Соціальні SEO - кращі практики Facebook і Twitter

Оптимізація вашої соціальної присутності для пошуку важлива, чи не так? Це, безумовно, те, про що ми всі розповідали протягом деякого часу, але визначаємо, чому це важливо і вирішуючи, де зосередитися, може бути складним завданням. Експоненціальне зростання середовища велике і все, але ваші проблеми з'ясування того, як приручити дикого звіра, як правило, також зростають в геометричній прогресії.

Давайте розглянемо кілька простих ідей щодо розмовних медіа (наприклад, сайтів соціальних мереж і блогів) і його відношення до пошуку:

  1. Як краще позиціонувати соціальні сторінки
  2. Як допомогти вашому сайту краще оцінити соціальні впливи

Маленька перспектива щодо ринку в цілому
Зростання активності на розмовних медіа-сайтах незаперечно. Кількість унікальних збільшилася більш ніж на 80 відсотків з 2007 року до 213 мільйонів у травні 2011 року, тоді як загальна кількість відвідувань цієї категорії зросла на 136 відсотків до 6,2 мільярда.

Оскільки пошуковий клік на веб-сайті являє собою один тип відвідування сайту, саме тут ми можемо почати підключення точок впливу між навігаційними подіями. Кількість пошукових кліків до категорії досягла 845 млн. У травні, що становить 13,5% від загальної кількості відвідувань цієї категорії. Це число зросло на 145% з 2007 року, випереджаючи досягнення як у унікальних відвідувачів, так і в загальній кількості відвідувань категорії.

Оптимізація вашої соціальної присутності для пошуку важлива, чи не так

Фірмові пошуки в соціальних мережах (наприклад, Facebook, Twitter) і пошук людей (наприклад, друзі, знаменитості) є двома основними факторами зростання кліків пошуку.

Незважаючи на те, що ці типи термінів все ще становлять переважну більшість термінів, що призводять до трафіку на розмовні медіа-сайти. Відомі споживчі бренди нарешті почали охоплювати свої мультимедійні активи і надсилають значний обсяг трафіку безпосередньо до Facebook і Twitter, крім власних веб-сайтів.

Об'єднуючи 20 провідних брендів у сфері роздрібної торгівлі, фінансів та подорожей, їхні брендові пошуки доставили більше 1,6 мільйонів кліків безпосередньо Facebook, що на 1300% більше, ніж з середини 2009 року.

Об'єднуючи 20 провідних брендів у сфері роздрібної торгівлі, фінансів та подорожей, їхні брендові пошуки доставили більше 1,6 мільйонів кліків безпосередньо Facebook, що на 1300% більше, ніж з середини 2009 року

Як допомогти Вашим соціальним сторінкам краще
Посилання на SERPs є схожими на полиці в магазині: володіючи більшою кількістю полиць, і тим більше різновидів, які ви повинні запропонувати, незмінно призведе до збільшення продажів (кліків). Оскільки ви вже маєте позицію преміум-класу для свого веб-сайту для своїх фірмових пошуків, подальше просування ваших активів у соціальних мережах може лише покращити вашу кінцеву гру.

У співпраці з виробником програмного забезпечення для оптичних мереж, створеним компанією BrightEdge Technologies, ми визначили три простих кроки, які можна зробити для поліпшення рейтингу соціальних сторінок.

Посилання зі своєї домашньої сторінки
Це не може бути так просто, як посилання на домашню сторінку, чи не так? Насправді, це може тому, що алгоритми пошукової системи абсолютно цінують ці посилання при оцінюванні сайтів (про це пізніше).

Незважаючи на цю реальність, 6 з 20 найбільш розшукуваних торгових марок не мали жодної соціальної інтеграції медіа на своїх сторінках. Поговоріть про пропущену можливість! Посилання на домашню сторінку та використання вашої торгової марки в цьому посиланні матимуть негативний вплив.

Використовуйте фірмові назви в повідомленнях
URL-адреси, які відповідають умовам пошуку, мають вбудовану перевагу для високого рейтингу SEO за цим пошуком. Цей принцип застосовуватиметься до слів, які ви використовуєте у своїх посадах у соціальних мережах, тому обов'язково використовуйте фірмові назви вашої компанії та своїх продуктів під час надсилання для максимального ефекту.

Цей принцип застосовуватиметься до слів, які ви використовуєте у своїх посадах у соціальних мережах, тому обов'язково використовуйте фірмові назви вашої компанії та своїх продуктів під час надсилання для максимального ефекту

Отримуйте задоволення
Алгоритми пошукової системи цілком сильно оцінюють натовп науки в їх рейтингах (відносини між будівлями посилань). Цей же тип вартості надається лайкам, слідуючи, +1, тощо. Це невід'ємна метрика довіри і також вплине на рейтинги.

Отримання подій легше сказати, ніж зробити. Це може зажадати деякі творчі маркетингові тактики, які залучають ваших клієнтів і змушують їх посміхатися.

Допомагаючи Вашому сайту Ранг краще з соціальним впливом
У першій частині цього стовпця обговорювалося, як підвищити рейтинг ваших сторінок соціальних медіа. Очевидно, що це стало більш пріоритетним завданням, ніж це було кілька років тому - особливо для фірмових термінів - але ніколи не буде такого ж обсягу та SEO покриття, як ваші власні веб-сайти. Більш важлива мета - з'ясувати, як використовувати вплив соціальних медіа на вплив на ваші медіа-активи.

Соціальні сигнали призводять до продуктивності SEO, але наскільки це важливо? Згідно з даними BrightEdge, від 75 до 90 відсотків 10 найкращих результатів пошуку на будь-якій даній SERP мають принаймні один твіт у Facebook або Twitter. Ці цифри та пов'язаний з ними вплив різко зростуть, особливо для таких галузей, як роздрібна торгівля та фінанси.

Почніть з основ
Відвідувачі вашого сайту зазвичай цікавляться вашою компанією та вашими продуктами, тому не пропустіть можливість запросити їх у свій заповітний соціальний медіа-гурт. Запросіть їх підключитися, подібно, дотримуватися та / або поділитися своєю компанією та сторінками своєї продукції.

Запросіть їх підключитися, подібно, дотримуватися та / або поділитися своєю компанією та сторінками своєї продукції

Умови головного призначення з дружніми сторінками в соціальних мережах
Для більшості компаній, головні умови становлять великий відсоток їхнього трафіку. Незважаючи на те, що ці терміни призводять до великого обсягу як в пошуках, так і в кліках, вони часто є дуже конкурентоспроможними для рейтингу сторінки / позиції.

Забезпечення того, щоб ваші головні терміни посадки були соціальними засобами масової інформації з подальшим впливом вашого загального рейтингу SEO для цих бажаних термінів. Чим більше подібних цільових сторінок, тим більше вони будуть ранжуватися. Таким чином, заохочуючи відвідувачів брати соціальні медіа-дії з випадаючого меню "закладки та спільного доступу", це сприятиме подальшому вдосконаленню вашої SEO цільової сторінки.

Створіть інструменти, які легко передавати
Простий у використанні інструмент - це те, що є візуально привабливим і простим у використанні. Занадто багато разів ви приходите на веб-сайт, на якому доступні лише інструменти для аналізу, пошуку, сортування та подібного. Або ви знайдете інструмент, який легко використовувати для всіх цих речей, ви б хотіли розповісти комусь про це, і немає жодного падіння.

Будь-який з цих сценаріїв негативно впливає на ваше вплив на соціальні медіа SEO. Подумайте про типи активів, які ви маєте на своєму сайті, які породжують соціальну участь і роблять це просто.

Рухайте соціальне залучення на ваш сайт
Facebook пропонує різноманітні соціальні плагіни, які можна використовувати на своєму сайті. Різні плагіни заохочують різні типи взаємодії, тому вибирайте мудро, які з них найкраще підходять для кожної частини вашого сайту.

Різні плагіни заохочують різні типи взаємодії, тому вибирайте мудро, які з них найкраще підходять для кожної частини вашого сайту

Висновок
Соціальні медіа та пошук поділяють двосторонню вулицю впливу. Активи соціальних медіа досягли достатньої критичної маси, щоб зайняти місце на першій сторінці результатів пошуку, а також безпосередньо сприяти рейтингу SEO сторінок вашого сайту.

Незважаючи на те, що багато компаній скористалися цим встановленим середовищем, багато інших не мають і не мають достатньої можливості. Реалізуючи деякі з найкращих практик, згаданих тут, ви можете переконатися, що ваші соціальні медіа та пошукові команди працюють разом і що ваша організація не залишається позаду.

Компанія Comscore & BrightEdge нещодавно презентувала вебінар під назвою «Соціальна SEO: як оптимізувати соціальну присутність для пошуку». Ви можете завантажити копію слайдів з нашого сайту. галерея презентацій .

Оптимізація вашої соціальної присутності для пошуку важлива, чи не так?
Соціальні сигнали призводять до продуктивності SEO, але наскільки це важливо?