Стали відомі кращі SEO-компанії Рунета »readnote.ru

Проект «Рейтинг Рунета» підвів підсумки минулого року і розмістив дані свого рейтингу серед російських SEO-компаній Проект «Рейтинг Рунета» підвів підсумки минулого року і розмістив дані свого рейтингу серед російських SEO-компаній.

Очолила рейтинг компанія Demis Group. Другий рядок, як і в 2009 році зайняла «Корпорація РБС», проте відрив від компанії, яка зайняла третє місце, став мінімальним.

Компанія «ТріЛан» стала єдиною компанією з першої десятки, яка зуміла збільшити свій портфель проектів за минулий рік. При цьому відзначимо, що третє і четверті місця посіли ті компанії від яких цього ніхто не чекав, це відповідно «Інтернет-технології» (kokoc.com) і група компаній «Елемент» (optimism.ru).

Компанії «Матік», «Текарт», i-Media, VIPRO і інші провідні SEO-компанії збільшили свій потенціал, швидкими темпами розширюючи активний клієнтський портфель. Але, незважаючи на це, кожна з них про підсумками 2010 року втратила кілька позицій.

Так само втратили свої позиції і деякі інші компанії першої двадцятки. Так, наприклад «Сума Технологій» втратила 2 позиції, відкотившись на 14 місце. Рекорд серед втрачених позицій належить компанії «PROMO.Медіасайт», яка з 14-го рядка опустилася на 33-у.

Підводячи підсумок, відзначимо, що тільки три компанії змогли за підсумками року поліпшити свої позиції. Найвищого прогресу домоглася компанія VIPSEO, яка піднялася з 18-ї відразу на 9-ий рядок.

джерело: CNews