатьох секторах мобільні пошуки вже перевершують комп'ютерні пошуки, тому ми повинні мати повністю чуйний дизайн і мобільний досвід користувача, який переглядає наш сайт, дуже добре.

10. Оригінальний вміст

Google штрафує дубльований вміст , тому в нашій стратегії змісту ми завжди повинні створювати оригінальний вміст.

Але не тільки це, ми також повинні брати до уваги, що ніхто не плагіатує наш зміст (практика, на жаль, набагато більше порядку дня).

SEO Супер-міфи

Є багато міфів навколо SEO , багато з них успадкування старих практик, які були виконані, з певним успіхом, на попередніх етапах SEO і до не багато років тому.

І багато інших міфи - це неправильне тлумачення того, як працюють пошукові та пошукові алгоритми.

Проте не всі міфи мають однаковий вплив і, у багатьох випадках, більший "інтелект" пошукових систем і алгоритмів пошуку означає, що деякі з них також перестають бути дуже важливими.

З іншого боку, немає єдиної думки про те, які міфи SEO .

Швидкий пошук у Google покаже нам десятки сторінок із відповідними списками десятків міфів ... але тоді дуже мало "міфів" є загальними у всіх цих списках.

Багато з цих "міфів" можуть насправді вважатися поганими практиками, що є наслідком непоганого розуміння керівних принципів якості для веб-майстрів Google, не знаючи детально роботу пошукових систем та їх алгоритмів, або просто не застосовуючи трохи здорового глузду. ,

Я вважав за краще зосередитися на тих міфах, які можна назвати "супер-міфами", які потенційно можуть впливати на будь-яку стратегію позиціонування , незалежно від методів, які ми використовуємо, або, принаймні, сильно обмежувати їх результати.

Крім того, будучи відносно невеликою кількістю супер-міфів, їх буде легше тримати в наших головах, приймати їх у наших завданнях і розуміти їх наслідки протягом всього процесу позиціонування:

Крім того, будучи відносно невеликою кількістю супер-міфів, їх буде легше тримати в наших головах, приймати їх у наших завданнях і розуміти їх наслідки протягом всього процесу позиціонування:

1. Враховуйте, що чим більше трафіку, тим краще

Якщо ми знову прочитаємо цілі SEO, жодна з них не посилається на веб-трафік. Окрім іншого, хороша стратегія позиціонування призведе до двох вимірних ефектів:

Збільшення веб-трафіку не обов'язково дуже високе.

Збільшення кількості кваліфікованих візитів , як правило, набагато вище.

Під кваліфікованими візитами розуміються такі, які надходять на наш веб-сайт і знаходять те, що вони шукали, будь то інформація, продукт або послуга, і завершують конверсію, будь то завантаження документа, реєстрація або придбання продукту.

З іншого боку, збільшення кількості відвідувань, які НЕ кваліфіковані, може мати негативний вплив на наше позиціонування в середньостроковій перспективі.

Якщо користувач приходить на нашу сторінку за результатами пошуку, а потім повертається до цих результатів, щоб продовжити з іншим результатом, Google його виявить.

Якщо цю поведінку повторюють кілька разів, Google може зрозуміти, що наша сторінка не цікава для цього пошуку, а потім надає перевагу іншим веб-сторінкам з кращою поведінкою .

2. Напишіть вміст для пошукових систем

При написанні змісту веб-сторінки, будь то інформативна, файл продукту або опис послуги, ви завжди повинні думати про користувачів. Саме вони, нарешті, інтерпретують зміст і діють відповідно.

Фактично, вміст повинен бути оптимізований, щоб трекери могли ідентифікувати найбільш релевантну інформацію, включаючи теги, формати та ключові слова (з їхніми варіантами), але без штучного зловживання ними та завжди на користь читаності та розуміння з боку користувача

В даний час пошукові системи досить розумні (і все частіше будуть) розуміти семантику більшої частини тексту. Більше не потрібно давати їм стільки "підказок", як повторювати ключові слова або форматувати теги, щоб виділити їх.

Давайте зробимо текст привабливим і корисним для користувача , що включає використання різних типів заголовків і міток, які полегшують читання.

Давайте зробимо текст привабливим і корисним для користувача , що включає використання різних типів заголовків і міток, які полегшують читання

3. Аналіз "точних" ключових слів

Інший залишок техніки минулих часів, в якому пошуки переважали точну згоду ключових слів і простих варіантів, до того, що він з'явився практично в будь-якій видатній частині змісту.

Шукачі не тільки можуть пов'язувати один з одним складніші варіанти ключових слів, а й пов'язувати їх із синонімами або виразами зі схожим значенням .

Крім того, вони також можуть зрозуміти значущість тексту і пов'язувати його з ключовими словами, які навіть не відображаються у змісті.

Ця функція настільки вдосконалена, що багато пошуків показують результати, у яких вираз, який використовується для пошуку, навіть не відображається в вмісті веб-сторінки.

Ця функція настільки вдосконалена, що багато пошуків показують результати, у яких вираз, який використовується для пошуку, навіть не відображається в вмісті веб-сторінки

4. Напишіть довготривалий вміст (або будь-який інший "тренд")

Довжина текстів не повинна встановлюватися заздалегідь, але має бути визначена відповідно до цих двох факторів:

Переваги цільової аудиторії .

Будуть користувачі, які вважають за краще читати довгі тексти, інші - кращі тексти. Важливо, щоб дати користувачеві те, що вони хочуть, адаптовані до їхніх смаків.

Характеристики інформації на веб-сторінці .

Веб-сайт з детальною інформацією про продукти або технології, як правило, потребує довгих текстів, а веб-сайт із визначеннями або глосаріями навряд чи потребуватиме більше 100-200 слів на сторінку для кожного терміну.

Цей міф обмежується не тільки довжиною змісту, але й переконанням, що завжди краще включати певні типи контенту, наприклад відео, зображення або інфографіку.

Один тип контенту або інший не повинен бути включений для включення або тому, що це тенденція на той час, а тому, що вона відповідає уподобанням наших користувачів і меті веб-сайту .

5. "Я знаю свою справу, я знаю, які ключові слова використовують користувачі"

Можливо, це міф, який шкодить більшості стратегій SEO, оскільки це означає, що вміст буде пов'язаний з деякими ключовими словами, які користувачі не використовують у своїх пошуках або є частиною їхнього словника.

Поверхневий аналіз ключових слів може означати, що користувачі нашої цільової аудиторії не знайдуть наші сторінки або, так само погано, що ми з'являємося в результатах пошуку користувачів, які не зацікавлені в нашому вмісті.

Ми не можемо припустити, як користувачі здійснюють пошук, але ми повинні витрачати достатньо часу, щоб зробити аналіз ключових слів, що дозволяє нам дізнатися про їхні звички та наміри пошуку, а також словник і вирази, які вони використовують.

Цей аналіз, однак, не слід робити тільки під час створення контенту, але його слід постійно переглядати, оскільки звички та потреби користувачів змінюються з часом, і ми повинні адаптувати зміст до цих змін.

Цей аналіз, однак, не слід робити тільки під час створення контенту, але його слід постійно переглядати, оскільки звички та потреби користувачів змінюються з часом, і ми повинні адаптувати зміст до цих змін

6. Для побудови посилання достатньо зробити якісний контент

Або, навпаки, робити посилання на будівлю не потребують якісного змісту.

Як правило, дуже часто докладаються багато зусиль для створення високоякісного контенту, але не для виконання будь-якої досить активної стратегії будівництва посилань, крім спільного використання її через соціальні мережі, і майже повністю покладатися на Link Baiting.

Link Baiting працює, але він має свої обмеження . Найбільш значущі, що зазвичай досить повільні, особливо якщо сайт не дуже популярний. Час - це той чинник, який стикається з нами, оскільки вміст може втрачати свою дієвість, коли він проходить і стає застарілим.

Ні дуже активна стратегія Link Building, навіть агресивна, не може компенсувати поганий вміст. Можливо, на початку ви досягнете хороших позицій у пошуках, але, оскільки користувач не буде задоволений, він буде продовжувати шукати те, що йому потрібно в інших сторінках, і в результаті наша сторінка втратить позиції.

Можливо, на початку ви досягнете хороших позицій у пошуках, але, оскільки користувач не буде задоволений, він буде продовжувати шукати те, що йому потрібно в інших сторінках, і в результаті наша сторінка втратить позиції

Як має бути стратегія SEO?

Тепер, коли ми зрозуміли, що таке SEO і чого не є, які його основні цілі та дії, яких ми повинні уникати, нам потрібно загорнути рукави і розробити стратегію позиціонування для нашого веб-сайту.

Стратегія SEO повинна враховувати різні області веб-сайту, починаючи від суто технічного, функціонування та ефективності сервера, на якому він розміщений, до його взаємозв'язку через посилання, з іншими веб-сайтами.

Всі ці сфери повинні бути враховані під час нашої стратегії, оскільки всі вони прямо чи опосередковано впливають на позиціонування, досягнуте веб-сторінкою.

Це марно, наприклад, розгалужена мережа вхідних посилань, якщо користувач приходить на сайт, він знаходить навігаційні помилки або що вміст не відповідає його очікуванням або чимось простим, як його важко читати.

Ці області є такими:

Технічні SEO

Як випливає з назви, найбільш технічний аспект веб-сайту, який прагне оптимізувати продуктивність і роботу хостингового сервера , так що завантаження веб-сторінок відбувається швидко, і користувач не знаходить помилок або довго чекає під час перегляду. їх.

SEO на сторінці.

Це також робиться на сайті, але спрямоване на оптимізацію змісту, його структури та її презентації .

Це не тільки те, що веб-сайт має привабливий дизайн для користувача і легко орієнтуватися, але використовувати теги HTML або структуровані дані для позначення різних частин вмісту та виділення найбільш релевантних елементів (наприклад, слів). ).

SEO Off Page .

Ми залишаємо сферу нашого сайту і дивимося за кордон, на інші сайти, щоб отримати посилання на наші сторінки.

На відміну від інших двох областей, над якими ми маємо абсолютний контроль, ми можемо вживати лише непрямі дії, які мотивують інші веб-сайти для зв'язку між нами.

Хоча фундаментальною передумовою буде те, що у нас завжди є якісний контент як елемент претензії.

У наступних відеороликах ми побачимо, як використовувати різні методи та інструменти для охоплення цих трьох розділів у відповідних сферах діяльності: веб-сайт, контент та мережа.

Сайт: Технічна SEO та SEO На сторінці

Перш ніж розпочати будь-яку стратегію позиціонування, ми повинні переконатися, що веб-сайт знаходиться в ідеальному стані, без проблем з роботою, переглядом або підключенням, і який швидко реагує на доступ користувача.

Крім того, ми також перевіримо, що всі сторінки або інші ресурси (наприклад, зображення, документи тощо) відстежуються та індексуються Google.

Для цього скористаємося такими інструментами:

 • Оцінка ефективності веб-сайту : GTMetrix , Інструменти Pingdom і Insigths PageSpeed , Ці інструменти генерують звіти та рекомендації для тих точок, які виявили, уповільнюють швидкість веб-сайту.
 • Перевірка сканування та індексації веб-сайту : Консоль пошуку Google (Консоль пошуку), у параметрах "Індекс Google" і "Відстеження".

Головним недоліком цих інструментів оцінки ефективності є те, що вони оцінюють лише одну сторінку веб-сайту.

Щоб проаналізувати ефективність всього веб-сайту, у нас немає іншого вибору, окрім як вибрати платіжні інструменти, хоча у них є безкоштовні пробні версії з обмеженими функціональними можливостями або часом: Sistrix , SEMRush o Ahrefs ,

Наступне відео показує, як використовувати ці інструменти, крім ahrefs, для оцінки технічного SEO веб-сайту:

Ми також маємо інструменти підтримки для оптимізації SEO на сторінці веб-сторінок і для виявлення можливих проблем або помилок, головним чином у використанні тегів заголовків і мета-тегів:

У наступному відео ми бачимо особливості та можливості цих інструментів на функціонуючому веб-сайті:

Зміст: аналіз ключових слів

Як видно з супер-міфів, аналіз ключових слів вже не є точним або наближеним, але пошукові системи вже здатні робити семантичні збіги, розпізнавати синоніми або інші вирази подібного значення.

Це не означає, що ми не повинні припиняти цей аналіз, але маємо набагато більше можливостей позиціонування. Ми більше не вказуємо на одне ключове слово, а на цілий ряд ключових слів .

У наступному відео можна побачити, як використовувати два інструменти, які ми бачили Консоль пошуку Google і ahrefs , щоб зробити цей аналіз, як для створення нового вмісту, так і для зміни старого вмісту, щоб покращити його поточне позиціонування:

Мережа: SEO Off Page

Нарешті, як тільки ми маємо наш будинок добре побудований (SEO технік) і мебльований (SEO On Page і аналіз ключових слів), ми повинні відкрити його в світі, щоб вони знали про нас і відвідували нас.

Зібраний до веб-світу, означає, що ми посилаємося з інших веб-сайтів.

Це включає два напрямки роботи або дослідження:

Проаналізуйте сайти, які вже пов'язують нас , щоб визначити можливість отримання додаткових посилань на інші сторінки.

Проаналізуйте структуру вхідних посилань конкуруючих веб-сайтів , особливо найкращих позицій, щоб спробувати відтворити їх частину.

Хоча в попередніх розділах ми могли розвиватися досить добре з інструментами, наданими Google, для SEO Off Page ми повинні покладатися на більш професійні та повні інструменти, такі як інструмент ahrefs , який ми використовували до цих пір, один з найбільш повних у цьому відношенні :

Висновки

Визначення SEO як процесу отримання перших позицій в результатах пошуку є спрощенням, яке приховує складність і обсяг усіх завдань і стратегій, залучених до його розробки.

SEO перестала бути, протягом деякого часу, майже механічним застосуванням ряду методів для пошукових систем, щоб асоціювати веб-сторінку з певним ключовим словом в пошуках, щоб стати набором стратегій, розрахованих на задоволення користувача .

Таким чином, найважливішим фактором позиціонування є користувач, який через свою поведінку визначить, наскільки веб-сторінка відповідає його пошуковим намірам , починаючи з не одного, а з набору можливих ключових слів. ,

Для досягнення цього позитивного досвіду користувачів, що призводить до кращого розташування сторінок, які відповідають вимогам конкретного пошуку, необхідно розробити стратегію в різних областях веб-сайту :

 • Технічний SEO , щоб гарантувати безкоштовне функціонування хостингового сервера.
 • SEO On Page , для структурування, маркування та позначення різних елементів вмісту.
 • Аналіз ключових слів , знання інтересів користувачів і способів їх пошуку.
 • SEO Off Page , щоб побудувати мережу вхідних посилань, які підвищують релевантність і престиж сайту та його сторінок.

Враховуючи зростаючу складність алгоритмів пошуку, інструменти, надані Google (такі як консоль пошуку), недостатні для аналізу та розробки ефективних стратегій позиціонування, що вимагають більш потужних і універсальних інструментів аналізу , таких як ahrefs , SEMRush або Sistrix , що дозволяє маніпулювати великими обсягами даних через відносно простий інтерфейс.

Чи було зрозуміліше, що таке SEO і чому це так важливо для вашого бізнесу? Ви б додали фактор позиціонування в Інтернеті?

Якщо вам сподобався пост, ви можете поділитися ним з другом.

Вам сподобався цей пост? Оцініть

Це може зацікавити вас ...

Що таке SEO?
ClickToTweet tweet = "Що таке SEO і чому так важливо подолати свою конкуренцію?
Найважливіші фактори SEO" quote = "Що таке SEO і чому так важливо подолати конкуренцію?
Чи означає це, що вони добре розташовані?
Якщо з статтею на 1000 слів ми вирішили проблему, яку ви мали, чому писати 4500 слів?
Чи чуєте ви знаменитий індекс Google Mobile First?
Як має бути стратегія SEO?
Чи було зрозуміліше, що таке SEO і чому це так важливо для вашого бізнесу?
Ви б додали фактор позиціонування в Інтернеті?
Вам сподобався цей пост?