Що таке SEO OffPage і для чого це?

  1. Як зрозуміти SEO OffPage нашої мережі
  2. Графік AHREFS: Еволюція доменів, що посилаються на Mediamarkt.es
  3. Як оптимізувати SEO OffPage нашої мережі
  4. Курси SEOCOM.es в Foxize Barcelona

Органічне позиціонування або SEO поділено на два основні стовпи. Перший - SEO OnPage, який є всім аспектом нашого власного веб-сайту, який алгоритм Google враховує при позиціонуванні. Тобто всі фактори, які мають відношення до змісту, коду та інших елементів нашого домену. З іншого боку, у нас є SEO OffPage або SEO Offsite, які є всіма аспектами, зовнішніми для нашого сайту, які Google враховує при позиціонуванні і що ми не можемо безпосередньо контролювати, але ми повинні спробувати позитивно вплинути на оптимізацію цієї частини веб-сайту. SEO нашого сайту.

Мені завжди подобалося використовувати примірник для кращого розуміння цих двох понять. Якщо ми переїхали SEO до людей, OnPage буде те, що людина, як людина і OffPage, що інші думають про це. Ми не можемо змінювати думку нашого середовища про нас, але ми можемо здійснювати дії та поведінку, які мають гарну репутацію.

Як зрозуміти SEO OffPage нашої мережі

Після того, як розбіжності між SEO OnPage і OffPage з'ясовані, ми можемо визначити, що в SEO OffPage фактор, який ми повинні турбуватися про найбільш: наш профіль посилання .

Профіль посилань на нашому сайті - це набір посилань, тобто гіперпосилання, які вказують на нас з веб-сайтів третіх сторін. Майте на увазі, що Google цінує різноманітність доменів більше, ніж загальна кількість посилань, які ми отримуємо, оскільки один і той же домен може надіслати нам тисячі посилань, які не мають великого значення. Натомість тисячі доменів надсилають нам принаймні одне посилання, яке дійсно є складним, і те, що Google позитивно оцінить. Щоб дізнатися про домени та посилання, які має наш веб-сайт, рекомендую інструмент AHREF.

Щоб дізнатися про домени та посилання, які має наш веб-сайт, рекомендую інструмент AHREF

Графік AHREFS: Еволюція доменів, що посилаються на Mediamarkt.es

Ми повинні мати на увазі, що не тільки кількість доменів, які пов'язують нас, але й якість і ... як ми можемо знати, які якості роблять домени, які вказують нам? З авторитетом.

Утиліта - це значення від 1 до 100, яке вимірює якість профілю посилань у мережі. Інструмент, який дає цю цінність, є MOZ, і багато хто з них буде звучати цю концепцію, оскільки він схожий на старий Page Rank, який Google використовував років тому.

Інша важлива концепція про авторитет полягає в тому, що вона не є лінійною, тобто ми не повинні тлумачити, що 50 є схваленим, а 40 - низьким авторитетом. Чим більше ми отримуємо авторитет, тим важче продовжувати рости. Щоб отримати уявлення, авторитет веб-сайту країни становить 93 і Twitter 100. Може здатися, що вони досить близькі, але, очевидно, країна знаходиться на відстані світлових років від того, як має посилання на Twitter. Ці 7 точок відмінності є справжньою прірвою, коли ми говоримо про такі високі рівні влади.

Як оптимізувати SEO OffPage нашої мережі

Побудова профілю якісних посилань для збільшення авторитету нашого сайту і, отже, позиціонування, називається Link Building.

Щоб дізнатися більше про SEO OffPage і дізнатися про кілька стратегій будівництва посилань, які можуть допомогти вам розташувати свій сайт, ми чекаємо на вас у SEO Off Page I і II класах, які ми зробимо в Foxize в січні цього року, так, щоб позиція:!

Про автора

Хав'єр Мартінес Гарсія є SEO менеджер в Росії. \ t SEOCOM.es , Протягом більш ніж трьох років роботи в цьому секторі він міг працювати з клієнтами, такими як Галліна Бланка, Pronovias, Décimas, Gaes, Isdin і Venca. В даний час однією з його головних мотивів є викладання, він викладає в Університеті Барселони і Фоксізі.

Курси SEOCOM.es в Foxize Barcelona

01/02 - SEO управління проектами

08/02 - Штрафів SEO

Питання або запитання? Ви маєте нас у розпорядженні на безкоштовний телефонний номер 900 701 159 або [email protected]

К ми можемо знати, які якості роблять домени, які вказують нам?