Що таке створення сайту під ключ?

 1. Які послуги входять у визначення "сайт під ключ", а за які потрібно доплатити
 2. Що не входить у визначення створення сайту під ключ
 3. 1. Домен
 4. 2. Реклама сайту
 5. 3. Наповнення сайту контентом
 6. 4. Персональний навчання роботи з сайтом
 7. Яка вартість створення сайту під ключ?
 8. висновки

Зараз стало модно використовувати словосполучення "під ключ" в якості приставки до послуги. Під ключ будуються будинки, встановлюються вікна, створюються сайти і виявляються інші послуги. Для нас не дивно, що більшість клієнтів веб-студії не розуміють що означає створення сайту під ключ. Тому часто задають питання про те, що входить в послугу, адже кожен виконавець має на увазі певний набір дій і обсяг роботи. У цій статті ми розповімо що таке створення сайту під ключ і що включає в себе послуга.

що означає створення сайту під ключ

Отже, створення сайтів під ключ - що це? Це комплекс дій, в результаті яких клієнт веб-студії отримує готовий до роботи веб-проект. Від клієнта вимагається лише замовити послугу, підписати договір і обговорити технічне завдання. Фахівці веб-студії займаються необхідною роботою по розробці структури сайту , Аналізу ринку та статистики, розробці дизайну, верстці, програмування, оптимізації, тестування. Після закінчення роботи клієнт отримує логін і пароль від сайту і його сервісів. Ресурс повністю готовий до роботи і вже заточений під просування, а це означає, що він готовий приносити прибуток.

Переваги послуги "розробка веб-сайту під ключ" очевидні. Клієнт економить свій час на повторному зверненні до виконавця, виконавець не дзвонить клієнтові з фразою "ось там потрібно дещо доповнити або зробити". Тобто ви платите за послугу фіксовану виконавцем вартість і більше не турбуєтеся про те, що потрібно витратити ще грошей на доопрацювання.

Які послуги входять у визначення "сайт під ключ", а за які потрібно доплатити

Які послуги входять у визначення сайт під ключ, а за які потрібно доплатити

Будь-яка веб-студія під поняттям "під ключ" має на увазі різний набір дій, які залежать від вартості. Логічно, якщо послуга коштує мало, то і комплекс роботи буде аналогічним. На прикладі роботи нашої веб-студії можна сказати, що "базис" дій включає в себе:

 • Аналіз бізнесу і конкурентів;
 • Аналіз кількості і частотності семантики »;
 • Аналіз цільової аудиторії веб-проекту, складання аватара потенційного покупця;
 • Створення структури і прототипу сайту;
 • Розробка дизайну;
 • Верстка та програмування;
 • Технічна оптимізація сторінок під SEO-просування;
 • Написання продає тексту під дизайн-сторінку;
 • Підключення ресурсу до хостингу.

Аналіз бізнесу і конкурентів;  Аналіз кількості і частотності семантики »;  Аналіз цільової аудиторії веб-проекту, складання аватара потенційного покупця;  Створення структури і прототипу сайту;  Розробка дизайну;  Верстка та програмування;  Технічна оптимізація сторінок під SEO-просування;  Написання продає тексту під дизайн-сторінку;  Підключення ресурсу до хостингу

Ми розміщуємо сайт на хостингу нашої компанії і послуга безкоштовна. Але якщо клієнт захоче перенести свій проект на інший хостинг, то він самостійно вибирає і оплачує його в залежності від умов компанії, що надає послугу. Існує маса сервісів, які пропонують орендувати хостинг. Багато з них мають свої нюанси, заплутані і незрозумілі. Ніхто не буде витрачати безмежну кількість часу, щоб розібратися з проблемою хоста у установки на нього сйта.

Що не входить у визначення створення сайту під ключ

Важливо розуміти, що в поняття "сайт під ключ" входять не всі послуги, що виконуються веб-студією. Нижче перерахуємо вид робіт або послуг, за які клієнт повинен доплатити.

1. Домен

Оплата за послугу виробництва сайту під ключ одноразова, домен ж необхідно оплачувати щорічно. Логічно, що послуга не може бути включена в пакет "під ключ". Та ж історія з платним хостингом - його необхідно замовити і оплачувати раз на місяць. Домен підбере веб-студія або, з метою економії, клієнт може зробити це самостійно. Рекомендуємо прочитати статтю як підібрати доменне ім'я , Щоб ім'я сайту було незабутнім і ефективним.

2. Реклама сайту

Сайт без реклами практично не потрібен. Вона потрібна і важлива для залучення клієнтів з різних джерел. Вартість реклами в сумі може перевищувати ціну створення сайту в рази. До того ж, над нею необхідно постійно працювати, щоб сайт приносив очікуваний результат. Отже, платити за рекламу слід стільки часу, скільки ви хочете, щоб сайт отримував трафік.

3. Наповнення сайту контентом

Деякі веб-студії включають в послугу "сайту під ключ" наповнення 10-15 сторінок контентом. І це добре, якщо проект складається з цієї кількості сторінок. Але існують види сайтів, наприклад, інтернет-магазин або сайт-каталог, які складаються з декількох тисяч товарів і такої ж кількості сторінок.

Для виконавця дуже затратно включати вартість заповнення контентом всього сайту, так як контент - штука дорога. Написання одного тексту, як правило, коштує від 80 гривень за одну тисячу символів, додавання однієї фотографії - від 20 грн. Тому оплата за наповнення ресурсу контентом обговорюється індивідуально в залежності від кількості текстів / фотографій / відео, які необхідно розмістити на сторінках. Контент можна замовляти в веб-студії або ж навчитися підбирати і писати його самостійно. Дізнайтеся як писати текст, що продає , Щоб він приносив прибуток.

Дізнайтеся як писати  текст, що продає  , Щоб він приносив прибуток

4. Персональний навчання роботи з сайтом

Кожна професійна веб-студія пропонує безкоштовне базове навчання клієнта роботі з ресурсом. Але клієнти приходять до сайтів з абсолютно різним рівнем розуміння. Тому за персональне навчання необхідно доплатити певну вартість, яка залежить від бази знань людини щодо роботи з сайтом і комп'ютером в цілому.

Яка вартість створення сайту під ключ?

Вартість створення сайту під ключ залежить від виду створюваного проекту. У нашій веб-студії ми пропонуємо наступні види проектів і їх вартість:

 • Landing Page - від 900 $
 • Сайт-візитка - від 1000 $
 • Сайт-каталог - від 1000 $
 • Інтернет-магазин пакет "стандарт" - від 1000 $
 • Корпоративний сайт - від 1200 $
 • Промо-сайт - від 1500 $
 • Інтернет-магазин пакет "ексклюзивний" - від 2000 $
 • Ексклюзивний сайт - від 2000 $

Landing Page - від 900 $  Сайт-візитка - від 1000 $  Сайт-каталог - від 1000 $  Інтернет-магазин пакет стандарт - від 1000 $  Корпоративний сайт - від 1200 $  Промо-сайт - від 1500 $  Інтернет-магазин пакет ексклюзивний - від 2000 $  Ексклюзивний сайт - від 2000 $

Різні виконавці пропонують різні ціни створення сайтів під ключ. Вони залежать від дій, що входять в послугу, а також від професіоналізму виконавця і якості самого ресурсу.

висновки

Ми поділилися цінною інформацією що означає створення сайту під ключ і вартість послуги в нашій веб-студії. Якщо ви знайшли статтю корисною, ставте лайки і діліться з друзями. І не забувайте, що ми завжди готові допомогти вам і проконсультувати з будь-якого питання, пов'язаного з розробкою веб-проекту під ключ і іншими послугами веб-студії Impulse Design.

Отже, створення сайтів під ключ - що це?
Яка вартість створення сайту під ключ?