Що таке SEO просування?

  1. Знайомство з SEO-оптимізацією SEO - це «пошукова оптимізація сайту», абревіатура з англійської мови...
  2. Так чи потрібна фірмі SEO-оптимізація?
  3. Так чи важливі топові місця в пошукових системах?
  4. Важливість ключових запитів
  5. Чому не розкручуватися в пошуку погано?

Знайомство з SEO-оптимізацією

SEO - це «пошукова оптимізація сайту», абревіатура з англійської мови (SEO) Search Engine Optimization.

У країнах СНД використовують синоніми:

  • Розкрутка сайту ;
  • Оптимізація під пошукові системи;
  • Просування сайту;
  • SEO оптимізація.

Seo з'явилася тоді, коли з'явилася перша пошукова система. При введенні запиту в Google: розбирання шкода, то отримуємо таку картину:

В Google, Yandex та інших пошукових системах є безкоштовна реклама - SEO, але є і платна - це контекстна реклама .

Пошукове просування сайту - це комплекс заходів для підвищення позицій сайту або інтернет магазину в пошуку Google, Яндекс і тд.

Можливо, ви вже зустрічали словосполучення «пошукове просування сайту». Дуже може бути, що ви не має і найменшого уявлення, що воно означає. Але, якщо ви користувач Інтернету, значить, точно в курсі того, що існують різні пошукові системи, які допомагають знаходити відповіді на питання, що цікавлять вас запити - Google, Яндекс, Rambler та інші. Шукати можна все що завгодно, наприклад, «розклад поїздів по станції», «купити квитки», «прокат велосипедів». У таких пошукових ведучих завжди сайти розташовуються в певній послідовності. І саме це розташування відіграє важливу роль.

Пошукове просування сайту, також зване пошуковою оптимізацією, відповідає за те, щоб ваш інтернет-ресурс займав лідируючі позиції в ведучих пошукових систем. SEO-просування інтернет-ресурсів являє собою цілий комплекс заходів, що дозволяють підвищити позиції сайту в ведучих пошукових систем за певними ключовими запитами.

Так чи потрібна фірмі SEO-оптимізація?

Ще не так давно у всесвітній павутині розшукували тільки різну інформацію. Але на сьогоднішній день Інтернет використовується більш широко. Число користувачів зростає з кожним днем. Технології розвиваються, і вже з'явилася можливість спілкування з потенційними клієнтами через інтернет-ресурс, існує можливість замовити послугу або товар, який сподобався онлайн, зробити необхідний платіж через Інтернет ще багато інших можливостей. Тому на сьогоднішній день Інтернет є дуже потужний інструмент маркетингу, і в той же час - торговельний майданчик і величезне сховище інформації. Наприклад, якщо подивитися на розвиток різних інтернет-магазинів. Вміле використання інтернет-технологій в відношенні до таких магазинах дає можливість отримувати їх власникам величезну і стабільний прибуток.

Просування сайту в Інтернеті ідеально підходить для всіх організацій, які мають своїх потенційних клієнтів у всесвітній павутині. Статистика стверджує, що кількість користувачів Інтернетом збільшується геометричній прогресії. Більшість інтернет-користувачів має непогану платоспроможність, тому є особливо привабливою цільовою аудиторією для інтернет бізнесу. Величезна кількість людей щодня шукає у всесвітній павутині різні товари або послуги. Щоб цільова аудиторія не йшла на сайти конкурентів, слід не ловити гав, а терміново зайнятися з оптимізацією власного інтернет-ресурсу, і тоді ваш сайт буде затишно розташовуватися в ТОПі пошукових видач.

Так чи важливі топові місця в пошукових системах?

Щоб було зрозуміліше, давайте порівняємо місця в ведучих пошукових систем з різними мікрорайонами міста. Так, топові позиції - це буде центр, престижний, популярний і найкращий район. Чим далі від топа - тим ближче до околиць. Клієнт, розглядаючи варіанти, куди звернутися, з великою довірою поставиться до тієї фірмі, чий офіс знаходиться саме в центральній частині міста. Те ж саме відбувається і з результатами видачі пошукової системи: чим вище знаходиться сайт, тим більше до нього довіряють йому клієнти, тим вище його відвідуваність, тим більше віддача.

Висока розташування веб-ресурсу в пошукових видачі привертає більше дев'яноста відсотків користувачів Інтернету. І лише маленький відсоток гортає результати до другої сторінки. Про подальші номерах сторінок говорити не доводиться взагалі, оскільки лише окремі одиниці мають терпіння долістивать до них. Отже, якщо ваш сайт не знаходиться в топі, то і кількість відвідувачів у нього стрімко падає.

Тому, щоб мати хороший трафік, сайту необхідно перебувати на лідируючих позиціях в пошуковій видачі. З особливо важливих ключових запитах оптимальний варіант перебувати в п'ятірці лідерів.

Важливість ключових запитів

Ніхто не сперечається з тим, що пошукове просування є одним з найефективніших способів залучення потенційних клієнтів. Але тут існує невелике уточнення: оптимізацію повинні проводити професіонали. Чому так? Відповідь дуже проста: невмілі дії можуть привести до того, що сайт може заробити штрафні санкції від пошукових систем, усунути які буде вельми проблематично. Навіть якщо цього не станеться, неправильна оптимізація може призвести до збільшення кількості відвідувань сайту, але при цьому кількість клієнтів не збільшиться. Тільки професіонали знають, що необхідно для того, щоб просування дало максимальний ефект: слід правильно підібрати ключові запити і тільки після цього складати стратегію пошукової оптимізації.

Чому не розкручуватися в пошуку погано?

Буває ситуація, коли потенційний клієнт вже має уявлення про те, що саме йому необхідно, і готовий звернутися до вас або до ваших конкурентів, щоб отримати додаткову інформацію. Навряд чи він буде шукати номери телефонів в телефонних довідниках. Швидше за все, він полізе в Інтернет за пошуком ваших контактних даних. Якщо ж ваш сайт не був сео-оптимізований, то похвалитися відмінними позиціями в ведучих пошукових запитів він не зможе. А значить, потенційний клієнт просто не знайде вас. Він звернутися до тих компаній, чиї дані виявилося знайти простіше. Втрачати клієнтів це не тільки неприємно, але й може призвести до повного краху, якщо ситуацію вчасно не виправити.

Саме тому сео-оптимізацією інтернет-ресурсу є необхідною для всіх сайтів. Якщо у вас залишилося питання, як працює SEO-оптимізація, то відповідь на нього ви зможете знайти вже в наступному розділі.

Так чи потрібна фірмі SEO-оптимізація?
Так чи важливі топові місця в пошукових системах?
Так чи потрібна фірмі SEO-оптимізація?
Так чи важливі топові місця в пошукових системах?
Чому так?
Чому не розкручуватися в пошуку погано?