Що таке синонімайзер

  1. різновиди синонімайзер
  2. Генерація великої кількості копій текстів за шаблоном
  3. Проблеми в роботі синонімайзер
  4. приклади

Сінонімайзер (англ Сінонімайзер (англ. Synonymizer) також називають сінонімізатором, сіномізатором і генератором тексту. Вважається, що це поняття ввів користувач Кевіндарк на одному з SEO-форумів, коли описував спеціальне програмне забезпечення, яке могло б полегшити роботу рерайтера.

Сінонімайзер є прикладну програму або інтернет-сайт, що виробляє заміну слів або фраз в тексті на синонімічні варіанти, які містяться в базі даних. Головна мета роботи такої програми - зміна тексту для того, щоб підвищити його унікальність.

різновиди синонімайзер

Таких прикладних рішень існує досить багато, проте всі їх можна розділити на дві великі групи:

  • Автоматичні. Такі сінонімайзери видозмінюють текст без фактичної участі користувача. Вони можуть виробляти рядкові заміни, коли деякий фрагмент тексту, обмежений з двох сторін небуквених символами, на 100% співпадає з заміни текстом. Також вони можуть здійснювати словникові заміни, коли слова, з урахуванням морфології, замінюються на свої синоніми в тій же словоформи.
  • Ручні. Такі програми дозволяють користувачеві самостійно вибирати потрібні синоніми зі списку.

Генерація великої кількості копій текстів за шаблоном

Сінонімайзери часто використовують для розмноження статей: для описів однотипних товарів в інтернет-магазинах, масових реєстрацій в каталогах статей, створення чорнових майданчиків для просування великих проектів і т.п. У такому випадку під синонімайзер розуміється програма, здатна отримати кілька десятків копій початкового тексту за спеціальним шаблоном. Шаблон включає в себе набір синонімів для кожної фрази або слова, а також правила перестановок слів і фраз.

В середньому, один синонімайзер здатний згенерувати з одного унікального тексту порядку 80-100 сторінок, однак вони потребують пакетному порівнянні для оцінки відсотка їх унікальності відносно один одного.

Проблеми в роботі синонімайзер

Жоден існуючий в сучасному світі синонімайзер не здатний обробляти російськомовний текст настільки ж якісно, ​​наскільки це робить людина. Причини очевидні:

  • вибір синонімів сильно залежить від контексту;
  • в російській мові немає жорстких правил, що стосуються порядку слів у фразах і пропозиціях;
  • велика кількість синонімічних замін підвищує ризик появи неузгодженості слів і пропозицій, а також знижує читабельність тексту.

приклади

Одним з найбільш популярних на сьогоднішній день синонімайзер є додаток <ahref = "http://usyn.ru/"> USyn </a>, здатне працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі. Затребуване також додаток <a href="http://freesoft.ru/sinonimayzer_m1pluss"> M1pluss </a> і прикладний інструмент <a href="http://www.seogenerator.ru/download/"> SeoGenerator </ a >, що позиціонується розробниками, в першу чергу, як засіб для розмноження текстів.