Що таке SEO оптимізація сайту?

  1. Що таке SEO? Що означає Search Engine Optimization?
  2. Навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?
  3. Як працює SEO?
  4. Від чого залежить вартість S ЕО?
  5. Отже, підбиваючи підсумки, можна відзначити наступне:

У вас є власний сайт або можливо, ви тільки плануєте його розробити? В такому випадку, вам необхідно знати про просуванні сайту в пошукових системах і основні функції оптимізації.

просуванні сайту в пошукових системах

Звичайно, багато хто знає, що потрібну інформацію можна знайти в пошукових системах, таких як, Google, Яндекс, Rambler. Основна функція «пошукачів» - видавати саме ті сайти, які відповідають вводиться питань користувача. Є сайти, які можна знайти відразу, вони знаходяться на перших сторінках пошукової системи, якісь сайти потрібно пошукати, перегорнувши досить сторінок. Від чого ж це залежить? Як потрапити в ТОП-10 сайтів за ключовими запитами в сфері вашого бізнесу і збільшити кількість переглядів сайту в рази?

Що таке SEO? Що означає Search Engine Optimization?

SЕО або Search Engine Optimization (в перекладі означає «пошукова оптимізація») - це оптимізація для пошукових систем, основною метою якої є збільшення якісного трафіку.

Пошукова оптимізація сайту, як раз і виконує цю функцію-виводить ваш сайт на лідируючі сторінки, за допомогою цілого комплексу проведених заходів.

Навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Активне зростання інтернет - користувачів, що розвиваються технології і інші важливі чинники сприяють тому, що Інтернет став потужним маркетинговим інструментом і місцем для активних продажів.

SEO або по - іншому пошукова оптимізація, буде ефективна служити для будь-якого типу компаній, чиї потенційні споживачі можуть знайти їх через Інтернет.

За статистикою, число інтернет-користувачів з кожним роком збільшується. В даний час, в Росії 84 мільйони у віці від 16 і старше (за даними Омнібуса GFK), є активними користувачами Інтернету.

Тільки подумайте, тисячі потенційних покупців щодня шукають ваш товар / послугу, але знаходять ваших конкурентів. Чому? Головна причина в тому, що ваші конкуренти вже зайняли лідируючі місця у відомих пошукових системах. АЛЕ, ваш сайт теж може потрапити в ТОП-10, варто тільки замовити пошукову професійну оптимізацію сайту.

Як працює SEO?

У роботі по пошукової SEO-оптимізації сайту можна виділити основні 3 етапи:

1 етап полягає у внутрішній оптимізації сайту. На даному етапі фахівці аналізують роботу сайту, виправляють виникли помилки, доповнюють або змінюють контент та ін.

2 етап SEO-оптимізації - це просування сайту, зовнішня оптимізація. Проводиться група заходів, які виконуються за просторами сайту, на інших майданчиках. Головним завданням на даному етапі є наростити кількість посилань, просунути сайт за цільовими питань і підвищити авторитетність.

3 етап є важливим, при роботі з SEO-оптимізацією сайту. На даному етапі важливо зберегти зайняті раніше позиції і поліпшити отримані результати. Проводиться ряд додаткових робіт, наприклад, аналіз виконаної роботи, коригування ключових слів, текстів для посилань, змісту сайту, аналіз позиції основних конкурентів і ін.

Від чого залежить вартість S ЕО?

Будь-які проекти, пов'язані з оптимізацій сайту є індивідуальними, до яких потрібен особливий підхід. Методи, за допомогою яких фахівці будуть виконувати роботу безпосередньо залежать від поставлених цілей, особливості структури сайту, тематики ринку, наповненого контенту і багато іншого.

Отже, вартість пошукової оптимізації не може бути однаковою для всіх сайтів - розрахунок завжди проводитися індивідуально, після ретельної аналітичної роботи фахівців.

Отже, підбиваючи підсумки, можна відзначити наступне:

  • В даний час SEO-оптимізація сайту є одним з найбільш важливих і ефективних інтернет-маркетингових механізмів щодо збільшення продажів товарів / послуг.
  • Цільова аудиторія з кожним роком збільшується, а відповідно, зростає кількість інтернет-користувачів, які шукають ваш товар / послугу.
  • Якщо не вжити зусиль по просуванню сайту, то є велика ймовірність, що потенційний покупець його не знайде і скористається послугами ваших конкурентів.
  • Самостійна робота по SEO-оптимізації сайту може привести до плачевних результатів, від бана сайту до випадання сторінок з індексу. Для того, щоб уникнути негативних наслідків, необхідно довірити завдання по просуванню сайту фахівцям, які знають всі тонкощі роботи в області інтернет-маркетингу.

Якщо у вас виникли питання, що стосуються SEO-оптимізації вашого сайту, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з нами за телефоном: +7 (812) 931-58-50

Що таке SEO?
Що означає Search Engine Optimization?
Навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?
Як працює SEO?
Від чого залежить вартість S ЕО?
Від чого ж це залежить?
Як потрапити в ТОП-10 сайтів за ключовими запитами в сфері вашого бізнесу і збільшити кількість переглядів сайту в рази?
Що таке SEO?
Що означає Search Engine Optimization?
Навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?